1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Láska - záleží na úhlu pohledu

Láska. Kde kdo se už jistě zamyslel nad tím, čím je tato zajímavá emoce způsobena. Podle úhlu pohledu se může společnost rozmýšlejících rozdělit na dva základní tábory.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MaRi 22.11.2006 18:00

Re: Laska je laska, kdyz chodej kjluci s klukama DOKONCENI

dnes jsem se k této části WWW povídání dostala až teď - a po méně příjemné činnosti - a jest mi toto povídání velmi milo. Stejně jako jeden z přispivatelů jásám:

Š R A P N É É É É É É L

a ťukáááááááááááááááááám

RenataE 22.11.2006 18:36

Re: Laska je laska, kdyz chodej kjluci s klukama DOKONCENI

Ťukám, milý WWW.

WWW 22.11.2006 20:41

Dik za zatukani mila Renato, schazelo by mi !!

Olčava 22.11.2006 20:26

Re: Laska je laska, kdyz chodej kjluci s klukama DOKONCENI

Tak jsem tady zase s křížkem po funuse/u (nějak se nemůžu ujednotit, jestli e nebo u. Furt to mažu a přepisuju, tak to tam máte obojí). Všichni už četli, všichni už chválili, ále co, tak teď jsem si to přečetla a chválím a ťukám ŤUKY ŤUK!!!!

WWW 22.11.2006 20:44

Ne ne ! S krizkem po funuse to bude, az tady WWW bez oznameni 14 dni nebude. Dyl to grafoman nevydrzi. Ted je to prave vcas, jak sovetska vojska !! Dik !

jiný Honza 22.11.2006 20:52

Re: Ne ne ! S krizkem po funuse to bude, az tady WWW bez oznameni 14 dni nebude. Dyl to grafoman nevydrzi. Ted je to prave vcas, jak sovetska vojska !! Dik !

Hele, snad nechceš na 14 pauzírovat - dyť se tady ukoušeme nudou. Jedině, že mailem pošleš paní Ruščákové 14 povídání a ona je sem bude den po dni dávat. 8-)))

WWW 22.11.2006 21:12

myslim

jiny Honzo (a zaroven te zdravim), ze ne !! Tedy to ukousani nudou. Dnes tady bylo plno peknych prispevku. Clovece, ja si budu muset na to sednout a vytahnout si, co uz jsem sem namlatil. To uz je dobrych sto historek a ja si zadnou evidenci nevedu. Taky si ji nepovedu, jen dvema slovy si napisu, co jsem napsal. To proto, abych se neopakoval.

Ja jsem ti sveho casu se priserne hadal, ( uz je to dlouho ) na jednom chatu. A obcas jsem jim napsal historku. Ale jak byli rozpaleni, tak nadavali dal. Ani mala pauza na usmev.

Fakt je taky ten , ze si na muj styl prekotneho, az koktaveho psani, plneho preklepu, musi lidi zvyknout. Tady je to fajn, plno lidi ma stejny humor jako ja a to se dobre pise !

dalmatin 22.11.2006 21:21

Re: myslim

Jejky, jsou tu kluci, to je prima. Já jsem nad tím dnes přehodila myšlenku, tedy že máme podobný humor rádi. Měla jsem spolužáka ve škole a s tím jsme taky vymýšleli hrozné blbiny. Našim se to moc zábavné nezdálo, když jejich dcerunka nosila poznámky a třídní důtky. Ale sranda to byla neskutečná.

WWW 22.11.2006 21:41

Re: Re: myslim

Je to tak neprehledne, ze jsem malem tvuj prispevek mila dalmatin prehledl. To by mne mrzelo. Seli jsme se hned u meho prvniho prispevku - u Brixe !  Hezky jsi mne tenkrate k psani povzbudila. Ja jsem ani nemyslel, ze budu pokracovat. Jen tak, z nudy jsem ten prispevek na "Psi pokroutky" vypalil Ale to uz jsem psal. Ja jen, ze jsme "stari" znami !!! Hezky zbytek vecera !!

jiný Honza 22.11.2006 21:30

Re: myslim

Nikomu to neříkej, le tvoje příspěvky (tedy ty delší) si sbírám - mám zatím asi 2 měsíce a když si to tak pročítám, mám hubu kolem celé hlavy. Právě ta tvá bezprostřednost (a za ní často něco k zamyšlení) je parádní. Teď jsem to psal Tosce: kombinace tebe, paní Ruščákové, Tojefuka a pana Růžičky by se měla prodávat v lékárnách proti deprézi - já si ten recept snad nechám patentovat. 8-)))

Hana Williamson 23.11.2006 0:19

Re: Laska je laska, kdyz chodej kjluci s klukama DOKONCENI

To nema chybu.

WWW 23.11.2006 1:15

Dik mila Hano !!

Alča 22.11.2006 14:18

Jejda, to bude dokončení až tu nebudu

ale nemám strach - našeho www ta Larisa určitě nedostala, takže se mi bude dobře spát. A s tou chemií v lásce je to těžké - já bych řekla, že chemie ze vztahu pomalu vyprchává a můžeme být rádi, že zůstávají známá tři "S" doktora Plzáka.:-)

Kadlus 22.11.2006 16:40

Re: Jejda, to bude dokončení až tu nebudu

Alčo, mně od Plzáka zůstala tři známá "Z" : Zatloukat,zatloukat,zatloukat. ????

WWW 22.11.2006 16:45

Re: Re: Jejda, to bude dokončení až tu nebudu

Bezva, mily pane Kadlus ! cetl jsem od vas dneska cetl. Jen mam malo casu. abych v delsim prispevku odpovedel . A odpusdte mi ten starej lajntuch !

Kočka 22.11.2006 15:46

Re: Laska je laska, kdyz chodej kjluci s klukama (1)

No jejda, ještě, že tam tolik těch řemeslníků bylo, ta se měla.

WWW 22.11.2006 16:49

Re: Re: Laska je laska, kdyz chodej kjluci s klukama (1)

A oni take, mila Kocko 

 Po dlouhe dobe tady byla prikladna a spontani spoluprace lidu s armadou !!

veram 22.11.2006 10:29

jo,jo,láska..

Někdy člověk doplatí na zvědavost...V šerém dávnověku zazvonil na chodbě na koleji telefon a že prý mám si to vzít. "Haló. tady Lagránž. (Pro neznalé. Lagrange, velký francouzský matematik, osmnácté století).A jestli nechci jít na zmrzlinu."

Kterej trouba to jen je - a šla jsem. Takový pihatý, dost protivný kluk :-(,matfyzák...Čas šel....No a za pár dní máme čtyřicáté čtvrté výročí svatby.

Li 22.11.2006 10:36

Re: jo,jo,láska..

;-) To je ale krásný !!R^VV

Vave 22.11.2006 11:04

Re: jo,jo,láska..

Ahojky, Veram! VV To je moc hezké! A je to doplnění příběhu z nedělní výstavy. :-)

Beda 22.11.2006 11:06

Re: jo,jo,láska..

jeeeeeeee:-):-):-)R^R^R^VVVVVVVV ... jo jo, jeden nikdy neví;-P ... ale je to moc krásné, co jsi napsala!!!

JanaBa 22.11.2006 11:41

Re: jo,jo,láska..

Pihovatej, pihovatej, nic mi to nerika, ale je ten Vas matfyzak taky tak protivnej, ale celkem manipulovatelnej a v podstate hodnej?

JoVo 22.11.2006 12:16

Re: jo,jo,láska..

R^R^VVVVDržíme palečky, ať to vydží co nejdéle.!!VVVVR^R^

KláraS 22.11.2006 12:31

Re: jo,jo,láska..

R^VV toho bych se chtěla dožít...

zana 22.11.2006 14:03

Re: jo,jo,láska..

Tak si to, Veram, krásně oslavte a do další čtyřicítky všechno nejlepšíV.

veram 22.11.2006 15:28

Re: Re: jo,jo,láska..

Díky !!VVVVVV

WWW 22.11.2006 16:50

Re: jo,jo,láska..

Pekny mila veram!

Moc pekny !

PetraK 23.11.2006 19:36

Re: Re: jo,jo,láska..

Veraaaaaaaaaaam - gratuluju!!! Doufám, že na tom budeme jednou s Kolaříkem a oslavama podobně, zatím máme... počkat musím počítat - příští rok dvacku. Ještě, že se mi tehdy nepodařilo kamarádce vymluvit, že dělá osudovou chybu, když si ho nechce všímat;-P.

mruscak 22.11.2006 10:27

Vysvětlení a dodatek k článku

Obávám se, že mé spisovatelské umění není právě na vysoké úrovni. V článku jsem chtěl prezentovat svou myšlenku, že láska je směsicí konkrétně těchto dvou "stran" názorů. Je pravdou, že upřednostňuji logiku nad romantikou, ale tím jsem nechtěl vyjádřit, že jsem na romantiku zcela zanevřel. není tomu tak a já se obávám, že to z mého článu nevyplynulo tak, jak jsem tomu chtěl. Bez romantiky to pochopoitelně nejde, na což jsem už dávno přišel. První lásku již za sebou mám, dokonce i tu druhou, ale stále si myslím, že je správná teorie chemické reakce stejně jako romantika.

YGA 22.11.2006 10:49

Milý Marku,

myslím, že jsme tě celkem pochopili - a jenom si těď děláme trochu šprťouchlata - co bys taky čekal od starých okoralých babek a dědků (teda, mě je teprve jednačtyřicet, ale v tvých očích už se blížím ku hrobu - znám znám ... vždyť i nám jednou bylo sedmnáct - kterak pěje Vašek Neckář v jedné své ranné písni). Ale náhodou jsi to napsal moc hezky - já ti jenom tiše závidím, protože v kolotoči všedních dnů už nepřemýšlím, zda je lepší na Lásku pohlížet z romantickéh hlediska nebo spíš z toho materialistického - ale v tvém věku jsem to taky měla pěkně rozpitvané.