1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

BTW: Vodní záhada

Šťastně žijící psi jsou ve své podstatě jednoduchá stvoření. Mají svůj přehledný svět se známými kompetencemi, radostně komunikují se svými pánečky a poslední, co by člověk v jejich otevřené a přímé povaze hledal, jsou záhady. Přesto existují.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub S. 4.2.2007 15:19

Re: Re: WWW, ťukám!

Anó, objé! Taky tomuhle pánovi promíjíte kvůli jeho blús, Miss Otis, Malému chlapečkovi atd. jeho souběžné aktivity v KČS? Já částečně jo.

WWW 3.2.2007 14:10

Pivni zahada

Tohle jsme jednou resili u Kance, proc nam pivo tak, nechutna doma jako v hospode. Pan Klimes, co byl pres zahady a tajemna zjeveni, tak ten se dokonce jednou v ramci vyzkumu vobetoval. Zustal v patek doma a mi jsme mu od Kance posilali v pravidelnych intervalech ve dzbanku pivo.Protoze pan Klimes rikal, ze s lahvacem by to nebylo ono, ze je ochoten ze sebe udelat pokusny morce, ale musi mit vodpovidajici material.

Jsou to muka vzkazoval nam po druhem dzbanku. "Co rikal pan Cemr ?! Uz prisel Cajthaml "?Po ctvrtem dzbanku jsme cetli vzkaz na tacku psany viditelne rozstresenou rukou. "Pripadam si tak vopustenej, drzte mi palce, at ten pokus zdarne dokoncim !" Dalsi vzkaz prisel na ctvrtce. Na jedne strane byl  vodovkama namalovanej pionyr s hranatou hlavou a v ruce drzel mavatko. Pod nim - 1. maj - Klimes 4b. Na druhe strane  - "poslete ferneta, nebo je se mnou amen !! Bozka na me nemluvi, protoze kdyz jsem sel na hajzlik tak jsem se zapomel, a rekl jsem ji jako u Kance "jdu precedit brambory " .

S patym fernetem se posel Francek Dolejs vratil zpatky. Chrni na gauci s votevrenou hubou, vzkazovala Bozka. "Doufam, ze nezacne cedit brambory" !!. Pristi patek ho tam mate zpatky - vyzkumnika !

p.s.

Tak to ja jen tak, ze uz je mi lepe, vlastne docela dobre. Hezky vikend preji vsem zviretnikum.

RenataE 3.2.2007 14:24

Ťukám

Teda "přecedit brambory" - to jsem fakt neznala. Asi že nechodím na pánský. Pěkný!

RenataE 3.2.2007 15:45

Ještě mě napadlo,

jak jsi to myslel, že od příštího týdne píšeš furt? To už je opravdu za pár!

Jakub S. 3.2.2007 16:01

Re: Ťukám

Ánoáno, rád poučím: to je regionální výraz z Provence a Horního Savojska: filtrer les patates. Nuáno, ovšemže vám nezazlívám, že to nevíte, vždyť prostě nemůžete, žáno. A teď mi napadá zarážející shoda - přítomné kolegyně prominou,  čistému vše čisté, že, prostě bádáme - passoir a pisoir. Voila - síto jako síto, nespa?

Olčava 3.2.2007 14:26

Hurá hurá, WWW je tady!!!!

To jsem ráda, milý WWW, že už je lépe a vlastně docela dobře....VÍTEJ!!:-)

Olčava 3.2.2007 14:28

Re: Hurá hurá, WWW je tady!!!!

Jo a zapomněla jsem zaťukat. Tak tady, ťukám!!!!!!

MaRi 3.2.2007 14:28

Re: Pivni zahada

přeju příjemné odpoledne.

Poslouchám si Spirituál Q. a přemýšlím, jak je možné, že pivo nechutná doma stejně jako v hospodě, zatímco čokoláda mi chutná všude stejně.

RenataE 3.2.2007 14:31

Re: Re: Pivni zahada

S tím pivem to mám taky tak, ale čokoládu jsem si v hospodě ještě nikdy nedala, tak vlastně nevím:-)

Jakub S. 3.2.2007 15:08

Re: TEST PIVO X ČOKOLÁDA

Tak asi, to bude podstata. No musíš být chytrá, když se menuješ jako moje potomka. - A hlavně: Hurá, vitaj kamaráde z Monts Métalliféres! Nebo eště se cítíš doma v hotelu Savoy? Lič, lič, lič, až řeknu: co si budem líčit, dyž už je vymalované! A to tak hned nebude. Jacques z Monts Vallachiféres. - Dyť tam snáď nerostú ani trnky ani pivo, tož jak tam može člověk byt? To mosíja byt chudáci, hen tam. Čím sa bavíja, bez trnek, dyž zapadnú po rýny? Snáď si, nedaj Bože, nemosíja rozpúšťat ten sněh, aby si dali do nosa?!

Myš 3.2.2007 14:42

Re: Pivni zahada

Milé Wéwéwéčko, jsem moc ráda, že jsi zase v pořádku a s námi. Já se sice poslední dobou moc často neobjevuju, ale čtu třeba i se zpožděním. Tak všem přeju krásný víkend a do Savojska přeju jen to nejlepší VV.

Jakub S. 3.2.2007 15:17

Re: Pivni zahada

Vitaj, kamaráde! Te´d mi to odepřelo delší příspěvek, tak jsem ale okamžitě vehementně požádal o vysvětlení, páč při nejlepší snaze jsem na něm nenašel ani nitku závadnou. Vykašlají se na mně, nebo co udělají? Nevím. Uvidím. Ale budu je případně bombardovat interpelacema.

Jakub S. 4.2.2007 15:21

Re: Re: Pivni zahada

Jakub S. 4.2.2007 15:24

Re: Už je přes jedno tady,

ten červený! Interpeloval jsem a dostalo se mi za ten pitomý automat omluvy. Odvolávám co jsem odvolal na adresu redakce! Vyřídili, zařídili, zařadili, nevyřadili.

Fallowa 3.2.2007 15:48

Re: Pivni zahada

Paráda!Hranatá hlava a Klimeš 4b,to mě teda dostalo;-D.Výraz "přecedit brambory"neznám,u nás se říkalo"jdu se kouknout,jestli jsem chlapeček".Jsem ráda,že už je dobře a ťukáááámR^R^R^!

Zuzka 3.2.2007 16:50

SLÁVA!

Honem si běžím uvařit kávu, neboť je tu k ní malý zákusek od WWW !

Ťukám a buším a chechtám se, cedit brambory je krásný výraz, jeden známý při té příležitosti chodí "přihlásit syna do tanečních".

Hezký víkend přeji do Savojska a nejen tam!

YGA 3.2.2007 18:11

Re: Pivni zahada

Ahoj, milý WWW - nakoukla jsem jedním očkem a ejhle, ty tu a dokonce se záhadou. Jsem ráda, že je ti už líp, netrpělivě jsem tě už vyhlížela.

"Cedit brambory" - to taky neznám, u nás chlapi chodí buď s pískem nebo opřít kolo.

Vave 3.2.2007 18:15

Re: Pivni zahada

Ťukám, bouchám, křepčím! VVVVVV Wéčko v řetízku je zpátky. VVVVVVR^R^R^:-):-):-)

Kacer 3.2.2007 18:44

Re: Pivni zahada

netradicne, v sobotu tu tukam, www.

Je videt, ze se forma vraci, no to je dobre! Ona na jednoho obcas padne chmura, a to je pak nejlepsi si od vseho dat pauzu. Teda tim nerikam, zes mel chmuru, to bych si nedovolila. Pokud to chmura ovsem byla, nejlepsi je ji z rozbehem kopnout do zadku.

Tak te zdravim do Savojska a kynu rukou slachovitou, velevazene www! Smajlika nepridavam, doufam, ze sis vsimnul, protoze vim, ze je nesnasis...takze pouze takto :o)

LENKA S. 3.2.2007 18:55

WWWÉČKO, NAZDRÁÁÁREK KAŠPÁREK!!!

SMĚJU SE U TVÉHO VÝZKUMNÍKA A  PŘIDÁVÁM SVÉ "VYČŮRÁNÍ" . DO HOSPODY JSEM SIC NECHODILA NIKDY(NEBYL NA TO ČAS), ALE ZATO NA  GYMPLU-TAM SE CHODILO DO KUKUŘICE NEBO VYŽDÍMAT SE. ALE TY TVOJE BRAMBORY NEMAJ KONKURENCI. 

Hana Williamson 3.2.2007 19:45

Re: Pivni zahada

WWW: Toz vitaj!!!! To je parada -cedit brambory! Na co vy muzsky neprijdete? A proc mel pionyr ctverhranou hlavu? Umelecka licence?

Ale je to tak. jednou jsem musela pracovne stravit 3 mesice v Moskve v druhe pol. 70. let. Nas ustav mel povinnou vymenu - z Moskvy do Prahy jezdili profesori, pac chteli, opacnym smerem zacinajici kmani - pac museli. Bylo nas tri. To by vydalo na roman, ty zazitky ze trech mesicu ze zeme, kde nam opravdu pripadalo, ze zitra znamena skutecne vcera. Nikdy pred tim jsem nepila vodku. Teda ochutnala jsem a usoudila, ze nemusim. Po dvou dnech v Moskve jsem zakoupila flasku a celkove jsme se ve trech timto udrzovali. Chutnala nam a byla potreba. Po navratu jsme udelali experiment. kazdy z nas si privezl flasku vodky ruske a nalili si s rodnou stakanek. A nechutnalo. Od te doby dodnes vodku opet nemusim. Asi je to povetrim a prevazujici psychikou, chandrou.

RenataE 3.2.2007 20:14

Ahoj Hano,

mrkni se na OT pro Jakuba, jsme zcela zmatení ohledně aktuára!:-)

Hana Williamson 3.2.2007 20:48

Re: Oprava

Nalili jsme si s RODINOU stakanek.

Jovová 3.2.2007 20:44

Re: Pivni zahada

8-oWWW, ťuky, ťuky na okénko, moje roztomilá panáčku. Už se mi po Tobě stejskalo.8-oR^

Hanča 3.2.2007 21:54

Sláva nazdar výletu, WWW je zase tu !

A hned s malou milou povídkou . Ťukám !!!

Při té příležitosti mě pobavilo, kolik nejrůznějších ustálených spojení se používá pro popis tak prozaické činnosti jako je jít na panáčka. Ovšem nejvýstižnější je Ygy "opřít kolo" !

Rpuť 3.2.2007 9:11

Drobný "problém" :)

Blesan samozřejmě moc dobře ví, že má Lízinka na bříšku bebí, je úplně rozvrácenej a podléhá svým pečovatelským záchvatům. Takže, když nebráním Lízince, aby si to olizovala, odháním Bleska, aby jí totéž nečinil on. Ovšem pohled na znechucenou Lízinu - dyť budu mít to břicho úplně mokrý - a Blesana snažícího se dostat pod stojící kočku....;-D;-D;-D

Vave 3.2.2007 18:28

Re: Drobný "problém" :)

Blesan je nejlepší zdravotní bratříček, kterého znám. ;-PR^VV;-D;-D;-D

Vave 3.2.2007 8:34

Šiškote, já matla patla!

Samozřejmě přeju všem krásný den, sobota je den tralala, tak si zpívejte od mala, nebo alespoň od rána. ;-PVVVVVV

Vave 3.2.2007 8:11

NALÉHAVÁ VÝZVA PRO WWW

Přeradostně Tě zdravím a jsem moc ráda, že ses tu ukázal!!R^VV

A to, prosím, jako na zavolanou, protože v noci se mi zdálo, že oslovuji, volám: Wéwéwéčko, ozvi se miiiiiiii!! 

Prosím Tě, vím že jsi tajnosnubnost sama, ale Ty to dokážeš vymyslet, jak ji nenarušit a napsat mi na arolf07 zavináč seznam bodka cz. Je to moc důležité a jednorázové setkání, ve tmě, s maskou na obličeji a v rukavicích, burka též povolena. V klopě budu mít margaritu! ;-P

WWW 3.2.2007 14:11

Re: NALÉHAVÁ VÝZVA PRO WWW

Ozvu se mila Vave !