19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

BTW: Talenty

Každý člověk dostane do vínku celý balík všelijakých schopností. Mnoho z nich je tak nějak obvyklých, některé sotva problikávají a jiné jasně září, protože splynuly s podstatou naší duše a je v nich skryta velká síla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zuzka 28.5.2007 21:13

Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

Samolitr! R^ A to se ták moc snažím být seriózní. Tak moc, že už mi v práci začali říkat "stará Zuzka" ;-D A to jsem ještě ani neslyšela čtyřicetkrát zpívat zjara kosa! 8-o

PetraK 28.5.2007 21:19

Re: Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

Zuzko - bacha na to seri-józnost je nevyléčitelné choroba, na kterou nejni žádný sé-rum;-D;-D;-D, takže s tím opatrně;-D;-D;-D

Zuzka 28.5.2007 21:25

Re: Re: Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

Pravda, Bach to měl. Myslím J.S. Ale jen lehčí formu.;-D

PetraK 28.5.2007 21:37

Re: Re: Re: Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

a kde jí koupil? Že by se mohla hodit při pečení vánočních cuklat;-D;-D;-D

Zuzka 28.5.2007 21:54

Re: Re: Re: Re: Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

Někde v Köthenu, pokud vím (a pokud to dobře píšu)8-o

PetraK 28.5.2007 22:33

Re: Re: Re: Re: Re: Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

Hmm, kapek z ruky pro mě, tak vystačím halt s tím co mám;-D;-D;-D. Jdu hnípat, dobrou s kobrou:-)

Hanča 28.5.2007 21:47

Re: Re: průšviho-trapaso-ptákovinový talent

Stará x mladá - to vyřešil rádoby elegantně kdysi můj šéf, a aby rozlišil 2 Hany v 1 kanceláři, používal velká a malá Hana. Potíž byla v tom, že já se vzrůstem středním trpasličím, jak říká přednosta, jsem byla velká Hana a kolegyně o 15 cm větší byla malá.

evam 28.5.2007 17:02

Dede, senzace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VVR^

Marek R 28.5.2007 16:37

Prosba o pomoc

Vážené dámy, vážení páni komentátoři

Stala se věs překrásá, tři koťata se nám před měsícem narodila, avšak domov nemají a nikdo nechce je pod svou střechu, ku krbu rodinnému vzít. Prosím Vás tedy, zda-li by jste se nepokochali s myšlenkou vzítí kotě či dvě k sobě a zahrnout jej svou péčí a láskou. Kdo by snad chtěl pomoci třem koťátkům, ať napíše prosím email na adresu terou.sek@seznam.cz, nebo na mou kterážto je marek.ruscak@yahoo.co.uk. Koťátka jsou v Postřelmově mezi Zábřehem a Šumperkem na Moravě. 

Prosím vás o zvážení možnosti rozšíření života a radosti ve vašich všedních dnech.

Dekuji, Marek Ruščák

Dede 28.5.2007 16:40

Re: Prosba o pomoc

Samozřejmě ne nám, ale kočce jeho kamarádky, že... Naše holky už na to nemají potřebné vybavení ;-P;-D

Rpuť 28.5.2007 16:45

Re: Prosba o pomoc

Ajajaj - to bude teď - před prázdninami, problém. Snad by se dala uprosit paní Fenclová na  suezavináčkocky-onlinetečkacz aby je vzala do inzerce.

tosca 28.5.2007 14:59

O.T. "Pozdraf fšem" :-)

Vyřizuji pozdrav všem od Tojefučat. Mají se dobře, až na to, že je Evča stále v práci (chybí jim jedna pracovní síla), takže na internet se doma dostane velmi málo (jak ostatně před pár dny sama psala). Ale protože jsme teď spolu mluvily telefonem, tak toho využila a VŠECHNY MOC ZDRAVÍ :-)

Fallowa 28.5.2007 22:12

Re: O.T. "Pozdraf fšem" :-)

Tosco,dík za zprávuR^ a jestli budeš s nimi mluvit,vyřiď prosím pozdrav a přání pohodových dnů.Díky!:-)

Dede 28.5.2007 14:30

OT - zprávička

Hlásím se z upršeného Norska (Lidi, tady ale umí lejt! Takřka nepřetržitě od večera a s jakou intenzitou!) a oznamuji, že marodům je dobře, jen Daník občas pokvíkává. Stále na něm není nic vidět, tak si myslím, jestli neměla pravdu Xerxová a nebolí ho záda. Nebo žebra. Fakt je, že vykvikne jen když někam vyskočí (snažím se to nedovolit...) nebo vyrazí tryskem (i o to se snaží, ale je skoro pořád na vodítku - aby tak nečinil :-)). Jí dobře, vylučuje bez problémů, jen občas si nejspíš s úžasem přebírá, proč se jako ten los rozčiloval, když on se chtěl jenom kamarádit...

Jinak jsem chtěla upozornit, že budu mít náročný týden a k počítači se budu dostávat těžko. Zvířetník bude nicméně vycházet, možná juknu i do komentářů. Já psát nebudu, nebude čas. Příběhů je ale plno, nebudete mít nouzi :-). Tím se i omlouvám, že odpovědi na maily budou nejspíš velice stručné! ;-D

Vave 28.5.2007 15:39

Re: OT - zprávička

Milá DedeVV, budete mi scházet. Držím Vám palceR^, abyste svůj náročný týden zvládla s nadhledem a bez nehod. :-) Díky za zprávy o Daníkovi, určitě to bude dobré, zregeneruje se. R^ Jen údiv nad nechápavým losem mu asi zůstane už navždy. ;-)

Rpuť 28.5.2007 16:39

Re: OT - zprávička

Hlavně, aby mu v kebuli zůstalo, že takovej los není na kamarádění nejlepší - ostatní se spraví:-)

zana 28.5.2007 17:20

Re: OT - zprávička

Tak dobře zvládni všechno potřebné a Daníkovi ať je pořád líp (o ponaučení si nedělám moc iluzí).VR^VR^

PetraK 28.5.2007 20:41

Re: OT - zprávička

Dede, jak nestíhám internetovat, tak se jen domýšlím, co se stalo. Hoši si šli asi zasoutěžit s losem, což? Doufám, že to bude brzo v pořádku a držím palceR^R^R^R^

milka 28.5.2007 14:20

nic nespadne jen tak z nebe

Bohuzel talent  nestaci.Aby talentovane ditko opravdu vyniklo, bez kazdodenniho muceni, se to neobejde. Napr. Mozart,svetova pianistka ,  nebo i takovy Lendl ........za kazdym stoji bud brutalni ctizadostivy trener ci  rodic.

Xerxová 28.5.2007 14:01

spolužáci...

...naší babči mají mejdan na konec semestru u nás na zahradě. A že to důchodci umí dobře rozjet :o) A musím naši školu pochválit - tolik různých předmětů, co se nabízí na Univerzitě třetího věku, jen tak někde nemají.

A tak jsem Betku v tom dusnu-hnusnu protáhla delší procházkou, aby jim teď dala pokoj. Naštěstí se nikdo nebojí, tak nemusí být doma

veram 28.5.2007 14:07

Re: spolužáci...

Jů, tak ať se jim to krásně vydaří, ať si hezky povzpomínají a ať jim Betka nespucuje dobrůtky, které tam asi mají. Nebo taky opékají třeba špekáčky?

Xerxová 28.5.2007 14:25

Re: Re: spolužáci...

Já ji sice pomlouvám, ale ona zase tak drzá není, že by si vzala z hájeného stolu něco dobrého. A oni jí pochopitelně hlady umřít nenechají :o) Ale dokonce teď dorazila za mnou na pelíšek počítačový...

Jinak talent skrytý odhalují při studiu psychologie, malby, kresby, jazyků, dějin hudby, dějin odívání, dějin výtvarného umění i hudebního zeměpisu, počítačů, digitální fotografie, tělocviku pro seniory, ekonomie a mnoha dalších. Mě by lákala výuka bridže :o)) od katedry matematiky

Kadlus 28.5.2007 15:49

Re: spolužáci...

skromný dotaz- pátral jsem různě, nevybral.IT ne, nejsem úplná lama,humanitní v okolí /CV= Pha,PZ,ÚL/???? Nebo bylo plno .Stačínaťuknout- nebo zblbnu.. Dík

Xerxová 28.5.2007 17:10

Re: Re: spolužáci...

myslel jste obory? Všechny jsou snad tadytext

Kadlus 28.5.2007 19:35

Re: Re: Re: spolužáci...

zapomněl jsem : Díky !

Xerxová 28.5.2007 20:09

Re: Re: Re: Re: spolužáci...

Není zač, hlavně když se něco bude hodit. A pozor, předzápisy probíhají většinou do začátku června !!! Tak rychle projít nabýdku a zařídit, dokud je čas. Škola volá.

alimo 28.5.2007 12:26

Tak přemýšlím,

na co že já jsem talent?:-) A spíš mi napadá, na co rozhodně nejsem:-D. Jo jo milí Zvířetníci, připoluju se k skupině "nezpěváků", protože zpěv mi byl povolem pouze jako nutná obrana:-D.  Nejhorší na tom je, že já mám hudební sluch, hrála jsem kdysi dávno na piáno, tedy ne, že bych byla virtuoz, ale hrála...já slyším, že zpívám falešně, ale líp to prostě nejde :-(.

Dodatečně ťukám všem pohádkářům- t.j. WWW a Štětince, četla jsem až doma pozdě v noci a už neměla sílu něco napsat...moc hezkéR^VV

MaRi 28.5.2007 12:28

Re: Tak přemýšlím,

tak to mám naopak, já slyším, že zpívám hezky, ale moje okolí mě bezmála kamenuje:-/

Jiřina z GB 28.5.2007 12:30

Re: Re: Tak přemýšlím,

To mi připomělo jedno rčení - v hrdle mi to zní jako Gott, ale co vyjde ven, za to už nemůžu...

Štětinka 28.5.2007 13:44

Re: Re: Re: Tak přemýšlím,

no to sem celá já! Já jsem asi spolkla Káju, ale blinkám (pardon) už jen jako Štětinka;-D;-D;-D

poslušně hlásím, že už máme nového morčíska - mimíska