30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

PSI: Ciri, Kari a Vanili

Ne, kdepak, nemám dalšího psa, jen nás přijela navštívit princezna Ciri, jinak sedmiměsíční fletka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Jakovljevičová 19.2.2020 14:09

:))) Naopak, já bych při své stařecké žravosti měla jíst jen to, co nesnáším. A toho je sakra málo :))

Blbě jsem to napsala, Betka ne každé granule může a tak jsem vybírala z těch nej.. co jí chutná a po čem nemá zažívací problém.

E. Zvolánková 19.2.2020 7:14

Krásné středeční ráno všem. Díky za další prima psí povídání. To chápu, že fletí kámoška, a k tomu pubertální, je na kavalírky trochu velká. Ale vyřešili jste to dobře a to je hlavní. Parádní fotky..na ty veselé psí ksichtíky se hrozně dobře kouká :-). A mohu se zeptat, kde že je ten báječný "myšodrom"? Fousisko by z něj byl nadšený! :-)) U nás na "poli" už ani tu myš nepotkáme, jak je to tam zdupané. Na zahradě už taky všechny zlikvidoval...

Z. Matylda 19.2.2020 7:40

Myšodrom je pole školního statku za Žabčicemi. Z vedlejšího pole mi pruhatá Adélka nosila až tři myši nočně (denně ne, loví v noci), ale co ho konečně poorali, tak má dost po myších. Doufám, že myšodrom poorají konečně taky, i když Vanilka je z myších děr úplně vedle :)

E. Zvolánková 19.2.2020 7:53

Aha, no tak to je pro nás "trochu" z ruky :-)) Budeme si muset najít jiný "myšodrom" blíže.

Z. Iva 19.2.2020 11:58

Myšodromy jsou bohužel na celé Moravě - louky, pole, zahrady...

Z. Xerxová 19.2.2020 6:42

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům

Jsi správná hlídací "psí babička" :o) Smečka tří kavalírek a jedné fletice je jistě báječná společnost a rozveselí vám každé společné dny.

Je i dobře, že pokud si nejsi jistá klidem ve smečce, že při nepřítomnosti rozděluješ. Jsi klidnější - a i to se na smečku přenáší. Však ony si dámy zvyknou

Z. Matylda 19.2.2020 7:37

Dneska přijede Kačka na návštěvu, takže budu mít doma zase tři psy- ale tentokrát tři kavalírky, což je kompatibilnější :)