2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

BTW: Spinaway

Úzká silnice se zařezávala do horského úbočí a pozvolna stoupala, peleton však nezpomaloval. Pozor, pokus o únik! Srdce buší ve snaze udržet tempo, krev šumí ve spáncích, svaly se napínají. Teď! Únik se nepovedl a stále sevřená skupina se přehoupla přes hřeben a sjíždí do mělkého údolí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marcela Matějková 16.1.2007 8:46

Dotaz pro paní Dagmar

Milá paní Dagmar,

v pátek jsem Vám posílala svůj druhý příspěvek (Zase sama s Mimi na chalupě) z e-mailu svého manžela. Nevím ale - probojoval se příspěvek až k Vám? 

Dede 16.1.2007 10:28

Re: Dotaz pro paní Dagmar

Díky mám ho. Odpovídala jsem...:))) Asi jsem skončila někde ve spamech...

Marcela Matějková 16.1.2007 11:06

Re: Re: Dotaz pro paní Dagmar

Děkuji za informaci a zdravím          Marcela Matějková

Mirka - Houston 16.1.2007 1:17

Jakube,

jenom to zakladni !  Pospicham dnes do Hollywoodu, na red carpet. Ja filmova hvezda.....  ;-D  Snih ve State,  osamele hvezdy se dlouho neudrzi - pokud si za dlouhe roky v tomto state pamatuji. Jenom nekolik hodin. Takze zadne pluhy, pouze posyp, protoze led je houzevnaty a hlavne na dratech elektrickeho vedeni velice tezky.  Na dalnicich - Texane - ridici, jsou na ledu a snehu ULNE NEMOZNI ! Takze zadna kalamita, jenom mirny colaps na nekolik dnu.  Zminenou stezku musis prodlouzit, protoze toto nadeleni mame az z Colorada. Dobrou noc, nebo dobre rano TOBE !

PetraK 16.1.2007 0:35

tak tohle!!

To byla ta nejbáječnější jízda na rotopedu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fakt, kdyby nebylo tolik hodin, tak sednu a jedu! skvěle napsaný a hlavně skvěle prožitý!

Jakub S. 15.1.2007 23:46

Hano z Karoliny!

V ČRo 1 - Radiožurnál teď je úžasná pražská swingová zpěvačka Eva Emingerová a zrovna mluvila o Steamboat Stompers či co a o p. Kadlusovi (tom druhém, že), hned jsem si vzpomněl na tvého Cheta, jak si s nima zajamoval!

Hana Williamson 16.1.2007 6:03

Re: Hano z Karoliny!

O n i vim, ale neslysela jsem ji jeste na vlastni ucho. Uplne nejfantastictejsi z cele te kapely je Tony Brych.

evam 17.1.2007 17:12

Re: Hano z Karoliny!

 Jakube, kdy to bylo? Emingerová je jednička! Jak ráda bych si ten pořad poslechla! Těm to hraje, co? Musím se trochu pídit.  V Mám CD , ale vždy mne to potěší, kdykoli je slyším.:-D

WWW 15.1.2007 22:55

Za deset minut mi vypadne tenhle mizernej internet v praci a naskoci az po pul jedne. Dekuji vsem za mile zatukani , preji dobrou noc a krasne sny !!

Zkumavka 15.1.2007 22:31

Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

už nechci s tím otravovat,dochtorka mi dala nový prášky za slušný děngy,EKG mám dobrý,musim ještě laborku.Tlak mi taky naměřila vyšší,napsala střídavej.Uvidíme,ale mám o hodně lepší náladu,Krční páteř může dělat nějaký ten problém též.:-)

Tak sem moc ráda a přeju krásné sny!!VR^

zana 15.1.2007 22:35

Re: Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

Na krční páteř cvič (ale vážně, pomáhá to).

Zkumavka 15.1.2007 22:49

Re: Re: Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

 To občas se snažim.Nejlepší je ti masáž.Dobrou masérku mám ve Vršovicích,ale to je člověk jak novej!!R^R^:-)R^V

Beda 15.1.2007 22:49

Re: Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

jakýpak otravování? já tě naopak chválím, že pěkně podáváš referátR^ - dyk bysme se tu jinak o tebe báli!!(i když Štětinka už psala...)

tak ať už je to jen a jen dobrýR^R^R^R^

baty 15.1.2007 23:09

Re: Re: Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

Pochvala pro hodnou Zkumavku, stará se o svoje zdraví . Tak ať je to čím dál lepší až nejlepší.!!!!!!!!VVV;-);-);-)

JoVovi 15.1.2007 23:16

Re: Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

R^VVZkumavko, dík za zprávu a ten tlak si hlídej. Držíme Ti palečky, aby bylo dobře. Musíš se smířit s tím, že léčiva stojí nějaký ten grošík navíc. Mám s tím dlouholeté zkušenosti. VVR^Dobrou noc.

veram 15.1.2007 23:29

Re: Zano,JoVo,Veram a ti ostatní,

hooodná Zkumavka, to je moc dobře, že si na ten tlak dáváš pozor. Já dneska taky byla po dochtorech, myslím, že je vše ok.

Dede 15.1.2007 22:25

a ještě pro Jakuba S

Milý Jakube, teď ale vážně uháním Vás (s Hankou jsem to už zkoušela, má zatím omluvenku :-)): Což takhle nám něco napsat? Jste studnice mnohých vědomostí a navíc jazykově nadaný jedinec. Neříkejte, že Vás něco nenapadá! Rubriky už máme takřka na vše a pokud byste vyčuhoval stranou, klidně ještě nějakou zřídím! Tak co? Ozvete se? :-):-):-)

PS: Co takhle něco o těch jazycích, doro- a nedorozumění???

Jakub S. 16.1.2007 0:18

No a just jsem musel sem kouknout, než jdu spat -

to jsem měl kam... No jo. Moje ženy a nyní má dcera mi vždycky hluboce zoufale a bezútěšně říkaly: ty jsi obrovský hřbitov zakopaných hřiven... každý to ví... no jó, jenže ty nic nepotřebuješ, že, prostě všecko víš pro sebe a to ti stačí, jasně, knížka a čaj a chodit si v lese, nějaká ctižádost neznámá veličina, tobě to snad moc nevadilo ani v Bohunicích, nó, Lao-ce a Buddha v jednom, že?! Tak ale nyní jsme ve zvířetníkové éře. Tak já se občas napravím a dám se do něčeho dokopat. A už teď vážně o dočasné nápravě uvažuju. Když je to až z osla, no... Až se mi (vbrzku) rozjasní, ozvu se. Akorát eště nevím přesně, co je brzko. No tak... vidíte, jak ze mně nemá každý lézt po zdi. Já už fakt o něčem i přemýšlím. I hlavou, tak uvidíte...

zana 16.1.2007 7:22

Re: No a just jsem musel sem kouknout, než jdu spat -

kyškyš;-D;-D;-D

(to ale vypadá blbě, když se to napíše, jak kuskus;-). No prostě mi to přišlo legrační;-D8-o;-D)

Jakub S. 16.1.2007 13:30

Re: Kyškus - kuskyš...

Sem si koledoval, teď  to mám. No jak říká moje mišpoche: chlapama nezatopíte, frau Neumann... napřed se to chlubí, no a potom - skutek utek, no... nix mochen. Fraucimor to s nima musí halt aushalten - to - vydržet. Ábr proč, majnkot!!

Dede 15.1.2007 22:21

Milý WWW

Že se nestydíš, utajit narozeniny! Víš, jak bychom si to tu s tebou všichni užili? Tak tedy za všechny, kteří tvoje minimalistické přiznání nenašli:

VVšechno nejlepší, štěstí, zdraví, spoustu radosti a inspirace. Ať ti domeček rychle (a bezbolestně) dostaví a ty se můžeš hezky připravit na úlohu kouzelného dědečka. Však ty to stoprocentně zvládneš! V:-):-):-)

Takže aspoň virtuálně: Na zdraví!;-D Ti přejí Zvířetníci...

zana 15.1.2007 22:25

Re: Milý WWW

ách, konečně to někdo rozumně zformuloval:-). Připojuju se ze všech silVV.

WWW 15.1.2007 22:26

Mila Dagmar, asi jsem fakt trochu dojmutej a to se mi opravdu stava malokdy. Dekuji moc ! Vynasnazim se, ale nevim, spis to vypada na dedka previta ! Ale, moc pekne jsi to napsala, dik !!

Hana Williamson 15.1.2007 22:41

Re: Mila Dagmar, asi jsem fakt trochu dojmutej a to se mi opravdu stava malokdy. Dekuji moc ! Vynasnazim se, ale nevim, spis to vypada na dedka previta ! Ale, moc pekne jsi to napsala, dik !!

Hele dedecku, previt je OK

Olčava 15.1.2007 22:27

Re: Milý WWW

Ano, já se přidávám!!ťukám sklínkou a připíjím našemu milenému WWW na zdraví!!VV

evam 17.1.2007 17:18

Re: Re: Milý WWW

 .....hodně zdraví, štěstí , radosti.........a co si přeješ ať  se ti splní....a hlavně, prosím, piš.:-DV:-D

Zkumavka 15.1.2007 22:32

Re: Milý WWW

 Přidávám se ! Ťukám R^V:-)

Beda 15.1.2007 22:46

Re: Milý WWW

WWW, čin čiiiin!!:-)VVVVVV (to měl být jako přípitek, ono se to takhle na dálku blbě dělá...)

Dede to napsala krásně i za mě:-):-):-)

JoVovi 15.1.2007 23:10

Re: Milý WWW

VVR^Milý WWW, přidáváme se do fronty gratulantů. Přejeme Ti, hodně zdraví, spokojenosti, hodně a ještě víc osobních a pracovních ůspěchů. Věříme, že budeš nadále zásobovat zdejší hospůdku téměř neuveřitelnými povídkami, při kterých vždycky pobolívá bránice od smíchu. Monitor se většinou po přečtení musí čistit, protože je poprskaný od smíchu. To, že jsi prevít jsme si zatím nefšimli. Tak se (s)měj a žij v pohodě a nezlob paní Magdu.VVR^Dobrou noc.R^

baty 15.1.2007 23:13

Re: Milý WWW

Já, malé poupě - teda v koutě nestojím, ale po dlouhatananánských drátech přeju do Savojska všechno nejlepší docela tak, jak to napsala paní Dede.R^R^R^