21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

BTW: V objetí

Všimli jste si někdy, jak často a při jakých příležitostech se lidé objímají? A přemýšleli jste o tom, proč to vlastně děláme?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
LENKA S. 27.8.2006 23:28

WWW, TY NEJENŽE SI NEVYMÝŠLÍŠ!!

ODEDNEŠKA ALE VĚŘÍM, ,ŽE JSI  JAKÝSI JASNOVIDEC. TYS JAKOBY  TU TOJEFUKOVU SMRT  TUŠIL A PŘEDPOVĚDĚL.

WWW 27.8.2006 23:58

Re: WWW, TY NEJENŽE SI NEVYMÝŠLÍŠ!!

JE MI TEZKO MILA LENKO !

Rpuť 27.8.2006 18:49

TOJEFUKU, sakra, co to je, tohleto....?! Zahnout kramle, ani nezamávat, kruci!

Dědku jeden zátrápená zlobivá...koukej co děláš! Všichni jsme z toho tento, že jo...takhle to brát hákem...tak tam aspoň pozdravuj, za duhovým mostem.....

;-(;-(;-(VV

Kardiak 27.8.2006 18:59

Re: TOJEFUKU, sakra, co to je, tohleto....?! Zahnout kramle, ani nezamávat, kruci!

Drž nám tam flek.Dáme pak řeč.:-/;-(

Lucka 27.8.2006 20:13

Rputi, Kardiaku!

Bohužel je to pravda;-(;-(;-( Ješě v pátek jsme si telefonovali - byl veselý, samý vtip a na nic si nestěžoval.. Rputi, Tobě slíbil ty koťata - říkal, že si je nevymyslel a že si je vyzvedne cestou domů a doveze Ti je. Kardiaku, z Tebe si chtěl v zítřejší diskusi vystřelit - těšil se jak malej kluk, jak si z Tebe udělá legraci... ale takhle to teda nemyslel..;-(

Kardiak 27.8.2006 20:45

Re: Rputi, Kardiaku!

Tak to si vystřelil.Jenom legrace to moc není.;-(Lucko,nevíš,co  se mu stalo,prosím Tě?

LENKA S. 27.8.2006 22:07

KARDIAKU,

NEDÁVNO MI JEN TAK MEZI ŘEČÍ PROZRADIL, ŽE TO JEHO SRDÍČKO FUNGUJE TAK NA 60%. DŮRAZNĚ MNE NABÁDAL, ABYCH SE ŠETŘILA A DALA NA SEBE POZOR. TO SE MU  TEDY POVEDLO. JÁ S NÍM  I S MARŤOU FAKT  VČERA  TĚSNĚ PO 10. HODINĚ DOPOLEDNE MLUVILA. BYL SAMÝ VTIP A PAK UDĚLÁ TOHLE..... 

Rpuť 27.8.2006 21:18

Re: Rputi, Kardiaku!

Normálně bych napsala, že kdyby mi ty koťata přivez, tak ho musím zabít! Ale takhle fakt nevim:-/

Lucka 27.8.2006 22:21

Rputi,

on taky říkal, žes mu pohrozila, že mu utrhneš fuka, když Ti je přiveze.. A že ho přešla sranda, když ho napadlo, co tím asi myslíš8-o..že by ho mohl ještě občas potřebovat.. Prej že kolem vás jezdí na Třeboňsko pro ryby a že aby pak radši jezdil objížďkou přes půl republiky;-) A že prej ptáka Noha sice ještě nesehnal, ale pilně na tom pracuje.. Takže jestli se k Tobě dostane zraněný nebo opuštěný ptáček, tak Ti ho z druhého břehu určitě posílá TojefukVV

Rpuť 27.8.2006 22:58

Re: Rputi,

Lucko, ještě ty začni čarovat - propánajána!

LENKA S. 27.8.2006 21:04

, LIDI, JE TO SICE NEUVĚŘITELNÉ, ALE JE TO HOLÁ A TAKY DRSNÁ PRAVDA. NECHTĚLO SE MI UVĚŘIT. VŽDYŤ JÁ S NÍM VČERA DOPOLEDNE PO 10. HODINĚ TELEFONOVALA!!!

BYL VESELÝ MLUVIL A ŽERTOVAL PŘESNĚ TAK, JAK JSME HO VŠICHNI ZNALI HOVOŘIT. MLUVILA JSEM I S JEHO MARŤOU A A NIÁ NÁZNAK... VÍM O TOM ŽE MU SRDÍČKO NEFUNGOVALO TAK, JAK MĚLO, ALE TOHLE NEČEKAL NIKDO. BYL S TÍM MALÝM NA CHATIČCE  ÚPLNĚ SÁM.

TOJEFUKŮŮŮŮ, COS NÁM TO UDĚLAL ?!!!KDO MI TEĎ  POŠLE  SEMÍNKA  KOZLÍKU, KTERÁ JSI PRO MNE NAŠEL , USUŠIL A SLÍBILS MI JE  JEŠTĚ PŘI VČEREJŠÍM TELEFONOVÁNÍ POSLAT HNED  V PONDĚLÍ: VŽDYŤ  SEM  Z DRUHÉHO  BŘEHU, ALE ANI  TAM , POŠTA NECHODÍ A TY SI TAM KLIDNĚ ODEJDEŠ BEZ ROZLOUČENÍ!!! MÁM STRAŠLIVÝ VZTEK NAD TOU NESPRAVEDLNOSTÍ OSUDU. PROČ VŠICHNI DOBŘÍ LIDÉ  MUSÍ TENTO SVĚT OPOUŠTĚT TAK BRZY A TAK MLADÍ.?!VŽDYŤ TYS PŘED NĚKOLIKA DNY OSLAVIL TEPRVE 60. NAROZENINY ,!!K NIM TI TVŮJ MILOVANÝ MARŤA   NATRHAL PŘECE  TUNÁDHERNOU KYTICI, KTERÁ JE  NYNÍ  NA HADOPASECH. KDO TU BUDE PRONÁŠET SVÁ MOUDRA A RADY, KDO  TU BUDE  DISKUTOVAT A VESELE ŠPIČKOVAT S WWW A JOVEM, KDYŽ TY SI UŽ  HOVÍŠ NA NĚJAKÉM OBLÁČKU NEBO  HVĚZDIČCE!!!! TAK TAM, PROSÍM  ODE MNE POZSRAVUJ  I MOU  SESTŘIČKU EVIČKU A  VĚZ, ŽE TAM DLOUHO SÁM NEBUDEŠ!!! MĚJ SE TAM DOBŘE, TY  ULIČNÍKU . MAKHLE SE PŘECE NESMÍ ODCHÁZET  ZE SVĚTA VEZDEJŠÍHO.

Rákšasí 27.8.2006 21:25

Re: TOJEFUKU, sakra, co to je, tohleto....?! Zahnout kramle, ani nezamávat, kruci!

Jo bečím jak želva, hrozně chtěl, abych za ním s dětmi přijela, už jsme to nestihli. A poslední semeska byla " To nevadí děvče krásný sejdeme se jindy a jinde.";-(;-(;-(R^ Hej to rande ti jen tak neprojde dědku blázniváVV

Lucka 27.8.2006 22:14

Re: TOJEFUKU, sakra, co to je, tohleto....?! Zahnout kramle, ani nezamávat, kruci!

Kardiaku - já nic nevím. Domnívám se, že asi srdíčko, ale je to jen moje doměnka. Ani vlastně nevím, kdy přesně odešel. V pátek večer jsme si volali víc než hodinu, povídali o všem možném i nemožném a u spousty věcí jsme si řekli "to si povíme až při osobním setkání";-( Skončili jsme v půl jedenáctý večer, měla jsem hubu od ucha k uchu a skvělou náladu. Ohromně mě podporoval na tu zkoušku z patologie. Byli jsme domluvení na druhý den, že mu kolem druhé zavolám. Byla u nás bouřka, tak jsem mu poslala SMS, že se ozvu, až se zlepší signál a až bude něco slyšet (přes ty hromy bychom si moc nepopovídali). Hned mi volal zpět - tedy jeho číslo.. na druhém konci se ozvala jeho dcera, že už mi tatínek neodepíše ani nezavolá;-(;-(;-(

Rákšasí - mě lákal do Jeseníků ještě před svým odjezdem. Chtěl, abych za nimi přijela v pátek a zůstala přes víkend - že půjdem do lesa, pokecáme a poznám Mladýho Elementa. V pátek mě po telefonu lákal znovu, ať přijedu aspoň na jeden den - a já odmítla, že až po zkoušce. Že bude spousta času a nebudu se trápit a bude se mnou větší legrace...;-( Teď ve mně hlodá výčitka - že kdybych tam v pátek přijela, tak bych třeba mohla něco udělat, nějak pomoct.. že by tu s námi třeba mohl ještě být;-(;-(

Rpuť 27.8.2006 22:26

Re: Re: TOJEFUKU, sakra, co to je, tohleto....?! Zahnout kramle, ani nezamávat, kruci!

Lucko neblbni, vypadá to, že to byla rychlovka - přejme mu to. Nebyla bys zřejmě mohla udělat vůbec nic.

Kardiak 27.8.2006 16:55

CO TO JE???

Viděli jste někdo Hadopase?Proboha co to je???Řekněte někdo,že je to nějaký vtip,nebo tak něco!!!Prosím prosím!!!!8-o

veram 27.8.2006 18:15

Re: CO TO JE???

Proboha, to snad ne!

Kardiak 27.8.2006 18:18

Re: Re: CO TO JE???

No,já už jsem z toho hodinu na nervy.8-o8-o8-o

veram 27.8.2006 18:21

Re: Re: Re: CO TO JE???

Ve foru Hadopasů o tom není ani zmínka, nic .....

Kardiak 27.8.2006 18:27

Re: Re: Re: Re: CO TO JE???

Zkoušel jsem psát emila Tosce,ale zatím nic:-/:-/:-/

tosca 27.8.2006 19:07

Re: Re: Re: Re: Re: CO TO JE???

Už jsem odepsala. Byla jsem pryč. Je to pravda. Smutná pravda. Zítra na Zvířetníku bude oficiální zpráva od paní Ruščákové. Nechtěla jsem vám kazit víkend (bylo nás víc, co to nechtěli), ale na Hadopasy jsem to prostě dát musela. Nevím, jestli budu zítra stíhat nějakou aktualizaci.

veram 25.8.2006 23:32

Halo, WWW!

Halo, jak se vede? Co cizinecká legie? A jestlipak se tam u vás polepšili s přístupem k internetu? Přeju, aby čas rychle utíkal a ať ti tam nezasněží silnice! (To by opravdu bylo zcela nekřesťanské i jinak nepřístojné...)

WWW 26.8.2006 2:30

Re: Halo, WWW!

Mila veram,

je to k vzteku, ale vypadl mi internet, hned jak jsem to dopsal. Vypadam ted jako nezdvorak, ktery skemra o soucit a pak ani neumi podekovat !!!

WWW 25.8.2006 19:45

Nebohy WWW musi v ptek v noci delat ! Zacinam sice v sedm a koncim ve dve, ale je to stejne na houby. Politujte nekdo nestastnou dusi ! Zitra ma snezit v 2 400 m, to je opravdu na palici !!!

Kardiak 25.8.2006 20:08

Re: Nebohy WWW musi v ptek v noci delat ! Zacinam sice v sedm a koncim ve dve, ale je to stejne na houby. Politujte nekdo nestastnou dusi ! Zitra ma snezit v 2 400 m, to je opravdu na palici !!!

Ale to je hloupej čas na zaměstnání a co když se ještě navrch zvrhne v práci.To je mi tě líto WWW.A s tím sněžením mě to nepřekvapuje.Letos je s počasím možné úplně všechno.Tak se drž!R^

LENKA S. 25.8.2006 23:55

WWW, JÁ TĚ TAKY JITUJU.

MÁM ALE TAKY DOTAZ. PROSÍM TĚ,CO TO DĚLÁŠ ZA PRÁCI, ŽE MÁŠ JEN SAMÉ NOČNÍ? TO PŘECE MUSÍ BÝT DOSLOVA NA BEDNU, A TAKY ZCELA NEZDRAVÉ PRO TVŮJ ORGANIZMUS!! ČLOVĚK NENÍ SOVA A POKUD VE DNE SPÍ A V NOCI BDÍ, NETVOŘÍ SE MU V TĚLE  MELATONIN, KTERÝ SI TĚLO   "VYRÁBÍ"  VLASTNĚ  JEN  V NOCI A ZA ÚPLNÉ TMY. PROTO SE  MALÝM DĚTEM NEMÁ V POKOJÍKU  NECHÁVAT ROZSVÍCENÉ VELKÉ SVĚTLO PO CELOU DOBU NOČNÍHO  SPÁNKU.. POKUD SE DĚCKA BOJÍ, MAJÍ SE NECHAT USNOUT , ALE PAK DOKTOŘI DOPORUČUJÍ SVĚTLO ZHASNOUT, ABY SE TEN HORMON VYTVÁŘEL A TĚLO NESTRÁDALO. MŮJ JIŘÍ MÁ OD DOKTORŮ DOKONCE  ZAKÁZÁNO DĚLAT  I JEN NA SMĚNY. MUSÍ  MÍT JEN SAMÉ DENNÍ. MUSÍ VYSPAT, ABY SE JEHO PSYCHIKA  "NEROZHODILA". NEDOSTATEK TOHOTO  HORMONU JE  PRÝ PODLE  VÝZKUMŮ DOKTORŮ  ODPOVĚDNÝ ZA VZNIK RAKOVINY.  TAKŽE NYNÍ  MUSÍM DO HAJAN, ABYCH  HO MĚLA DOSTATEK. TAK HEZKY SLUŽ A HLÍDEJ . MÁM ZÁKAZ PLCHOVÁNÍ A MUSÍM POSLOUCHAT. JE TU I STARŠÍ DCERKA A OBA I S  TÁTOU   NA MNE  PŘÍSNĚ DOHLÍŽEJÍ. NENÍ ÚNIKU, TAKŽE AHÓJ ZASE ZÍTRA.

WWW 26.8.2006 2:40

Re: WWW, JÁ TĚ TAKY JITUJU.

I TOBE MILA LENKO SDELUJI, ZE MI VYPADNUL INTERNET A VYPADAM JAKO NEZDVORAK, CO SKEMRA A PAK NEODPOVIDA. S TOU NOCNI JE TO DELSI POVIDANI, ALE UZ S TIM BRZO SEKNU DEFINITIVNE.

A NESTRAS TEMA HORMONAMA, UZ TAKHLE JSEM HYPOCHONDR DOST VELKEJ !! HEZKY VIKEND TOBE I CELE RODINE !!

WWW 26.8.2006 2:32

Re: Re: Nebohy WWW musi v ptek v noci delat ! Zacinam sice v sedm a koncim ve dve, ale je to stejne na houby. Politujte nekdo nestastnou dusi ! Zitra ma snezit v 2 400 m, to je opravdu na palici !!!

Dik za podporu Kardiaku, uz jsem psal veram, ze mi vypadnul internet a tak jsem vypadal jako blbec, ktery zaoni a pak se neozve !!

WWW 26.8.2006 2:34

Re: Re: Nebohy WWW musi v ptek v noci delat ! Zacinam sice v sedm a koncim ve dve, ale je to stejne na houby. Politujte nekdo nestastnou dusi ! Zitra ma snezit v 2 400 m, to je opravdu na palici !!!

Dik Kardiaku, uz jsem psal nahore veram, jak jsem malem prasknul vzteky, kdyz mi po napsani oupenliveho volani vypadnul internet. Dik za podporu !!

veram 25.8.2006 20:29

Re: Nebohy WWW musi v ptek v noci delat ! Zacinam sice v sedm a koncim ve dve, ale je to stejne na houby. Politujte nekdo nestastnou dusi ! Zitra ma snezit v 2 400 m, to je opravdu na palici !!!

WWW, to jsi teda pěkný smolař, dělat v pátek večer je úplná hrůza. Ale s tím sněžením - to si řekni: v 2400 metrech jo, ale tady, tady dole néééééé a hned to bude lepší. Jen změnit úhel pohledu;-)

veram 25.8.2006 20:30

Re: Re: Nebohy WWW musi v ptek v noci delat ! Zacinam sice v sedm a koncim ve dve, ale je to stejne na houby. Politujte nekdo nestastnou dusi ! Zitra ma snezit v 2 400 m, to je opravdu na palici !!!

A pan Vašata - to prostě nemá chybu!!!!!