20.4.2021 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

FOTOČLÁNEK: Na písečné pláži

V pondělí 24. února bylo i v okolí Brna tak nádherně, že jsme vyrazili s pánečkem a Ajvinou na Brněnskou přehradu. Zajeli jsme na Kozí Horku, nikde nikdo, sluníčko svítilo sice šikmé, ale už celkem vydatné. Byl jeden z mála nádherných slunečných dnů letošní zimy. Páneček poslední dobou svůj foťák nebere, spoléhá se na mobil, ale také se stále ukazuje, že se na foťák v mobilu nedá spolehnout (např. chybí antiklepka), a tak mnoho fotek nevyšlo. Pokud je takové počasí jako bylo tento den, je hřích nechat foťák zahálet.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pů 10.3.2014 18:39

...

Krásné album. Mně ta příroda připadá v tomhle jarním bezčasí tak nějak nepatřičná. Slunce už hřeje, ale všechno je stále takové šedohnědé...a ještě to potrvá, než se zazelená, protože není voda.

D. Ruščáková 10.3.2014 17:15

Re: Tak Prýgl neznám ani od pohledu,

Pár zrnek... vidělas Berryin kožich?:))) Mimochodem Marek mi našel fotku Berry s maličkou Ari, tedy loňský březen. Berry měla kožich skoro dvojnásobný než teď - vypadá to, že jí letos zimní verze prostě nenarostla...

A. Lex 10.3.2014 16:18

Re: Tak Prýgl neznám ani od pohledu,

Dede, zase přijeďte, než se to zalidní a ve všední den je to vůbec paráda! Nepromokavou kombiézu sebou. Písek na mokrých chlupech je docela výživný, ale je fakt, že opadá, v autě bylo jen pár zrnek.

D. Ruščáková 10.3.2014 14:55

Tak Prýgl neznám ani od pohledu,

ale četla jsem o něm už mockrát - díky vám, "moravským sestrám":)) a Georgovi už mám velmi solidní teoretické základy:)) Teď tam ještě dojet...

Alex, v létě to se všemi těmi lidmi kolem nebude ono, ale takhle mimo sezónu, se psima... všema našima... to by byl hukot! Aneb náhradní oblečení s sebou:))

Z. Matylda 10.3.2014 11:33

Alex,

na fotky od tebe a od Ygy se těším vždycky. Máš je tradičně parádní.

Z. Yga 10.3.2014 8:29

Milá Alex

Ty vždycky připravíš tak hezké album - je to jako bych se tam toulala s tebou (no - skoro, s tebou osobně je to o hóóódně lepší). Ty vždycky vypíchneš to, na co by se měl člověk zaměřit, když by tam byl taky. Těším se na další (tleskající smajlík).