18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Ruce

Když se prvně potkáme s neznámým člověkem, tak se mu obvykle nejdřív podíváme do očí, potom přelétněme postavu, držení těla, oblečení a v duchu si ho nějak zařadíme. Jestli správně nebo ne, to většinou ukáže až čas. Náš úsudek však bude přesnější, pokud se dotyčnému nezapomeneme podívat na ruce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MaRi 21.3.2007 17:24

Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

neeeeeeeeeeeeeeni

zvlášť když je ten překlep tak roztomilý

WWW 21.3.2007 17:33

Re: Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

Boze muj; kam jsem to vlezl.

Vzdyt ja jsem si mohl lebedit nekde pod uvodniky od Astona !!!

MaRi 21.3.2007 18:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

Milé WWW, kladu ti polibek doprostřed čela

WWW 21.3.2007 18:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

Ale jen se nestyd, mila MaRi, na ples, na tu ples co jste na mne vytahli posledne.

At na me nezustane nitka sucha !!

MaRi 21.3.2007 18:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

Využiju toho, že píšeš bez háčků, a změním téma: Milý WWW, na plese jsem nebyla už mooooc let.

Jakub S. 22.3.2007 0:31

Jéžišikriste... jeden promyšlenej překlep

a úž ho všecky líbají... no to je sodoma v komoře!

PetraK 21.3.2007 19:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

dyk by se Ti po našem řehnění WWW stýskalooooo;-D

a nám ještě víc;-D;-D

PetraK 21.3.2007 19:39

Re: Re: Re: Re: Utesim vas damy

Nééni nééni ani kapek;-D;-D;-D. Páč u WWW je to obzvláště roztomilý překlepíček;-D

Kačer 21.3.2007 20:18

Potrubní pošta s heslem "Prasečí voko"

tak jsme oočkovaný...bylo to veselý! Andulina klepatůra je způsobena špatným okysličováním mozku, prostě si musím přiznat, že mi holka stárne. Ovšem byla vyšetřena důkladně, prohlášena za metuzaléma rodu ve vynikajícím stavu a že prý máme hezkou figuru a srst, tak jsem tuze ráda. No a je tu možnost, až se mi bude zdát, že jí stárne duch a zpomaluje se krok, dát nějaký prášky na podporu mozkové činnosti a prý jí to "nakopne" no tak nevím....asi ji nechám klepat pantem.

Jinak musím říct, že Major dneska nedostala obrázek, páč nejdřív bublala, že určitě ubližujou babičce, pak kvílela po injekci a svíjela se Brianovi kolem nohou jako kdyby byla v posledním tažení a nakonec sežrala upadnuvší vatový tampón!

PetraK 21.3.2007 21:09

Re: Potrubní pošta s heslem "Prasečí voko"

Kačere - tak ale není to veskrze negatiní zpráva, že ne? Rozumím tomu tak dobře? Andulička moje malinká, podrbej jí na krku a líbni hubišku na čeníšek, ju?

Že je Major majorem to Tě přece nemohlo vůbec zaskočit. Nebo jo? Ještě ale mohla taky vomdlít aby měli s Ešusem vyrovnaný skóre.

Jakub S. 22.3.2007 0:45

Re: Major Major

- je ovšemže jak každý intelygent dobře ví klasická postava z jedné US posádky v jednom Středozemním  moři, co má problémy s jistým článkem jistého US vojenského předpisu. Major Major Major, tedy.

Vave 21.3.2007 21:39

Re: Potrubní pošta s heslem "Prasečí voko"

Šiškote, malý růžový krokadýl je porád tak sladká! :-) A z Anduly mám radost, myslím, že dopadla vcelku dobře? R^VVVVVV

Jinak jsem ráda, že Ti pan vet pochválil figuru a hlavně srst, já jsem si to taky vždycky říkala, jaká jsi pěkná holka, ale že to je hlavně v srsti, to mě nenapadlo! ;-P;-D;-D;-D

PetraK 21.3.2007 21:45

Re: Re: Potrubní pošta s heslem "Prasečí voko"

Vave a to asi ještě neviděl ty její plovací blány, který tady někdo profláknul! To by teprv byla chvála;-D;-D;-D

PetraK 21.3.2007 21:52

Re: Re: Re: Potrubní pošta s heslem "Prasečí voko"

a. Vypadlo mi a. Mělo být Vave - neviděla:-/

Vave 21.3.2007 22:59

Re: Re: Re: Re: Potrubní pošta s heslem "Prasečí voko"

Neviděla:-), plovací blány mi unikly, ale už příště neuniknou, budu bystré voko. ;-);-D;-D;-D

jiný Honza 21.3.2007 20:50

Re: Utesim vas damy

Téééda, pane WWW, jak do vás ty protivný ženský šijou, to je přímo sprostý. A kvůli jedinýmo písmenku! No hrůza.

JoVo 21.3.2007 21:13

Re: Utesim vas damy

Ahojky WWW, dostal jsem se k PC až teď a to cotady čtu, to je hrůza.;-( Takovej jeden překlep a co to rozbouří vášní. Přitom každej člověk je vomilnej. Důležitý je to co má to příslušné psaní za duševní náboj. Toho by si lidi měli fšímat. Jó, je to zkrátka těžkej život. Tak hezký zbytek večera a klidné spaní, protože jsem zjistil, že dneska je nějakej mezinárodní den klidného spánku. R^

jiný Honza 21.3.2007 21:21

Re: Re: Utesim vas damy

Aha, tak proto nelze vzbudit MLP. Alespoň to vím.

WWW 21.3.2007 15:16

Jezuskote

Tady maji vsechny damy ruce po dedeckovi.

JoVo, napis rychle o tvych neznych rucickach po prababe slechticne.

Prosim JoVo !!

Kačer 21.3.2007 16:04

Re: Jezuskote

Já mám ruce po tátovi, děsně dlouhý prsty, delší než je má táta, ten má zase větší dlaně. Já mám totiž děsně dlouhýýýýýýýýý prstyyyyyy a řekl mi i doktor, že jsem přírodní úkaz :-)

PetraK 21.3.2007 16:07

Re: Re: Jezuskote

Tak s tím přírodním úkazem naprosto naprosto souhlasím;-D;-D

Kačer 21.3.2007 16:15

Re: Re: Re: Jezuskote

že že jo?! ;-D Sem si mohla myslet, že tu bude hlídkovat tadlencta Vižlí Trubka Hungáryošová ;-P Trubka Kachní Skvrnitá odchází, bo musím domů a pak na tu veterínu. Textofku nepošlu páč nemám kredit, ale dám vědět potrubní poštou...heslo "prasečí voko!"...

P.S. A já si myslela, že mi ten úkaz budeš vymlouvat a že ten panáček v bílým neměl pravdu a vono nic....budu tě chodit strašit! ;-(

WWW 21.3.2007 16:23

Re: Re: Re: Re: Jezuskote

JoVo - ryyyyyyyychle vono to pokracuje !!

Nakonec hastrman Pepanek s blanama bude tady jeste za jednicku !!

radanova 21.3.2007 16:27

Re: Re: Re: Re: Re: Jezuskote

já vím že to www nemáš rád ale nemůžu jinak;-D;-D;-D

WWW 21.3.2007 16:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jezuskote

No jo, tydle jeste ujdou !

PetraK 21.3.2007 16:45

Re: Re: Re: Re: Jezuskote

Já se nebojím, páč když vydržím pohled do zrzadla, tak vydržím i Trubku Kachní Skvrnitou vo půlnoci pod bílým lajntuchem. Jinak držím, furt držímR^R^R^

Štětinka 21.3.2007 17:51

Re: Re: Jezuskote

Kačer,dlouhý prsty? A co plovací blány?;-);-D

PetraK 21.3.2007 19:41

Re: Re: Re: Jezuskote

No tak ty má taky. A tuze moc jich má. Na každý noze aspoň deset!;-D

Xerxová 21.3.2007 14:49

jsem smutná

Orkán Kyrill našim borovicím neublížil a jarní mokré nadělení je zase připraví o pár větví.... Je mi to moc líto, jsou krásné, ve stínu pod nimi máme letní "jeskyňku" se stolem a patří neodmyslitelně k naší zahradě.

Sníh tady vydržel do odpoledne, je krásně, v lese jsem fotila jak divá a po návratu z procházky koukám, jak obě naše borovice mají některé větve nepřirozeně připažené.... Jsou vylomené. A tak jen se udělá líp - pilka, balzám na rány a generálka zeleně musí proběhnout. Snad se zase holky jehličnatý vschopí a nějaká chybějící větávka je nerozhodí...

radanova 21.3.2007 15:13

Re: jsem smutná

je to votrava ale určitě to ustojíR^