5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

BTW: Země skal a vod (2)

Vždy jsem si přála žít alespoň nějaký čas u moře a osud byl tak laskavý, že mi vyhověl. Pravda netušila jsem, že půjde o moře, které zamrzá...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub S. 20.6.2007 14:42

Heč!

Právě čekám s Myší a Magdou v Pejřimově na vystoupení Mravenečků! A V š i c h n i  mají tykadla a sou neuvěřitelně bezva! Heč! To je nádherný den mezi Počeunicema a Mým zeleným městem. A česká strana Vysočiny je nádherná, a vůbec. Apropó, Myš je prostě sopka, to je hrozné...

dalmatin 20.6.2007 14:46

Re: Heč!

Že pozdravujeme! A Jakube, jedeme spolu v neděli ;-) ?

Medvídek 20.6.2007 14:46

Re: Heč!

Myška má z toho představení nervy v kýblu chuděra, teď je verze pro rodiče a příbuzné, všichni prosím strašlivě držet pěsti !!!R^>-R^

dalmatin 20.6.2007 14:50

Re: Re: Heč!

Medvídku, vždyť děťulata budou roztomilá i s nějakou chybičkou. Já bych tleskala až by mě dlaně pálily. No, to můžu vlastně i tady. Pojďte - zatleskáme jim....

Medvídek 20.6.2007 14:59

Re: Re: Re: Heč!

Hustím to do Myši od rána že jsou skvělí a tak vůbec ale Myška má chudák žaludek stressem naruby.

Tleskám taky !R^

Jajka 20.6.2007 14:54

Re: Heč!

Nakoukla jsem, moc zdravím a držím palečkyR^R^R^VVV

alimo 20.6.2007 14:55

Re: Heč!

No to je úúúžasný !!!! Jasně že držím palce a tleskám a vůbec:-D Jsou to šikulové...všichni !!VVVVVV

Kačer 20.6.2007 14:59

Re: Heč!

jéééé ty se máš! Moc moc pozdravuj...já bych chtěla vidět trpajzlíčky s tykadlama :-)V

Štětinka 20.6.2007 16:29

Re: Re: Heč!

že jo, Kačírku, to musí bejt pohled pro Bohy. ;-DGeniální nápad navléct ty malinký čiperky a všudybýlky do velkejch peudelek a tikadýlek;-DR^

Vave 20.6.2007 11:33

Hlásím návrat

od zoubkaře (Zano, mám zoubkaře, pídrzubní uý dávno nee), děkuju za držení palců! R^VVVVVV Zub mám opravený, ale ještě jsou nějaké závady ke správce za měsíc.

Držím teď palce Li a Myši a pejsce od Kačera. R^R^R^R^:-)

dalmatin 20.6.2007 11:57

Re: Hlásím návrat

Nebolelo?

Dede 20.6.2007 12:06

Re: Hlásím návrat

Sláva! VV Snad to za měsíc nebude nic hrozného. Moje účast je případná, protože i já budu muset za pídr zubní :)) I jeden z mých zubů se nějak ozývá a doufám, že to ještě chvilku vydrží :-)

Medvídek 20.6.2007 12:26

Re: Re: Hlásím návrat

Re:  jeden z mých zubů se nějak ozývá a doufám, že to ještě chvilku vydrží

Určitě vydrží. Dle mých zkušeností, jakmile se totiž nějaký zub ozývá, vydrží se ozývat libovolně dlouho, časem to dokonce zesiluje.:-(

Vave 20.6.2007 13:17

Re: Re: Hlásím návrat

Děkuju, PuntíkuVV, za optání, nebolelo, bolí teď trošku, ale to bude prý dobré, je ještě za ěmsíc kontrolní RTG. DedeVV, tak si myslím, že MaRiVV má pravdu, chtělo by to honem k pídrzubní nebo k zoubkařovi! Nebo bude dovolená v Čechách pokažená. :-/

Dede 20.6.2007 13:33

Re: Re: Re: Hlásím návrat

To až v Čechách... já se s tím zubem domluvím - nebudu na něm kousat a on nebude bolet...:-) Když mu slíbím ošetření, třeba se nechá ukecat ;-D

JoVo 20.6.2007 15:15

Re: Re: Re: Re: Hlásím návrat

8-oDede, někteří zubové jsou paličatí a nechtějí se domluvit ani po dobrém. Držím palce, ať ten zub nebolí.R^

zana 20.6.2007 20:15

Re: Re: Re: Re: Hlásím návrat

Uf, Dede, můj nebožtík zub malinko pobolíval už před Mirošovem. Jsem si říkala, že to určitě vydrží .... že to možná dokonce přejde... koneckonců tam budeme jen čtyři dny.

Zuby jsou prevít(Y);-€. Nepřešlo a nevydržel.

Beňa st. 20.6.2007 11:06

:-)

Nádherné čtení, nádherné fotky! Takové prázdninové:-).

evva 20.6.2007 11:25

Re: :-)

připojuju se, nádhera. Děkuju moc za článek.

Štětinka 20.6.2007 11:51

Re: Re: :-)

teda Dede, vy mi ale děláte chutě. Myslím, že pro mohé z nás prožíváte ideální dovčuR^

Zuzka 20.6.2007 11:48

Re: :-)

Přesně tak, mám chuť to tu zabalit a vyrazit ven. A na ty fotky musím každou chvíli aspoň juknout, taková je to nádhera.R^VV

JanaBa 20.6.2007 10:35

Danik

klame telem! Pri prvnim pohledu jsem si rikala - no  teda, ty si pekny macek, ty kocicaku jeden! Dyt on vypada jako dobre vyvedena kocka nebo ne? Promin Dando!

Jinak Dede, diky za skvele clanky. I kdyz tu bydlim, je prijemne  zvolnit a znovu vnimat  zemi jinak nez z reguli vsedniho dne.

Dede 20.6.2007 12:04

Re: Danik

Víš Jani, že jsme mu doma občas říkali Mikeš? 8-o;-D On v sobě skutečně něco kočičího má, i když vypadá docela přesně jako maličký vlk...

Medvídek 20.6.2007 12:27

Re: Re: Danik

Teda Daníku, to jsou řeči, ty to tak necháš ??;-D

Kačer 20.6.2007 10:22

Omlouvám se, nestačím teď přečíst, ale potřebuju nutně palcodržnu

tedy já ne, ale Xantyska, stafordka mojí kamarádky Adly, včera za mnou přijela rovnou z veteriny, vypadá to, že Xanty má buď nádor na mozku nebo mrtvičku, padá, těká očima, chodí v kruhu, má spadlý koutek a je taková zmatená. Chvilku byla v pohodě, tak jsme si povídaly a pak zase začala padat, tak jsme jely zpátky na veterinu, snad tento týden půjde na nějaké vyšetření, kde se potvrdí co to je. Na veterině pak byla ještě 2x v noci ;-( Je to naše nejlepší psí kámoška, znám ji od štěněte a je jí teprve 7 let. Tak Vás moc prosím podržte ji palce. ;-(

Zuzka 20.6.2007 10:26

Re: Omlouvám se, nestačím teď přečíst, ale potřebuju nutně palcodržnu

R^R^R^R^VV

Bláža 20.6.2007 10:26

Re: Omlouvám se, nestačím teď přečíst, ale potřebuju nutně palcodržnu

Jejda, jejda.....moc držím R^R^R^!!!!!!

Li 20.6.2007 10:29

Re: Omlouvám se, nestačím teď přečíst, ale potřebuju nutně palcodržnu

R^R^R^VV

Ejška 20.6.2007 10:36

Re: Omlouvám se, nestačím teď přečíst, ale potřebuju nutně palcodržnu

VVVVVVR^VVVVVVR^R^

Fallowa 20.6.2007 10:54

Re: Omlouvám se, nestačím teď přečíst, ale potřebuju nutně palcodržnu

Držíme palce i tlapky,co to dá!R^R^R^VVV