30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

BTW: Zpráva o stavu domácnosti

Řekněme si rovnou - se dvěma psy a dvěma koťaty to není jednoduché. Například takový prostý úkon, jakým je mytí podlah se stává komplikovanou strategickou úlohou. Zvlášť, když venku prší.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rákšasí 7.8.2006 9:53

Re: Re: LENKO

ALE ZASE SI TU SNÍDANI PĚKNĚ VYCHUTNÁŠ. TO BUDU JEŠTĚ MUSET DĚTI NAUČIT;-D

LENKA S. 7.8.2006 10:25

Re: Re: Re: LENKO

IVKO, TAK OHLE UMÍ ZATÍM JEN  ODMALIČKA AKTIVNÍ VĚRČA. PETRA DOVEDE CHRNĚT DO OBĚDA A VŮBEC JÍ TO NEČINÍ ŽÁDNÉ POTÍŽE.  NĚJAKÝMI VÝČITKAMI SVĚDOMÍ  NAPROSTO NETRPÍ.

Rákšasí 7.8.2006 10:28

Re: Re: Re: Re: LENKO

NO ASPOŇ JEDNO DÍTĚ SE POVÉST MUSÍ, NEJSEM NESKROMNÁ, ABYCH CHTĚLA SNÍDANI DO POSTELE OD VŠECH, STAČÍ OD JEDNOHO ČLOVĚKA;-D;-D, DÍTKA, PSA......;-D

LENKA S. 7.8.2006 10:31

Re: Re: Re: Re: Re: LENKO

Rákšasí, tak ten  náš pes by mne nejspíš ke své snídani nejraději sám snědl.

zana 7.8.2006 9:26

Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

no, zdá se, že sis užila aktivního odpočinku. ;-P 

Dítě, které ohrnuje nos nad rodičem, je zdravé dítě, takže to bude dobrý. R^V;-D

Lída Š. 7.8.2006 9:42

Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

Jsem po víkendu poněkud otrávená:-/ Dráček má prokousnutý ocas, sotva leze a já si hnula zádama;-€ Na prochajdě s Dráčkem a Boomčou se za náma objevila dívka s křížencem očák + velký knírač. Draky zná a ví jak se otřásají ploty, kdy jde kolem a já taky vím, že její pes aktivně na Draka útočí. Zavolala jsem na ní, aby si pejska chytla a zaplula jsem do kopřiv ve snaze přeskákat mimo cestu. Panička nic, až když na Dráčka ten pes zaútočil tak vyřvala asi tisíc zbytečných povelů a nadávek....;-€ Drak i Boomiště byli na vodítkách a s košíkama. Když se mi konečně povedlo cizího psa nakopnout a odehnat, zjistila jsem, že jeho panička pokračuje ve vycházce, ani jí nenapadlo k nám dojít a psa si chytit!!Při představě, že bych tam byla s malým pejskem mi naskakuje vyrážka;-€

Rákšasí 7.8.2006 9:49

Re: Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

Lídošku, takovou paničku měl Dráček obyčejně sežrat!!!!!!. A aspoň vidíš, že si malýho pejska pořídit nemůžeš.:-)

Lenka 7.8.2006 9:52

Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

:-))) Hannibal se jmenoval Lecter a o celistvost kůže v daný moment ani tak nešlo, ale přiznám se,  že bych se občas tímto pánem taky někdy inspirovala :-)

Rákšasí 7.8.2006 9:56

Re: Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

aha šotek si zařádil, Lenka má pravdu, omluva za tiskovou chybu;-D a šlo, on si ořece natáhl obličej toho strážného na sebe a vystoupil z výtahu. a já jsem tak špekulovala nad tou staženou kůží, jak to udělal, že mu to drželo tvar;-D

Medvídek 7.8.2006 10:11

Re: Re: Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

Fujtajbl na co to koukáte proboha....

Rákšasí 7.8.2006 10:27

Re: Re: Re: Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

na filmy:-P

Lenka 7.8.2006 15:43

Re: Re: Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

Neee, on použil jenom část obličeje toho mrtvého strážného, kterou si zakryl vlastní obličej, ležel a čekal až ho vynesou v sanitce ven,následně zabil posádku sanitky a utekl. Strážný bez obličeje mezitím ležel na střeše výtahu....nedávno jsme to četla.

Zdena b.p. 7.8.2006 10:33

Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

Téééda děvče, nemáš někde v příbuzenstvu soudružku Korabelnikovovou? Ta taky jako první pracovala na více stavech :-). Nemohu se zbavit dojmu, že jsi si nedávno někde dost netradičně ustlala a hodlala tam spinkat. Pokud jsem to nezmotala, tak se ani tvé hlavičce nedivím. Pokud jsem mimo mísu, tak si na tuto situaci stejně dost zaděláváš. A jinak klobouk dolů8-o!!8-o!!

Rákšasí 7.8.2006 10:52

Re: Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

co já, to ona dělala....:-D, na kontorlu jdu hned zkraje září, a jsem celkem hodná. Akorát mám dvě silné závislosti: knížku s kávou a Zvířetník s kávou;-D a to se prostě nedá;-D

evam 7.8.2006 20:56

Re: Re: Jak efektivně strávit víkend II.

  .... no  ,  jéžišinky  , to je nadělení.....   hodně síly.......

Maggie 7.8.2006 8:16

ehm, jsem mimo

Zdravím, jsem nějak mimo, ale jak se u paní D. objevilo druhé kotě? Rychlem i to prosím někdo napište, nebo to nevydržím, jak jsem napnutá ;-) Jinak přemýšlím, že si k Hynkovi a Jarmile vezmu ještě kotě Viléma, to abych na ně mohla do rokle hulákat pěkně poeticky dle Máchy...  Jo, jako obvykle, R+T se mají skvěle, moje smečka psí je u našich, neb WC je stále ve stavu Drážďany za druhé světové. Hezký den přeju

Xerxová 7.8.2006 8:26

Re: ehm, jsem mimo

viz krásné povídání TO  SNAD  NE   z  28.7.

evam 7.8.2006 20:59

Re: ehm, jsem mimo

..našel ho Marek a už se od něho nehnul a kotě se nehnulo od Marka...a přineslo blechy a tím problémy se smečkou zablešenou a jinak je velmi samostatné...

Alča 7.8.2006 7:25

Z Vašeho článku je cítit

radost a tak to má být - vždyť nebýt Vás, měli by možná dvě krásné kočandy krušný život (pokud vůbec nějaký) a Nazgúlové by přišli o spoustu nových podnětných zážitků a zkušeností. Přeji spoustu veselých příhod s dobrým koncem (o kterých nám snad napíšete) a doufám, že při pohledu na Váš domácí zvířetník to bude také oprávněná pýcha, která zaplaví Vaše srdíčko - ne každý by dokázal zvládat vše tak bravurně!  :-) 

Xerxová 7.8.2006 7:06

živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

V pátek Betka objevila smetáček (ten je na hraní), velké koště (to se musí seřvat a až po chvilce opatrného obcházení sežrat), lopatku (ta se musí prozkoumat a následně ji paničce vyrazit z ruky) kbelík (jde ta teplá voda pít?) a  hadr (o ten se dá báječně přetahovat). A hlavně ji má člověk pořád za zadkem (spíš za patama) a musí si hlídat, kam šlape. A mytí zrcadel - co se naleští, to musí olíznout, aby se frajerka "lépe" viděla. A někdy na sebe trošku vrčí - asi to sebepoznání není úplně jasné...;-D

Jinak už třetí den neustále prší (tedy občas i leje) a tak je to složitější s čuracím nácvikem. Ale hromádka stále doma žádná nebyla a loužičky byly za celý víkend jen dvě. Ale často čůráme těsně u domu na dlažbu pod balkonem a to není úplně ono.

Známí si včera přinesli domů koťátko (jejich číča Ema se nevrátila domů už před prázninama) a jejich úžasná buldočice (12 let) pravila, že když to není Ema, že ji sežere...Mají také veselo.

Jinak si páneček nosí spoustu práce na víkend a vzteká se, že nic nestihne. Ale Beta má nové fotky na stránkách www.drporkert.com/dogy  hned...

Alča 7.8.2006 7:18

Máte doma s Betynkou moc veselo a fotky jsou báječné!

Pište dál a také foťte - zdá se mi, že Betynka už porostla o obrovský kus a to je u vás teprve pár dní - prostě každým dnem je od štěnískové blíže ke krásné dozí slečně ...:-)

Bláža 7.8.2006 7:35

Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Xerxová! Tak jsem nakoukla do galerie na "dozí" stránky a kochala se pohledem na psí mimi. Musím se na všechno pořádně podívat, až bude víc času, takže stránku dávám do oblíbených. A že moc zdravím Betku!

Rákšasí 7.8.2006 7:56

Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Téda Xerxová to je paráda. S úklidem je to následovně, Bettyna je toho názoru, že všeho moc škodí a tak, když vidí, že se uklízí, tak se Betty uklidí na postel a odtud sleduje vyvíjenou činnost.;-)Hlavně, aby ona nebyla zapřažena do procesu.;-);-)

Lída Š. 7.8.2006 8:22

Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Pane jo;-) Roste jak z vody, pusinka jedna krásnáVV

zana 7.8.2006 9:21

Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Téééda, ta je čím dál hezčíV. Páníčka je třeba moc pochválit, že tak pilně inovuje stránky, štěněcí dětsví je fajn mít takhle krásně zdokumentované.R^:-)

jenny 7.8.2006 9:37

Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Betynka roste jak z vody, podle těch tlapek , to bude teda pěkný kousek pejsinky. Zase jsem se potěšila na celý den .  Štěně viděti , dobrý den znamenati, kmitám za prací.:-D

Lenka 7.8.2006 9:49

Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Jo úklid v psí přítomnosti, to je radost...útočit na smeták se Míša naštěstí už odnaučil, ale třeba takový vysavač :-)) hejbe se to, vrčí to =  je to nepřítel a jako s takovým je s ním třeba naložit. Většinou to dopadne tak, že zlotřilého čokla vyhodím na zahradu a je klid.

Xerxová 7.8.2006 10:49

Re: Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Jak já bych ji ráda vyhodila někdy samotnou na zahradu :-) ale nemůžu. Může spadnout k leknínům (ona si to snad nepamatuje, jak tam zahučela, v klidu se tam pokouší napít, žbluňkla jí tam zase packa...), může spadnout ze zídek - je hrozně divoká, útočí na květy petúnií, které se hýbou větrem a je jí jedno, že truhlík je na metr a půl vysoké zídce, která drží terén....už ten volný pád vidím....Takže, bez dozoru ani na krok.

Teď jsem to po sobě přelítla a měla jsem tam slovo truhlýk....;-D

zana 7.8.2006 11:40

Re: Re: Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

Truhlýk podle vzoru ťuhýk ;-D;-D

Kardiak 7.8.2006 12:42

Re: Re: Re: Re: živě to vidím, a to mi stačí jen jeden pomocník...

To je řečí,pro jeden malý keks;-)