29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Vzpomínky starého zbrojnoše - Neprůstřelnej zakladatel

Tak se jednou stalo, že po 9 měsících bez příjmu jsem získal zase kontrakt a příliv peněz na placení účtů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bubu 21.7.2009 14:56

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

Darlenko, R^R^R^V, s chutí do toho a půl je hotovo V R^R^R^

zana 21.7.2009 14:58

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

tak ať je to snadnýR^VR^VR^V!!

Jakub S. 21.7.2009 15:04

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

Jistě má kolem sebe nejlepší členy své smečky!

Lucka V. 21.7.2009 15:24

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

Už držíme od včerejška, včetně Péti, která je na tábořeR^R^R^R^R^R^R^

jenny 21.7.2009 15:51

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

My taky všichni držíme!!!!!! VVR^

PetraK 21.7.2009 16:06

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

držím!!R^R^R^R^R^

aida 21.7.2009 16:12

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

Držím pěsti!R^

Beda 21.7.2009 16:28

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

Darlenkooooooo, holčičko chlupatá chundelatá, drž seR^R^VVVVVVVVVV

a ty, Li, též;-)R^VV

Rpuť 21.7.2009 16:28

Re: HLÁŠENÍ Z DRÁČKOVA

Držíme všechny drápky v dosahu!!!R^R^R^

Vave 21.7.2009 13:36

JEĚTĚ JEDNO OT - ZVÍŘETNICKÁ PIŠKVORKOVÁ DEKA

Dala jsem Matyldin skvělý víkendový nápad na Hady, aby nezapadl.  Prosím, mrkněte tam, i když nejste piškvorkářky! Každý nápad je vítaný. Děkuju. VV

Ap 21.7.2009 13:45

Re: JEĚTĚ JEDNO OT - ZVÍŘETNICKÁ PIŠKVORKOVÁ DEKA

Vave-pokouším se Ti poslat maila,ale hlásí se to jako nedoručitelné:-/. Můžeš mi poslat Tvou adresu třeba na tel.723137853? Mám konečně toho kokodýla barvy modré;-)-pošlu ho poštou.

Vave 21.7.2009 15:04

Re: JEĚTĚ JEDNO OT - ZVÍŘETNICKÁ PIŠKVORKOVÁ DEKA

Psala jsem Ti sms, došla?

Bubu 21.7.2009 14:44

Re: JEĚTĚ JEDNO OT - ZVÍŘETNICKÁ PIŠKVORKOVÁ DEKA

Jsem pro všema deseti! Píšu na hady.

Vave 21.7.2009 12:24

OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Li píše sms: Zatím je Darla v pohodě, ráno snídala a teď leží u plotu a vyhlíží šupáky. :-) Termín má dneska, bříško na prasknutí, i při chůzi za sebou nechává mléčnou stopu. Dám vědět, až to začne. Objímám Tě i celý Zvířetník.

Až se dozvím něco nového, hned to sem napíšu. A držím palce radši už teď VVR^VVR^VV

PetraK 21.7.2009 12:30

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Tož se stavím do fronty držitelů R^R^R^R^R^R^

YGA 21.7.2009 12:34

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Taky na Darlenku a Li myslím - a jsem moc zvědavá, kolik se mimíšků narodí - doufám, že bude mít Li po ruce foťák.

Bubu 21.7.2009 12:40

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Darlenko, drž se! V Palečky držíme my.R^R^R^

EvaŽ 21.7.2009 12:42

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

No ještě že jsem zaskočila. DržííímR^VR^V

zana 21.7.2009 12:44

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

držííímR^R^R^VV

Dede 21.7.2009 12:47

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Mléčná stopa ;-) Samozřejmě, že držím! :-)VVVVVV

Ap 21.7.2009 12:48

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

DržímR^VVR^!! 

A nejen Darlence. Koukat sem chodím, ale tiše zabukuju;-).

Xerxová 21.7.2009 12:51

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Vavísku - jsem ráda, že jsi zjistila stav z porodní (asi ne bedny, spíš jak znám Darlu - z porodní nory ;-P) Li moc přeju, aby tentokrát měla samou radost a ne kupu starostí VV

Renata 21.7.2009 12:57

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Krásné, zdravé, věčně hladové a pištící štěníky.:-D Darlence klidný porod a spoustu mlíčka pro mimíška :-DR^R^V

radanova 21.7.2009 13:18

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

koukám že Darla bere hlídání vážně;-D bodejť s  šupákama jeden nikdy neví, přeju ať je všechno přesně podle příručky  přirozený porod bez komplikací a bezproblémový odchov štěňat , držím palce R^R^R^

Apina 21.7.2009 14:49

Re: OT - HLÁSÁNÍ OD LIÍDOŠKA

Také přidržím palečky, ať se narodí krásná a zdravá štěňátka a Darlenka jistě bude ostražitou maminkouVVR^VVR^VVR^

Apina 21.7.2009 11:30

jako Svatoplukovy pruty

Táta a čtyři synové - nehádají se a makají. Nedivím se, že pro takové lidi i ostatní dělají s chutí, pak se té práce udělá hned o poznání více. Věřím, že jste si pořádně máknul, ale práce dělaná s chutí ubývá mnohem rychleji a pocit uspokojení je k nezaplacení.

Vzpomínám si, že kdysi dávno v Itálii jsem byla v takové pohodě, že jsem ráno vstávala a už se těšila, až všechny své kolegy uvidím, a co zajímavého budeme ten den dělat.  Od té doby se mi to již nikdy nepřihodilo, strašně totiž záleží na celkovém prostředí a v pohodě se dělá mnohem lépe.

radanova 21.7.2009 13:23

Re: jako Svatoplukovy pruty

krásně si to vystihla, Svatopluk mě nenapad ale je to tak, když si představím rodinný podnik u nás doma8-o, každej by chtěl být svůj vlastní ředitel, marná věc

Jakub S. 21.7.2009 14:11

Jako Svatoplukovy pruty

Ano, Svatopluk, chudák... nakonec po ztrátě těch iluzí a naplnění špatných vizí se rozhodl tajně se vytratit z Velehradu a dožít neznám a ztracen v poustevně na tom impozantním táhlém svahu Zoboru, na samém konci své říše... my, co jsme ho znali, víme, jak ho to vzalo. No oni byli Slovani, no. A navíc Moravani - takoví sú najhórší. Kdežto tamti nebyli. A je.

radanova 21.7.2009 11:24

OT - potřebovala bych telepatické pofoukání

pro Danečka surikatu.

Včera navečer  jsem téměř po týdnu vzala Dana na veterinu, hodně třepal hlavou, já mu to vykapávala a bohužel i několikrát čistila, bohužel CHYBA, měl v obou uších osiny z obilí a protože jsem nepřišla já hlupka hned, má teď jeden bubínek protržený, museli mu to z jednoho ucha vyndat v narkoze, dostal nějakou krátkou jen na pár minut, probouzení chvilku trvalo. Vet říkal, že je snad šance, že to sroste. A možná i na to ucho ještě uslyší. Tak moc doufám. Nejspíš je to jen malá šance. Lidem se to prý operuje. Většinou se psy jdu na veterinu hned jak je problém, ale teď mi to vůbec nedošlo.  Neumím si v hlavě srovnat co mě vedlo k tomu, že se to dá vyčistit. Po 4,5 letech psů v domácnosti takovej kiks. Chudák malej.Jsem na  sebe naštvaná. Prý může chodit nakřivo, nebo do kolečka – střední ucho- zatím nic pořád tou palicí trochu třepe, ale jinak nic. Ve středu jdeme na kontrolu, bere ATB.

PetraK 21.7.2009 11:27

Re: OT - potřebovala bych telepatické pofoukání

DOBŘE TO DOPADNER^R^R^R^R^R^R^R^

Je to ale myslím, logický, že člověk ty uši začne čistit, taky bych to asi udělala:-(. No teď budu snad opatrnější. Držím moc ty palce.R^R^R^ Nesnáším osiny,