1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Ježíšek existuje!

Mnohokrát jsem přemýšlela zda se člověk "žvížecím" už narodí nebo je-li to výchovou či jakýmsi zásadním "setkáním". Já to mám v každém případě po tatínkovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
abyt 15.12.2006 11:52

Re: podekovani Jeziskovi

Milý WWW, to jsem ráda, že jsem prevít, jihnu velmi a ráda. Nebo že by to bylo tím věkem?

YGA 15.12.2006 12:32

Taky, milá Abyt a milý WWW,

taky na Vánoce jihnu - jihla jsem i při dnešním čtení - hezky napsáno, milá Abyt, a pravdivě - jasně, že Ježíšek je (a ti psouni, ti jsou taky mojí srdeční záležitostí, v brněnské ZOO mají výběh až úplně nahoře a jsou děsně roztomilý - já u nich dokážu ztvrdnout i půl hodiny - ale to mi hrozí snad u všech zvířátek).

Milý WWW - ty nevíš, že dětem se musí splnit, co se slíbí! (A nejen dětem) Proto  na sliby pozor! Jinak - jsi možná prevít, ale strašně milý!  

WWW 15.12.2006 13:06

Re: Taky, milá Abyt a milý WWW,

Ahoj, ahoj mila Ygo. Vidis, v Brne jsem slouzi snad tri ctvrte roku, ale v ZOO jsem nebym. Inu, vice mne tenkrate zajimala jina lmista. Hezky vikedn !

JoVo 15.12.2006 13:12

Re: Re: Taky, milá Abyt a milý WWW,

WWW, věřím, že ta jiná místa, byly na př. obrazárny a pod.!!

WWW 15.12.2006 13:20

Re: Re: Re: Taky, milá Abyt a milý WWW,

Ano take, ale hlavne jsem navstevoval pamatna mista z pocatku delnickeho hnuti !

zana 15.12.2006 13:41

Re: Re: Re: Re: Taky, milá Abyt a milý WWW,

tak to je nejlepší definice hospody, jakou jsem kdy slyšela.

YGA 15.12.2006 13:43

Re: Re: Re: Re: Taky, milá Abyt a milý WWW,

Chichichi - já si to hned myslela!

Jakub S. 15.12.2006 13:46

Re: WWW a dělnické hnutí:

Tak to vám totiž, milé dámy musím uvést na pravou míru: Muzeum dělnického hnutí vedle Tomáše bylo nejopuštěnější vůbec a tak tam chodili studovat nejrůznější zájemci, čirou shodou okolností většinou ve dvou. Kustodi byli většinou nad věcí - co taky tam vzít, aby se to dalo prodat, že... Byl tam kouzelný klid - no anebo myslel místo srazů dávných, ještě těch poctivých socdemáků: Bílou alias Hybešovu (tuším) horu nad Juliánovem, tam je to pro tyto účely velice velmi. Aspoň bylo. Byl tam takový stupidní rozevlátý pomník - netuším zda ještě. Ten nevadil, naopak. Technické podrobnosti - specifications: (zabaveno mravnostní censurou).  Beseďňák (1905) vylučuju, tam se nedá randit a ani normální hospoda tam nikdy nebyla.

zana 15.12.2006 13:54

Re: Re: WWW a dělnické hnutí:

Teda Jakube, v Praze je to naprosto jasně a zřetelně hospoda U kaštanu. Tam se takový věci, co je zabavuje mravnostní policie, vůbec nedělaly, tam se normálně chla/stalo;-D;-D;-D!!

terra 15.12.2006 14:13

Re: Re: Re: WWW a dělnické hnutí:

Ovšem, že by někdo chodil randit do Muzea Klementa Gottwalda... i když, klid tam asi taky byl.

Jakub S. 15.12.2006 23:06

Re: WWW a dělnické hnutí:

No ale ten zlověstnej název - a odevšad ta odulá drška - to bych snad ani (   ) a kdyby i ona nakrásně (   ) a třeba aji (    ) - no ani potom bych jaksi pod těma pohledama ale ani trochu ne(   ) - no a potom ta ostuda... a třeba bych pak už nedostal další příležitost to (i pro veřejné - kolejní - mínění) napravit! No a potom co. A nic. Tak s takovou, soudruzi, NE! - S jinou.

WWW 15.12.2006 13:04

Re: Re: podekovani Jeziskovi

Ja to na tebe mola abyt nemyslel, To bych si zase nedovolil (toho previta).!

Pisi zbrkle. Tak je to . Ale pokud se dobrovolne a koukam ze i s radosti, hlasis do spolecnosti previtu, tu ma naruc je otevrena !!

Vave 15.12.2006 12:35

Re: podekovani Jeziskovi

Děkuju Ti, že ses ustanovil i mým mluvčím. :-P ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-DVV

WWW 15.12.2006 13:02

Re: Re: podekovani Jeziskovi

Mila Vave,, dekuji ti za vcerejsi zatukan a odpovidam ti za nim, za chvilku ! Hezky vikend !

Vave 15.12.2006 15:51

Re: Re: Re: podekovani Jeziskovi

Taky jsem Ti tam odpověděla. :-)

Jovovi 15.12.2006 12:47

Re: podekovani Jeziskovi

R^VVMy jsme taky prevíti a taky jihneme.Tak jak stárneme, tak i více jihneme.VVR^

WWW 15.12.2006 13:09

Re: Re: podekovani Jeziskovi

Haloo, mili JoVovi ! jste na dobre ceste ! Ja, jak starnu, tak jsem spise cim dal vetsi previt, na ukor toho jihnuti. Ale "jihnu" porad jeste dost.

Diky za kazdy vecernicek. V praci nekdy nemuzu zatukat, ale ctu pokazde : Hezky vikend !

JoVo 15.12.2006 13:15

Re: Re: Re: podekovani Jeziskovi

WWW, přejeme také hezký víkend a pokud možno klidný, předvánoční čas!!

zana 15.12.2006 13:40

Re: Re: podekovani Jeziskovi

JoVo, s hanbou hlásím, že tvoje vtipy na dobrou noc poctivě čtu - následující den ráno. ;-P Jsou moc hezký a já ti je ještě vůbec nepochválila. Jsou perfektní, díky.

JoVo 15.12.2006 16:59

Re: Re: Re: podekovani Jeziskovi

;-€Zano, já se rdím. DěkujiR^

PetraK 15.12.2006 13:23

Re: podekovani Jeziskovi

WWWéčko - jaj, jak já synátorovi rozumím! Já toho koně fakt taky nutně potřebovala. A .... nic;-( a ani dneska, když říkám doma nahlas před drahou půlí - Musím napsat Ježíškovi, že potřebuju toho koně už konečně, tak  drahá půle si ťuká na čelo a radši předstírá, že Ježíšek ohluchnul, než aby mi pořídila aspoň jednoho, jedinýho koňa! Tomu říkám nespravedlnost:-D

WWW 15.12.2006 13:40

Re: Re: podekovani Jeziskovi

Zdravim mila Petro. Bylo to s nim fakt hrozny a trvalo to snad dva roky ; Hezky vikend !

YGA 15.12.2006 13:51

Rodiče jsou hrozní

- teplý ponožky, to jó, to bylo koupeno raz dva, ale takový pomenší kůň, to dítku nedopřejí. A já jim to dodnes vyčítám - "Ani tu kozu jste nám nedopřáli!" ;-D 

My byli letos na jaře již nahlodáni, kůň byl vybrán a pán domu si šel plácnout s majitelem, ale zjistilo se, že koník téměř permanentně kulhá a z kupu sešlo - naštěstí (promiň Dekoušku), protože dcera zjišťuje, že na vlastního koně opravdu nemá čas a tak chodí jezdit cizí. Ale říká - já si toho svého koně stejně jednou koupím - ach, jak já ji rozumím.

zana 15.12.2006 13:36

Re: podekovani Jeziskovi

Ahojky WWW, já jsem taky chtěla koňa a taky jsem ho nedostala... 

Přihláška do souprevítí se podává s kolkem nebo bez?

WWW 15.12.2006 13:48

Re: Re: podekovani Jeziskovi

Spolek previtu funguje naprosto neformalne. Pouze na zaklade vlastniho presvedceni a ochoty nest statecne osud previta !!

Ac tedy administravne vlastne neexistuje, kupodivu je to spolek pevny, jako skala !! Tam se zadna prihlaska mila zano nepodava . Budto tam uz jsi, nebo nejsi ! Je to dar od Boha. Pouze vyjimecne se objevuji mezi nami previti, kteri k tomu dosli vlastni pili. Hujerove. Ale neni to ono. Previt od narozeni ( jak rika Magda) je previt jak ma byt !!

Hezky vikend mila zano ! uz jsem zasejc hnanej nekam do obchodaku !

zana 15.12.2006 13:57

Re: Re: Re: podekovani Jeziskovi

vážení, všimněte si laskavě, jak se obraz štvance v v průběhu let mění ;-D

Beda 15.12.2006 15:26

Re: podekovani Jeziskovi

milý WWW, to musela bejt láska na první pohled! ... vzhledem k předškolnímu věku hádám, že první a ty bývají nešťstné, platonické a tak vůbec - vidím, že u tvého potomka se to potvrdilo;-) ... nechali jste ho8-o trápiti se láskou nešťastnou, bolestnou, zžíravou a nenaplněnou... no, snad si to vybral v tomto dětském věku a později už se mu dařilo více:-)VV ... ťukámR^

Radka 15.12.2006 11:09

omlouvám se za přeidentifikaci

takže  zdravím Abyt a chválím povídání

Radka 15.12.2006 10:21

Alčo, velmi

ale velmi dobrý příběh.Díky

Medvídek 15.12.2006 9:27

Psouna ne

ale ve velikém výběhu tady v jednom zvířátkovém obchodě kde jsem si koupil potkany, měli zemní veverku (Chip a Dale). Nebyla na prodej, jen jako dekorace. Chodil jsem se s ní mazlit.:-)