25.10.2021 | Svátek má Beáta


Diskuse k článku

FOTOTESTÍK: Night na španělských cestách

Pojďme si hrát. Testík ukrývá dvě francouzská a dvacet tři španělských míst. Jsou náhodně rozložena, jejich pořadí nesouvisí s trasou. Některá jsou známá, jiná ne.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 5.10.2015 18:59

Xerxová chválím !!!

Krásný hádankový článek. No bez tvé písemné nápovědy jsem snadno uhádla pouze město v němž je viadukt (take jsme tam takhle stáli:) S nápovědou jsem se - poněkud nejistá v kramflecích - snad trefila u ještě asi tří obrázků, u zbytku jsem buď tápala, nebo nevěděla vůbec, hlavně ve Španělsku. Ale negooglila jsem a nebudu to dělat, počkám na tvé odpovědi.

Ale doufám, že napíšeš I troche podrobnější cestopis. Jak vidno, Najtík si též dovolenou krásně užil, byl obdivován "na živo" a pak ještě jistě spoustou dalších, kteří v kruhu rodiny a přátel ukazovali své fotky z dovolené.

Z. Xerxová 5.10.2015 19:50

Re: Xerxová chválím !!!

jojo - slíbila jsem rozcestníky Lice - asi tak tři, aby se to vůbec nějak dalo stručněji obsáhnout. Nejen o těch navštívených místech, ale třeba i o silničkách, domácím koníkovi, pohodových ubytováních... prostě něco střípků z cest. A i macho negro si nějakou tu poznámku zaslouží - třeba o zavařeném mase na cestu (bylo vynikající a vydrželo)