29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Proč můj otec otevírá okna

Na Nový rok se u nás obvykle schází širší rodinná smečka na oběd. Dnes jsme trochu vzpomínali na dny minulé a můžu zodpovědně říci, že to byl další Silvestr. Nejvíc historek se letos týkalo krásného malého knírače Darka, kterého měli ještě nedávno moji rodiče.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Alča 4.1.2007 14:38

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Ťuky, ťuk - to je krásný příběh! Chudák pan Konrád, to má asi opravdu za to ....  Ale je mi ho líto!

WWW 4.1.2007 14:48

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Ahoj mila Alco ! Jo jo, to jsou ty bozi mlejny v realite !

Beda 4.1.2007 14:41

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

já teda faaaaaakt nevím, proč se tu lidi tolik bavěj;-)...CHUDÁK KONRÁD:-/ ... a to ťukaj i mužský, fakt nechápu8-o;-D ... šmarjáááááá, vrtačkou8-o8-o8-o ... kdyby kleštěma, tak to joooooo, normálka, ne?;-P ... ale vrtačkou?8-o8-o;-D;-D;-D;-D;-D

WWW 4.1.2007 14:43

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Ahoj mila Bedo. No jo, prave to pisi vyse Medvidkovi !!

Kolemjdoucí 4.1.2007 14:56

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Sedím jednou se známým doktorem, v mládí to byl spíš dobrodruh, stříhnutej medicínou, tak hned jako medik byl s nějakou tou charitativní organizací někde v cizině. Rozvojovka, dětí moc, taky nějaká ta vopičí nemoc, AIDS, nebo tak nějak.

Byl jsem zvědavej, co tam moh jako medik dělat ?

"Sterilizaci mužskejch - a ve velkým!Já ti dostal vod toho jejich papaláše i nějakej metál a dva akry v místech,kde se těžej diamanty!"Vzpomněl jsem si na záchod u mý babičky,dvířka se srdíčkem,foukalo tam. Postavil jsem napodobeninu,pod dírou ještě jedno prkýnko.Dvě cihly - a cvak ! Šlo to jako na běžícím pásu!

"Ježíši, to muselo bolet!"Až mi naskakovala husí kůže,jak sem si to představoval!

"To si nepřej!Já tam jednou nechal palec! Bolelo to dvakrát!Hned a pak když mi slejzal nehet!"

zana 4.1.2007 14:59

Re: Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Brrr8-o... a to nejsem chlap;-)

zana 4.1.2007 14:54

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Milý WWW, mám z tebe velikou radost. Píšeš moc hezky a řekla bych, že přímo k tématu.;-D

K přání k narozeninám se připojuju, my kozorozi musíme držet spolu, když už to máme tak nemožně načasovaný (já měla být únorová, ale to víš, gruntovat se musí:-P).

Medvídek 4.1.2007 14:57

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

No jo, vy máte i tendlecten obratník o který se musíte starat. ;-)

zana 4.1.2007 15:00

Re: Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

no právě - a já nikdy nevím, jestli je to ten nahoře, nebo ten dole8-o

Medvídek 4.1.2007 15:04

Re: Re: Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Safra já taky ne.8-omyslím že o ten nahoře se starají raci.

WWW 4.1.2007 15:01

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Ahoj mila zano. Dal jsem si predsevzeti, ze  se budu  snazit psat k tematu. A kdyz ne, ze si to budu nejmene dve minuty vycitat. Neni to slechetne ?!

zana 4.1.2007 15:55

Re: Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Hlavně to nezapomenň zdůraznit. Myslím něco jako : Po uplynutí dvou minut, během kterých jsem si vyčítal, že můj příspěvek k tématu "Jak vařit nudlovou polévku" není dostatečně k tématu, jsem si uvědomil, že pan XY, o kterém vám dnes píšu, měl jako kluk věčně nudli u nosu.

Fallowa 4.1.2007 17:23

Re: Re: Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Když už jsme od varlat zabrousili k nudlové polévce,víš Zano,jak se dělají volská oka?No,stačí panu Konrádovi položit varlata na rozpálenou pánev a volská oka už vylezou sama8-o!

JoVo 4.1.2007 15:00

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

:-DWWW, co mně to děláš já jsem málem spolknul zázvorku, která ještě zbyla od vánočních svátků.:-)

WWW 4.1.2007 15:08

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

To jsem nechtel JoVo, opravdu ne !!

KláraS 4.1.2007 15:02

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

ťukáám milý WWW ;-D;-DR^VV

WWW 4.1.2007 15:10

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Dik, mila Klaro.Mam z toho zatukani radost !!

Hana Williamson 4.1.2007 17:09

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Taky busim, tukam, mezi snahou zasklouzit si vyplatu.

RenataE 4.1.2007 18:20

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Ťukám, milý WWW! Pěkně lechtivě do začátku roku, tak se to má dělat!

RenataE 4.1.2007 18:22

Re: Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Jo a nejsou ty WWW narozky 8. ledna? To by se mi dobře pamatovalo, jako můj synek! Taky si umím pamatovat 6., tříkrálovej dědeček (teda můj dědeček, WWW ještě ne myslím).

Olčava 4.1.2007 20:46

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Tedy to je dneska nosný téma.....WWW ťukám!!,ale ten Žemlička se zase vyznamenal - má svatá prostoto - proutník s košíkama ;-D;-D

alimo 4.1.2007 22:09

Re: Re: Rozarka - vceli kralovna

Já věděla, že to bude super!!!!ťukám WWW, ťukám velice usilovně:-D

Medvídek 4.1.2007 13:36

Re: Co se týká mě, zítra či pozítří začnu s účastí a vůbec. Nejsem súci.

Ty Jakube, já Ti málokdy rozumím, ale tohle už vyžaduje dotaz, myslím ta poslední fráze ? Přeložil jsem si to správně jako "nejsem jsoucí", tedy neexistuji ?8-o;-D 

Ale Ty asi teď spíš....

¨baty 4.1.2007 13:49

Re: Re: Co se týká mě, zítra či pozítří začnu s účastí a vůbec. Nejsem súci.

¨tož to je po slovácky a znamená to nejsem s to, nejsem štont, prostě nemůžu, jsem  groggy. Zástupně taky někdo z Moravy s pozdravem pro všechny.

Medvídek 4.1.2007 13:50

Re: Re: Re: Co se týká mě, zítra či pozítří začnu s účastí a vůbec. Nejsem súci.

Děkuji.:-)

zana 4.1.2007 20:47

Re: Re: Re: Re: Co se týká mě, zítra či pozítří začnu s účastí a vůbec. Nejsem súci.

Jestli by si tu Jakub neměl založit kurzík moravštiny pro začátečníky a středně pokročilé;-D;-D

Jakub S. 5.1.2007 9:17

Re: Re: Co se týká mě

tAK TEˇD UŽ NESPÍM, ALE CELÝ NEJSU V POŘÁDKU. Nevr majnd. S tím súci to je tak, jak tady vysvětleno, a s kurzy moravštiny to vůbec není špatný nápad. O tom se bude uvažovat. Pomalu se časem dám do rychtyku. Nějak to není legrace.

Alča 4.1.2007 13:09

Všem milým Zvířetníkům

vyřizuji pozdravy od Rákšasí. Trošku bolí hlava, tak se k PC dostane jen na chvíli, ale snad už se to lepší, tak budeme držet palce!R^

Medvídek 4.1.2007 13:34

Re: Všem milým Zvířetníkům

jejda, tak ji taky moc pozdravuj. :-)

Hlava mně bolí taky, ale z jiných příčin, trochu jsem to včera na návštěvě přehnal. Následkem návštěvy mám chlupatý kalhoty a bolí mně hlava. Kalhoty jsou chlupatý proto že mají doma nádherného kocourka Damíška a ten mně bral jako novou atrakci takže se mi uvelebil na klíně, chvíli se hemžil a pak usnul a já ho nechtěl shodit.  A hlava bolí z medoviny.

Li 4.1.2007 13:59

Re: Všem milým Zvířetníkům

Taky tak, pozdravuj jí co se do ní jen vejde ;-)