19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

BTW: Spinaway

Úzká silnice se zařezávala do horského úbočí a pozvolna stoupala, peleton však nezpomaloval. Pozor, pokus o únik! Srdce buší ve snaze udržet tempo, krev šumí ve spáncích, svaly se napínají. Teď! Únik se nepovedl a stále sevřená skupina se přehoupla přes hřeben a sjíždí do mělkého údolí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 15.1.2007 10:41

Re: Fscinuje mne

Li, máš pravdu, ti psi tam viděj prostor a čas.

Hana Williamson 15.1.2007 11:46

Re: Fscinuje mne

Ahoj LI: naprostej souhlas, jak ti psi koukaji do bile tmy....

Fallowa 15.1.2007 8:19

No,jiný kraj,

jiný mrav,ale rozhodně se starají o to,aby už od mala vedli děti ke sportu a hlavně zdraví prospívající činnostiR^.Dík za zajímavé postřehy a hezké fotkyV!

Medvídek 15.1.2007 7:44

Znám :o)

Takhle to provozuje jedna moje kamarádka. Je to prý super.:-)

Olčava 15.1.2007 7:22

Milá Dede,

to je tak krásně napsaný, tak sugestivně, úplně jsem se viděla, jak taky šlapu a hurá, nezůstávám pozadu...i  jsem se trochu zapotila.....Ale mě teda do fitka nikdo nedostane, počkám si na "jaro", skočím do sedla (tedy na kolo) a hurá do přírody. Žádné rekordy netrhám, já se totiž musím kochat, a to mi tedy jde!

A fotky jsou zase krásný:-)

Medvídek 15.1.2007 7:50

Re: Milá Dede,

Já jsem stejný, když šlapu přírodou tak se musím kochat a né rázovat jak vojín císaře Rudovousa. Když se chci fyzicky zničit, vezmu sekyru, štít, přílbu a meč a jdu řádit do jedné tělocvičny poblíž.;-DTuhle mi málem přerazili klíční kost, blbě jsem nastavil blokádu....:-/

terra 15.1.2007 9:50

Medvídku,

tak v takovém pádě já vezmu sekeru (bez štítu) a jdu štípat špalky:-). Vybíjet si přebytečnou energii v šermírně jaksi nemůžu - to bych ty uličníky zabil. A sobě ublížil, protože ono je to přece jen od té gotiky trochu dál. Ale venku se taky raději kochám, což nevylučuje příležitostnou výrobu endorfinů ve fitku. S kolem nejsem kamarád a ke spinningu by mě asi museli dost přemlouvat, ale tuším, o čem je v článku řeč, protože jsem svého času takhle "dopoval" veslováním na trenažéru. Já jsem poměrně závodivý typ a zblbnout mě ve stylu "Nenechte ho ujet!" je nebezpečně jednoduché. A tak, když jsem na obrazovce viděl ty posouvající se lodičky... No, měl jsem dost, ale to mi došlo až "v loděnici"... 

P.S. Ještěže ta klíční kost byla přeražená jen málem. Čas od času si člověk asi potřebuje připomenout, že štítem se nekryje tak, aby sekera dopadla kolmo ostřím, neb to je o kosti (a nejen klíční).

Medvídek 15.1.2007 10:10

Re: Medvídku,

Já štít neměl, jediná možnost v mém postavení (a při síle jakou vedl úder) byla blokáda našikmo, aby ostří protivníka sklouzlo stranou...a já se opozdil.... Štípat dříví moc nemůžu, já ho mám na zahrádce asi na 10 let a už je naštípané.;-D Donekonečna to nejde. Ale kdyby na mně někdo volal "nenechte ho ujet",  tak bych mávl tlapkou a řekl "ať si jede, spěchálek".;-D Já nejsem závodivý typ.:-)

terra 15.1.2007 10:19

Re: Re: Medvídku,

Jasně, ona by byla pořádná otrava, kdybychom byli "každej stejnej". Hlavně že už vím, kam mám chodit v případě nouze na dřevo (naštípané).

Medvídek 15.1.2007 10:25

Re: Re: Re: Medvídku,

No počkej !!! ;-D na čem budu příští 10 let grilovat makrely ?8-o;-(;-)

terra 15.1.2007 11:06

Re: Re: Re: Re: Medvídku,

No dobře, tak ne... Tak já budu chodit rovnou na makrely, no.:-)

Medvídek 15.1.2007 11:30

Re: Re: Re: Re: Re: Medvídku,

To můžeš, umím skvělé. Dovnitř se dá snítka libečku a .... a zbytek je tajemství.:-)

MaRi 15.1.2007 11:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Medvídku,

... a č----k rozetřený se solí

a už prchám, co mi artróza dovolí

terra 15.1.2007 11:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Medvídku,

;-D;-D;-D MaRi, to bylo úžasný.

Medvídku, jsem smutnej a Tvoje makrely jsou asi přede mnou v bezpečí, mám totiž k libečku dost podobný vztah, jako Ty k česneku:-(. I když možná ne tak vyhraněný, protože v malém množství ho snesu, spíš mi vadí, když je tohoto typu koření moc (včetně třeba celerové natě).

Medvídek 15.1.2007 12:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Medvídku,

No tak bysme Ti jednu udělali bez libečku, no. :-) A MaRi dostane kosti !;-€;-)

MaRi 15.1.2007 12:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Medvídku,

;-(

Medvídek 15.1.2007 12:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Medvídku,

Neplač já to tak nemyslel. Tobě uděláme tu s česnekem.;-D

Xerxová 15.1.2007 7:17

zasloužíte obdiv

já sice v tělocvičně strávila celé dětství a mládí, ale teď mě kolektivní "mučení" neláká. A vymlouvám se na to, že přeci dost chodím (to je pravda - poctivě 2 hoďky denně svižné chůze), a ta zahrada (v létě) a sníh (v zimě) a nějaké to občasné posportování....musí stačit. Takže se asi vaším krásným líčením zviklat nenechám

Poznámka pod čarou;-D pro Betky příznivce: To Betčí povídání na jejích stránkách neberte tak tragicky (já četla vaše včerejší diskuzní příspěvky). Ona má tři kratší procházky denně (a lítá při nich na volno), a na zahradě tráví spoustu času (pravda - je pravidelně nachytána při zakázané činnosti - tvorba pastí na mamuty apod...) a zbytek dne si hraje bojové hry doma (nejčastější oběť - někdo z rodiny, plyšová dýně, PET lahev...) A její stav je poměrně dobrý, vídám spoustu štěňat v daleko horším stavu. Jen to nechceme podcenit, ale spousta lidí by to asi ještě neřešilo....

Vakandi 15.1.2007 7:09

Dobré ránko,

po tomhle článku opět začínám chodit do fitka ;-)

Vave 15.1.2007 6:53

PRO ZÁHADOLOGY

Prosím o vysvětlení této příhody:

V pátek odpoledne bylo větrno, tak větrno, že když jsem vyšla od doktorky s receptem v ruce, vítr mi ho sebral a donutil mě poskakovat po sídliště a pak vlézt do jalovce. Zaparkovala jsem na parkovišťátku nad nákupním střediskem, kde bývá pravidelně volno,  a vylezla ven, jako vždy jako urvaná od vozu. Na krku mi visel velký modrošený silonový šátek a přes to oranžová šála. Oběhla jsem pár krámků pod schody, nakoupila a jela domů. Když jsem vylézala z auta před domem, všimla jsem si, že šátek nemám a moc mě to mrzelo. Ten šátek jsem před mnoha lety objevila v nějakém sekáči a celou dobu ležel v košíčku; teprve po přestěhování do nové skříně v srpnu jsem ho "objevila" a moc si ho oblíbila, takže jsem ho lehce oplakala.

Ráno jsme s přednostou jeli za Lucinkou a protože chtěla něco nakoupit, zajeli jsme na totéž parkoviště, na stejné místo. A před autem ležel k mé obrovské radosti a nemenšímu překvapení ztracený šedomodrý lehounký silonový šátek a okolo ve větru poletovaly papíry, listí a drobné větvičky.

Proč ho nikdo neukradl? A hlavně, proč neuletěl? 8-o8-o8-o

Vakandi 15.1.2007 7:05

Re: PRO ZÁHADOLOGY

Vavísku, protože tam čekal na tebe ;-) asi se v tvé skříni skvěle :-D

julča 15.1.2007 7:08

Re: PRO ZÁHADOLOGY

Milá Vave, obletěl celičký sídliště, vyrval se z rukou jakési šátkuchtivé ženské a nakonec se jako to smutné ztracené psíče vrátil na místo posledního rozloučení. A kde se vzala, tu se vzala-hele Vave!!!!VVV;-);-);-)

Olčava 15.1.2007 7:09

Re: PRO ZÁHADOLOGY

Sem chtěla napsat to samé, ale eště bych přidala - nejen ve skříni, ale i u Vave na krku se mu určitě náramně líbí;-)

Xerxová 15.1.2007 7:38

Re: PRO ZÁHADOLOGY

šátek byl skutečně dobře vychován, prolétal se, podováděl a slušně se vrátil na místo rozchodu a čekal......

V pátek jsem chytila nějakému pánovi ulítlou fakturu - děkoval mi moc a moc.... Uplatnila jsem postřeh (trénovaný neustále tím naším tornádem Betkovatým) a skočila po tom lejstru jak fotbalový brankář...... Až jsme se divila, že se mi to povedlo - foukalo hodně a  doklad si lítal dost vysoko ve vzduchu;-D;-D a před pánem měl již značný náskok

Medvídek 15.1.2007 7:53

Re: PRO ZÁHADOLOGY

Doporučuju jednu (nevím už kterou) kapitolu z knihy M. Horníčka "Dobře utajené housle" - popisuje tam jak ztrácel plavky. Tu knihu tedy doporučuji celou, ale je tam kapitola týkající se ztrácení věcí a myslím že by Tvoji záhadu vyřešila, Vavíku.:-)

Fallowa 15.1.2007 8:11

Re: PRO ZÁHADOLOGY

Budu protivná - nebyl ten šátek k něčemu přilepený,doufám?

Li 15.1.2007 9:03

Re: Re: PRO ZÁHADOLOGY

:-D:-D:-D Fallowa !!!!!!Díky Tobě už mám zase kafe v klávesnici !!;-D;-D;-D 

Vakandi 15.1.2007 9:12

Re: Re: PRO ZÁHADOLOGY

;-D;-Durčitě nééé, jinak by se tak udiveně neptala....;-D tedy doufám....

Li 15.1.2007 9:34

Re: Re: Re: PRO ZÁHADOLOGY

;-D;-D;-D

Vave 15.1.2007 16:37

Re: Re: PRO ZÁHADOLOGY

I huš, nezdobo jedna Fallowo! ;-P;-D;-D;-D To by přece nebyla záhada! 8-o Ale šátek nebyl nijak zatížený, počůraný a jinak přilepený - mám na to svědka, přednostu. A ten to neřešil, pravil: buď ráda, že máš šátek a nepřepínej" a  bylo. ;-)

A všem děkuju za nápady. :-):-):-)VV