18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Prosím tě, nezapomeň!

"Prosím tě, nezapomeň...!" Mám takový dojem, že právě opakující se naléhavost této věty byla jedním z důvodů, proč si pračlověk začal zahrávat s tvorbou řeči. V průběhu staletí se jí dostalo mnoho obměn jak ve formě tak v obsahu. Ať už šlo o nesmlouvavý rozkaz, pokorně opakovanou prosbu či cokoliv mezi tím, význam se nezměnil. Je třeba udělat něco, na co by se nemělo zapomenout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
evam 19.12.2006 15:29

Re: MILÁ LENKO,

...jak se zpívá ve Svěráko - Uhlířovinách ....hodně zdraaví, hodně zdraaví, hlavně to zdraví.....VV

zana 18.12.2006 8:59

Re: JAK BYCH TO AK ASI DĚLALA?!

TAK JEŠTĚ JEDNOU: VŠECKO NEJLEPČÍ R^V

LLENKA S. 18.12.2006 9:35

DÍKY VŠEM, KDO MI PŘÁLI. JE TO MOC PĚKNÉ A MILÉ.

 BUDU SE HODNĚ  SNAŽIT, ABYCH BYLA ZDRAVÁ, KDYŽ MOJE NEPOSLUŠNÉ SRDÍČKO DOVOLÍ. JINAK ZDRAVÍM VŠECHNY MILÉ ZVÍŘETIČKY A ZVÍŘETNÍČKY A PŘEJU JIM VŠEM, ABY VYDRŽELI S DECHEM AŽ DO FINIŠE A DOBĚHLI  AŽ  DO KONCE ROKU S PLNÝM DECHEM A BEZ ZTRÁTY KYTIČKY.

KláraS 18.12.2006 11:21

Re: JAK BYCH TO AK ASI DĚLALA?!

LENI TAKÉ TI PŘEJI VŠECHNO NEJJJJJ K NAROZENINÁM, HLAVNĚ ZDRAVÍČKO A ŠTĚSTÍČKO. POŘÁDNĚ TO OSLAV VVVVVV

Štětinka 18.12.2006 15:38

Re: JAK BYCH TO AK ASI DĚLALA?!

LENI, TAKY SE PŘIPOJUJI K PŘÁNÍ VŠEHO NEJ A HLAVNĚ TO LEPŠÍ ZDRAVÍČKO ABY BYLO!

Blanka 18.12.2006 16:40

Re: JAK BYCH TO AK ASI DĚLALA?!

Ak dovolíte, aj ja by som sa pridaloa ku všetkým gratulantom - takže hlavne veľa zdravíčka!

Myš 18.12.2006 0:25

Taky zapomínám

Teda Daníkovi to moc sluší, když se chová v náručí. Je to šikula.

Já si svojí paměť vylepšuju mobilem, protože na mě dostatečnou dobu předem ječí a piští. Ještě by občas měl mít paličku nebo váleček, aby mě bacil, když ho vypnu a zapomenu, že mě před chvilkou na něco důležitého upozorňoval ;-P. Když si napíšu papírek, většinou ho zapomenu doma, ale zase díky napsanému si pamatuju, co jsem chtěla.