Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ČLOVĚČINY: Vzpomínky obyčejné kočky domácí

Člověčiny? Ne! Kočkoviny! Tedy, já nevím, ale tady na Zvířetníku se producíruje kdejaká zvířecí společnost. Puntíkovaný kocouři, bílá princátka, psí halamové, čoklíci podivné rasy, kterou jsme marně hledali s páníčkem na internetu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

zana

16. 10. 2006 8:44
poslyšte

Pane Růžička, jsem napnutá jak špagát. Pavouků se nebojím a nevadí mi, i když jednou jsem s nimi měla taky dobrý zážitek - spali jsme v hotýlku na Sázavě, resp.  chystali jsme se - mezitím se setmělo - a všude v pokoji začali vylézat pavouci. Znova opakuju, že mi pavouk nevadí, ale v tom pokoji jich bylo ... já nevím, moc. Člověk musel koukat, kam šlape. No, zaspali jsme to, ale řekla bych, že to jednou jako zážitek bohatě stačilo:-P.

0 0
možnosti

zana

16. 10. 2006 13:09
Re: poslyšte

WWW a všichni - tohle je příspěvek, který mi byl smazán z moci úřední na Akvaristice. Protože je v tom mazacím formuláři  mailová adresa, ozvala  jsem se, co že jako na něm bylo závadného. Odpověď: Chyba redakčního systému, opraveno .. teda šoupli to jaksi jinam, no ale řekla bych, že z toho plyne poučení...

0 0
možnosti

MaRi

16. 10. 2006 8:41
Terinko

ještě jsem si tě na Hadopasi nehledala, ale udělám to, slibuju. Ofšem je mi jasné, že jsi kočka kočka! Terinko, moc prosím, nastartuj svůj motůrek, schovej drápky a lísej se k páníčkovi a broukej mu do uší své příběhy. Když k nim pak přidá ty jeho, a třeba i ty o Aranovi, dopřeje fůře lidí lék, jaký je moc a moc potřeba. Prosím Terinko, snaž se. Dík

0 0
možnosti

zana

16. 10. 2006 8:29
poslyště jak se vám Zvířetník ukazuje

já tam nevidím páteční články - ty, co tam paní D.R. natlačila odpoledne - ale přes Diskusi se k nim dostanu (asi ne ke Kamilovi, ten tam možná není). To mám jen já nebo všichni?

0 0
možnosti

MaRi

16. 10. 2006 8:32
Re: poslyště jak se vám Zvířetník ukazuje

ty články tam jsou, ale zpřeházené, taky jsem různě protírala své krátkozraké oči

0 0
možnosti

Li

16. 10. 2006 8:29
o:-)))

Díky za krásné povídání ke kávě ;-) 

0 0
možnosti

zana

16. 10. 2006 8:27
obyčejná kočko domácí

pěkně tě zdravím takhle poránu, dobře jsi to s páníkem sepsala, i když věřím, že dotlačit ho k tomu musela bejt dřina. Ale když už jednou povolil, tak to teď určitě půjde snáz ... už se těším na příští povídání;-).

0 0
možnosti

Xerxová

16. 10. 2006 8:12
To je dobře, že se nic vážného neprokázalo

Přiznám se, že jsem i o víkendu občas mrkla na web, jestli tam není o Krejgovi zmínka. A jsem ráda, že už víme, jak to dopadlo. Pohlaď  ho, užil si teď chudinka dost.

0 0
možnosti

Xerxová

16. 10. 2006 8:13
špatně umístěné

No tohle mělo patřit pod Krejga.... To mi to moc nevyšlo:-(

0 0
možnosti

Rákšasí

16. 10. 2006 8:09
Terinko

ty jsi povedená kočičanda. Bettyna by te brala všema desetima, ééé čtyřma

0 0
možnosti

Bláža

16. 10. 2006 7:55
Mimo téma

Diky moc vsem za podporu, Krejg byl ve ctvrtek na te rhinoskopii od 20:00 a odjizdeli jsme ve 22:30, byl lehce uspan, celou dobu zakroku jsme byli s manzelem u toho a probirali problem s vetem ze vsech stran, veterinar byl opravdu peclivy, ale nic nenasel. Vyloucil alergii i nachlazeni. To probirani z narkozy je vzdycky osklive, Krejg mel opravdu sikme oci, jako cinan :o)))

 Krejg uz je v pohode, co se tyka chovani i chuti k jidlu je vše O.K. Pokud v nose neco bylo, bud uz se toho tim frkanim a kychanim zbavil, nebo to bylo jen podrazdeni, ze neco vdechl a zase vydechl. Zatim je to lepsi a lepsi, uz zdaleka tak nefrka a nekycha, tak uvidime, je kryty antibiotiky, prece jenom to byl zasah do nosu a malinko i krvacel.

Jeste jednou diky za palce, ted uz je snad potrebovat nebude a tak muzeme zase drzet nekomu jinemu. Radeji ho ale mam sledovat a kdyby neco, hned se ozvat.

0 0
možnosti

Fallowa

16. 10. 2006 7:45
Moc hezké

vzpomínkyR^:-),Terinko!Musíš páníčka brzy přesvědčit,aby podle Tebe zase něco napsalV!

0 0
možnosti

Xerxová

16. 10. 2006 7:14
no ty jsi drzá kočičanda

říkat o velikejch pejskách, že jsou  ...bý;-D;-D. Né že by byli zrovna přehlídkou obratných gymnastů, ale já bych je nepodceňovala. Taková kočka oslintaná od přátelké dogušky si kožíšek bude mejt ještě tejden a na blbinky jí nezbyde čas;-D;-P.

Dík za krásné pondělní ráno

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz