30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

BTW: Zase doma

Trochu divný titulek, když jsme mnoho set kilometrů severněji než obvykle, že? Ale přesto je pravdivý. Chaos ustal, domek je zabydlen, z Markova pokoje duní hudba, v mém oblíbeném hrníčku voní káva a psi spokojeně spí vedle křesla, kde píšu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Xerxová 11.10.2006 10:23

Re: Prosba o radu

mrkni na www.deutsche-dogge.cz na starou veterinární poradnu. Dotaz na rýmu byl 12.6.2006 (myslím, že to byla 5 stránka dotazů). To je můj častý zdroj veterinárních informací od chovatale Xerdy ;-Da zprostředkovatele Bety;-D.

Bláža 11.10.2006 10:44

Re: Re: Prosba o radu

Moc děkuji, už na to mrkám 8-o

Bláža 11.10.2006 10:57

Re: Re: Prosba o radu

Tak si myslím, že klidně může mít něco v nose, protože to začalo v pondělí na psí louce, když najednou začal jazykem jakoby odstraňovat "cosi" z tlamy jazykem, jako když má něco mezi zubama, ale mohlo to "něco" být i v nose. Xerxová, moc děkuju, hned odpoledne jedem k vetovi.....

Bláža 11.10.2006 7:25

Paní Dagmar, moc vás všechny zdravím do Hoviku,

Váš článek je opravdu zajímavý, dobrodružství až až a lidská solidarita je opravdu dojemná, je dobře, že jsou hodní lidé na které se člověk může spolehnout, tak posílám pozdrav i JaněBa ! Mějte se tam co nejlépe a napište, co nového u Nazgúlů

Zdena b.p. 11.10.2006 7:20

To je báječná zpráva.

Přeji Vám jen pohodové dny a doufám, že plyšáci nedovolí nějaké stýskání.

JanoBa, to byl skvělý nápad R^VV.

Alča 11.10.2006 7:04

Díky paní D.R.

 za první dojmy z nového domova a Tosce za rychlé fotky! R^

A uvidíte, že na Nazgúly je spolehnutí - moc vás všechny mají rádi a to dokáže hotové divy! V

Xerxová 11.10.2006 6:56

krásné dny

Krásné dny v novém domově přeje Beta a spol.

Vakandi 11.10.2006 6:39

Dobré ráno,

paní Dé, přeji krásné bydlení v Hoviku. Máte pravdu, psi chtějí být se svojí smečkou a je jim jedno zda na zahradě či v paneláku ;-) 

Vakandi 11.10.2006 6:41

Re: Obrázky

Tosco, jsi rychlá jak blesk ;-P

tosca 11.10.2006 6:45

Re: Re: Obrázky

Ahojky, mám je připravené od včerejška, jenom jsme se s paní Ruščákovou nestihly domluvit, jakou formou na ně bude odkaz. :-)

A v odkazu v textu je chybička, takže stejně nefunguje.

Vakandi 11.10.2006 6:49

Re: Re: Re: Obrázky

jsem se přes tento odkaz na fotky dostala....:-)

Rpuť 11.10.2006 6:52

Re: Obrázky

Odkaz funguje!

tosca 11.10.2006 7:10

Re: Re: Obrázky

Já měla na mysli odkaz na Hasopasi v textu článku. Tam nějaký webový šotek vyměnil tečku za @ :-)

Zdena b.p. 11.10.2006 7:25

Re: Re: Re: Obrázky

Díky Tosco,  krásný den.

Vakandi 11.10.2006 7:31

Re: Re: Re: Obrázky

Aha, tak ten nefunguje :-D

zana 11.10.2006 8:07

Re: Obrázky

Tosco, obrázky jsou skvělý a díky, že jsi je tak rychle vyvěsilaR^.

Vave 11.10.2006 9:00

Re: Obrázky

Díky! Lekla jsem se na Hadopasech, že máme zase nějaké technické problémy, ale toto funguje dobře. :-)

Psi u moře - jak se jim vůbec moře líbí? Určitě bude další povídání !!

Kardiak 11.10.2006 14:22

Re: Re: Obrázky

A jak jim chutnala mořská voda?;-P

Rpuť 11.10.2006 6:30

Lze, bez nadsázky říci, že člověk je doma tam, kde má své psy.

:-)

Držím palce při lidském i psím zabydlování!

Hana Wiliamson 11.10.2006 5:42

Psik - pokracovani

V rybniku plasil hnede kanadske husy a moc se mu to libilo. Po 45 minutach, s pomoci majitelu pozemku, kteri prispeli salamem a sunkou, se psik nechal pripnout na voditko a odjeil jsme domu. Takze jsme nakonec prisli na jmeno - Doofus (trdlo, blbecek, nebo tak nejak), ve zdrobneline Dufik.  Uz ma domluvenou psi skolu. Jsem unavena, je pozde, synovec z Prahy se blizi vlakem z Baltimoru k nam, jeste mu musim ustlat, nez dorazi po jedne rano. Dekuju za palcodrznu a napodobne vsem  potrebnym

zana 11.10.2006 8:14

Re: Psik - pokracovani

Hanko, už vidím ty skvělé článečky o Dufíkovi ;-D;-D. Měj se hezky a ve zdraví vše zvládni.R^

jiný Honza 11.10.2006 11:26

Re: Psik - pokracovani

Hanko, to je pomsta za dobrý skutek (ale ve skutečnosti je to zkouška - a vy jste obstáli na jedničku). Ten pohled na nedooblečenou dvojici nahánějící psa kolem rušné cesty - škoda, že to nikdo nenatočil. 8-)))

terra 11.10.2006 16:05

Re: Re: Psik - pokracovani

To nemá chybu! Myslím, že trumfnout už by to mohl jen ten předsvatební křeček...:-D

Hana Wiliamson 11.10.2006 5:11

Gratulace pani D.R., odpovedi ostatnim

Pani D.R.To teda musela byt cesta - preju prijemne zabydleni. A ta prihoda s kolacem je moc fajn.  Prohuceli jsme autem kousek od vas asi pred tremi tydny, kdyz nas synovec vzal na neplanovany vylet pres Hradec Kralove do Jivky a Adrspasskych skal a pak jsme se nejak placali kolem toho vaseho krasneho kraje. Tojefukovo kamaradi: Nemam slov - na clanek a na diskusi nasledujici. V pracovnim frmolu jsem na to nahledla a bylo mi i do place a zaroven dobre u srdce. Pocitejte mne na prispevek na prtaveho elementa. Jak to udelat, necham na moudrych zenach. Nejak si to ten vrchni nahore vybira blbe, dobri lidi jsou pryc a rada otravu se nudi do stareho veku. Tady u nas na Jihu ti baptisti rikaji, ze jsme vsichni v hlavnim planu a co mame nalajnovany, je dobry,  protoze ten nahore vi, co je dobry. Co ja vim je, ze dobry clovek tady neni pro rodinu a pratele. Jako WWW jsem delala o vikendu plnene cukety (zasobena prately po navratu) a myslela jsem na to, jak by Tojefuk dobrosrdecne prskal. WWW - nadherna story o vyjezdu do NDR, jak predrecnici rekli, jde z toho smutek a mas pravdu s tou rezignaci. Vsichni: Novy pes je trdlo na entou, je tomu asi rok a nema vychovani. Ale je strasne hodny a moc pekny, akorat nam dneska zdrhnul pres silnici do lesu, protoze se sikovne protahnul/prostrelil skvirkou ve dverich, kdyz prisla navsteva rano. Na silnici ranni frker, probehnul napric a jen bylo ve vzduchu citit brzdove kapaliny a spalene gumy. Zabehnul nastesti na pozemek lidi nam znamych a tam jsme ho nakonec zchytili. Manzel bosky a ve spodkach honi psa a ja s mokryma vlasama, castecne v pyzamu s pulkou make-upu  na ksichte a bez dokladu dojizdim, kam si myslim, ze psik zabehnul. Psik si myslel, ze ty novy lidi jsou fakt fajn, jak se s nim honi a lakal je do rybniku

Vave 11.10.2006 8:57

Re: Gratulace pani D.R., odpovedi ostatnim

Milá Hano, blahopřeju k novému trdlovému pejskovi. ;-) Doufám, že nás s ním záhy seznámíš podrobněji, jestli je to kluk nebo děvče, velikost, barvu, s jeho roztomilými zlozvyky i zvyky pozoru i lásky hodnými. :-)V

vAVE 11.10.2006 11:29

Re: Re: Gratulace pani D.R., odpovedi ostatnim

Aha, pokračování a základní ifo jsou výše. 8-o :-)

veram 11.10.2006 2:14

zdravím do Norska

Tak ať se vám tam pěkně žije a až přijdou zimní chmury, šup na zvířetník! My už je rozeženeme.R^>-

Mirka - Houston 11.10.2006 1:39

NOVY DOMOV....

Pani D. R.! Je moc dobre, ze se vam v novem domove zacina libit. O Kazana a Danika si urcite strach nedelejte. Mame doma to same - psi okno do velke zahrady, ale psy mame stale za sebou v dome ;-POstatne v nastavajici zime, teplo domova urcite privitaji! Je moc dobre, ze Zviretnici si nejsou lhostejni !  Jenom jsem nepochopila - Jana jela schvalne z CR, vam pomoci se ubytovat?R^Moc se tesim na dalsi clanky, na fotky se hned letim podivat.....

LENKA S. 11.10.2006 2:00

MIRKO, NĚJAK NEMOHU SPÁT, TAKŽE TĚ ASPOŇ TAKHLE POZDRAVÍM. TVOU PROSBU RESPEKTUJI A POLEPŠÍM SE. MĚJ SE DOBŘE A OPATRUJ SE TAKY.

ODPOVĚDĚLA JSEM TI UŽ TAKY.