17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

BTW: Vypadat hloupě

Vypadat hloupě je velice snadné a jeden při tom ve skutečnosti vůbec být hloupý nemusí. Stačí momentální indispozice, shoda okolností, nejistota nebo i obyčejná slušnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
WWW 9.9.2006 0:41

Ja jsem si zase rad cetl vase vypraveni mila noragh ! Procpak uz nepisete ?!

noragh 9.9.2006 12:40

Re: Ja jsem si zase rad cetl vase vypraveni mila noragh ! Procpak uz nepisete ?!

nuže dobrá! Co já bych za to dala, v některých okamžicích, vypadat pouze a jenom hloupě! Občas vypadám jako žhavý kandidát na celosvětového šéfa obecních chudých duchem.Občas mi přijde kýchnouti. To sice každému,pravda, ale vždy jsem záviděla jemným, éterickým bytostem, jež děly něžným hláskem Oh pardon, vyňaly krajkový kapesníček a tichounce pravily pšík. Zrovna onehdá jsem chtěla udělat dojem, no,povidlo se, jen ne tak docela. Na zahradě u kamaráda byl mýdan. Já jsem tam házela očkem po jednom urostlém mužikovi odpovídajícího (těsnědůchodového) věku  a vtom se to stalo.Když kýchám, stojí to za to. Vytřeštím oči,abych je vzápětí zuřivě zavřela.Přitom pocákám slzama nejblíže se vyskytující oběti. Zkroutím hubu jak kobyla po pelyňku,pak zalapám po dechu jako bílá velryba,zamávám rukama jako bitevník vrtulema a poplácám dosud neuprchnuvší individua .Pak kýchnu. Představte si velký papírový pytlík. Ten nafoukněte. Pořádně! Je to velký pytlík. A pak bouchněte. Rána jak z houfnice.Potom se mnou odstředivědostředivá reaktivní síla šmejkne kam se jí zachce. Momentálně se jí zachtělo do futer u chatky. Futra se otřásla, chatka zasténala a dveře se s vrznutím otevřely.A nejvíc se mi smál ten,co jsem po něm nejvíc házela vočkem i chrupem.Dojem jsem tedy učinila, pravda, jen ne zcela takový, jaký jsem si představovala.

WWW 9.9.2006 13:21

Kdybych ja byl tim panem mila noragh, tak jste to o mne vyhrala. Ja mam rad poradna kejchnuti a ne ty "psiky". Kdyby jsm sli spolu na prochazku ve Varech, tak Zidkova kolonada je ve vaznem nebezpeci !!!!

WWW 9.9.2006 13:24

Nadelavam si neco v praci, nemuzu zde poradne psat a kazdou chvilku internet vypadne. Mam jen omezeny cas !

noragh 9.9.2006 14:59

Re: Kdybych ja byl tim panem mila noragh, tak jste to o mne vyhrala. Ja mam rad poradna kejchnuti a ne ty "psiky". Kdyby jsm sli spolu na prochazku ve Varech, tak Zidkova kolonada je ve vaznem nebezpeci !!!!

když on ten pán bažil po milé, něžné,submisivní bytůstce co říká Oh nikoliv místo ááále ho..uby a rozhodně ne po čarodějnici s kočkou na rameně. Snáď by kolonáda vydržela, ale s návštěvníky je potíž. Jednouc jsem si takhle k večeru,jda ze služby, upřímně a křišťálově kejchla, jedna metráková báryšňa vyskočila jako zajíček ze své jamky a několik mladších gentlemanů ze zemí bývalého SSSR sebou ukázkově seklo na zem,nohama k epicentru, seržanti cizinecké legie by se rozplakali štěstím.

Kardiak 9.9.2006 18:46

Re: noragh

No ono to s tím pánem asi nebylo tak zlé,když se chechtal a neseklo to s ním o zem.;-);-P

Kardiak 9.9.2006 14:29

Re: noragh

Naprosto skvělé.Úplně to vidím před očima.Ještě to chtělo se hrozně rozchechtat.To je lepší,než koktat omluvy a tak.;-DR^R^

noragh 9.9.2006 14:45

Re: Re: noragh

no, já jsem pravila upejpavě Oh,pardon! a to už byli na zemi všichni.

YGA 6.9.2006 11:29

Milý WWW

Tvá povídání jsou úžasná a Tvoje závěry celkem neočekávané - a napínavé to bylo jak detektivka s kapitánem Exnerem - já vždycky čekám, jako to dopadně a pak se tady pochechtávám a ostatní kolegove si již klepou na čelo - jako že to je z přepracování a ten nízký tlak venku atp.

WWW 6.9.2006 13:07

Re: Milý WWW

Ahoj mila Ygo !

Hlasis, ze se pochechavas.To jsem rad !

Yezi 6.9.2006 11:29

Re: moc dlouhe

ale parádní :o)

WWW 6.9.2006 13:09

Re: Re: moc dlouhe

Ahoj mila Yezi, jsem rad, ze se ti to libilo.

Jen min preklepu vid ?

Yezi 6.9.2006 13:46

Re: Re: Re: moc dlouhe

Já jsem sama velký překlepávač, takže je vůbec nevnímám :o)

zana 6.9.2006 12:04

Re: moc dlouhe

Dlouhý já nejradši!

WWW 6.9.2006 13:19

Re: Re: moc dlouhe

Ahoj mila zano, uz jsem ti odpovidal na predchozi "tuknuti" ! Tak jak po dovoleny ??!

zana 6.9.2006 14:45

Re: Re: Re: moc dlouhe

Ále, po dovolené  jak po výprasku, nějak si nemůžu srovnat v hlavě, že léto už skončilo (já vím, že papíry má ještě asi na dva týdny, ale vidět to není). Ta tma ráno, fuj. 

Bratr mojí babičky (ten pán, co svojí ženě za totáče koupil k vánocům hýzlpapír) touhle dobou říkával: "A za chvíli tu máme Ježíška". A my jsme mu hrozně nadávali.... Měl pravdu. 

MaRi 6.9.2006 14:48

Re: Re: Re: Re: moc dlouhe

vrrrrrrrr - to je na tu tmu ráno! 

Alča 6.9.2006 12:06

Re: moc dlouhe

ˇBylo to dlouhé? Tak to tedy dloooouze ťukám! R^

WWW 6.9.2006 13:10

Re: Re: moc dlouhe

Ahoj mila Alco, zatukani od tebe je vzdy mile.!!

JoVo 6.9.2006 13:16

Re: moc dlouhe

:-DWWW, vojna byla delší než to povídání. Ťukám.8-o

WWW 6.9.2006 13:20

Re: Re: moc dlouhe

JoJo, BaT Bat !!

Kačer 6.9.2006 11:45

Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

jsem doma, páč mně chytla nějaká střevní hajtra a do smíchu mi moc nebylo, ale teď se tady tlemím velice. Jdu si vyzkoušet ten ksicht :o))

Vave 6.9.2006 12:05

Re: Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

No Kačír! To máš určitě z té nedoléčené angíny, jsi mohutně oslabená (já jsem po přechozené, nevyležené angíně - skrzevá stěhování - měla potíže dva roky!), tak musíš baštit kvanta vitamínů a hrozně moc odpočívat, nejlépe by bylo pořídit si vozejček a ať Tě Zubejdy na procházky vozej!

Kačer 6.9.2006 12:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

si jo :-/ slibuji, že budu odpočívat. S tím vozejčkem to není vůbec špatnej nápad, ale ty opice by mně vrhly někam do pangejtu a šly by se věšet na větve a já bych tam byla bezprizorní chudák :-D

Karolína 6.9.2006 18:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

Vozíček mileráda zapůjčím. Teď, co se mi noha zanítila, nemůžu už ani na něm! Takže tak na týden minimálně je volný..........

MaRi 6.9.2006 18:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

Karolínko, Karolínko, ta noha měla být už hlášená, aby se zvířetníková podpora mohla uplatnit!!!!           Ovšem zdaleka není pozdě!

WWW 6.9.2006 13:12

Re: Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

Mila Kacer, hlavne se uzdrav !!

Ver mi, ze bez Franty Hermanka, je tezko to doladit. Ale preji ti uspech !

Vave 6.9.2006 12:03

Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

Milé Trojité Dvojité, Ty jsi po dovolené v neobyčejné formě! Jak už jsem tu jednou psala, chci Tě mít pod stromečkem vázaného, to budu psát Ježíškovi! :-P

WWW 6.9.2006 13:16

Re: Re: Re: Re: Re: Simulantska historie -4-

Ne, ne mila Vave, nechtej to.

Ja uz jsem ti vicekrate psal, jak se sam na sebe koukam. Jestli ma me povidani neco do sebe, tak je to efekt cerstveho rohliku rano u pekare. Je jeste teply, a tak jsme ochotni prehlidnout spoustu nedostatku v kvalite !!

YGA 6.9.2006 13:34

Ale to se díváš do špatného zrcadla,

milý WWW - já se už párkrát vrátila k některým tvým perlám (no nevybírala jsem si, ony skoro všechny jsou perličkami) a pořád to vonělo čerstvým chlebem. A čerstvý chleba já mohu na snídani, oběd i večeři. Stejně tak tebe.