29.4.2024 | Svátek má Robert


Diskuse k článku

BTW: O počasí

"Páni, to je dnes ale krásně! Fuj, to je počasí. Ani psa by nevyhnal!" Takové a podobné věty kolem sebe slyšíme každý den. Zajímavé ale je, že se pokaždé vztahují k jinému počasí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
julča 11.2.2007 11:18

Re: Re: Krásnou neděli fšem!

R^Ahoj Bedo, já vařím ze včerejšího kuřete nějakou asi směs...a peču domácí chleba R^

aida 11.2.2007 11:23

Re: Re: Re: Krásnou neděli fšem!

No, a já jdu vařit teď, takže se loučím. Mějte se!

Beda 11.2.2007 12:52

Re: Re: Re: Krásnou neděli fšem!

no, a já jsem pěkný čuník:-/ ... než se mi dovařilo, měla jsem děěěěsnej hlad, tak jsem splivla kus pizzy ... a pak si dala hovězí plátky s hřčičnou omáčkou plus rejži a... teď funím - čím by to mohlo bejt???8-o;-D;-D

MaRi 11.2.2007 12:56

Re: Re: Re: Re: Krásnou neděli fšem!

to bude atmosvéryckým tlakem...

Zuzka 11.2.2007 8:32

Noc byla dlouhá

Ale to ráno! No ale zatopeno je, snídaně je taky za námi a já jdu provozovat duševní činnost 8-o

Koemjdoucí 11.2.2007 8:10

PRO STRAŠIDÝLKO LENKU S

TO STRAČIDÝLKO JEN PROTO, ŽE JSEM SI VŠIML HODINY POSLEDNÍHO PŘÍSPĚVKU.SBORMISTREM NA PAJDÁRNĚ BYL "MLADEJ SLAVÍK "? MLADEJ PROTO, ŽE "STAREJ SLAVÍK" MI DĚLAL TŘÍDNÍHO.(FUJ,TEĎ JSEM PROZRADIL,JAKEJ JSEM PAMĚTNÍK)- BÁJEČNEJ MUZIKANT A HLAVNĚ BÁJEČNEJ ČLOVĚK - ŠKODA JEN, ŽE NEJDOU PSÁT PRÁVĚ TADY JEŠTĚ VĚTŠÍ PÍSMENKA.

JINAK, ŽENSKÝ STRAŠIDÝLKA, VÁS BYCH CHTĚL MÍT DOMA, ANI ZA VLASTNÍ BY TO BÝT NEMUSELO.(NEBO JEN NA VOSUM VTEŘIN MAXIMÁLNĚ )TODLENCTO SE DĚLÁ,O KOUZELNÝ SOBOTNÍ NOCI, VĚNOVAT SE NĚJAKÝMU ZVÍŘETNÍKU,MÍSTO DRAHÝM ČTVRTINKÁM? JEDINĚ- ŽE BY? NEDĚLNÍ SNÍDANĚ AŽ DO POSTELE, SE VŠÍM VŠUDY?

TĚM, KTERÝCH SE TO Z RYZE TECHNICKÝCH DŮVODŮ NETÝKÁ- PARDON, PROMIŇTE,SORRY,IZVINÍTĚ,ESKÍ MOÁ-JAK BY PRAVIL JAKUB JAZYKAZPYTUJÍCÍ,S DODATKEM ENTSŠULDIGN SÍ,BITTE !

Fallowa 11.2.2007 9:46

Re: PRO STRAŠIDÝLKO LENKU S

ještě taky prepáčtě!

Kolemjdoucí 11.2.2007 10:00

Re: Re: PRO STRAŠIDÝLKO LENKU S

veď dobre, na budúce se pochlapím,kišasoňka ( keby stě boli Vychodniarka, ci Boha) !

Xerxová 11.2.2007 7:53

teda tady byla dlouhá noc...

Tady se končilo a já pomalu vstávala ... :o) Ale ne, jenom chvilku před šestou. Ale máme procházku ranní svítací lesní za sebou a zase byla moc krásná....

Užijte si všichni hezkou neděli

LENKA S. 11.2.2007 3:15

DĚVČTA, DOBROU,

UŽ ZKUSÍM JÍT SPÁT. DECH SE PRODLOUŽIL, ZKUSÍMSE JÍT ZVODOROVNIT. PA

Zuzka 11.2.2007 3:19

Re: DĚVČTA, DOBROU,

DOBROU NOC A DLOUHÝ DECH!

LENKA S. 11.2.2007 3:24

Re: Re: DĚVČTA, DOBROU,

DÍKY, ZUZKO.

LENKA S. 11.2.2007 2:24

RENATO, S TĚMI ALEXANDROVCI MÁŠ PRAVDU. TI ZNĚJÍ FAKT IMPOZANTNĚ.

MY JSME VŠAK OPRAVDU BLBLI A VARIACE NA RŮZNÉ TEXTY JSME VYMÝŠLELI HOUFNĚ.  NÁŠ CHUDÁK SBORMISTR Z  VŽDY ŠÍLEL. JÁ JSEM TOTIŽ POLOHOU HLASU ALT 2, TAKŽE  KLUCI STÁLI NAD MOU HLAVOU. PROTOŽE JICH VŠAK BYLO VE SBORU VŽDY  MÍŇ, NEŽ BYLO POTŘEBA, MUSELY JSME JIM MY, ALTY VŽDY ASPOŇ TROCHU S TÍM  ZPĚVEM POMÁHAT. A KDYŽ NAD SEBOU SLYŠÍŠ  CHLAPSKÉ UNIZONO , ZKUS SI PAK ZPÍVAT TEN SPRÁVNÝ TEXT. TO JDE MOC TĚŽKO. ALE SRANDA U TOHO BYLA A VŽDY VELIKÁ. JEN  MY  PITOMEČKOVÉ NIKDÁ NEDOMYSLILI TY MOŽNÉ  NÁSLEDKY PRO VEDENÍ SBORU.

LENKA S. 11.2.2007 1:39

WWW,RENATO A VERAM, JSTE TU JEŠTĚ NĚKDO?

ZASE JSEM MUSELA DÍKY RENATĚ  ZAVZPOMÍNAT, ALE NĚJAK SE TO OBJEVILO AŽ NA KONCI DISKUSE. NO, AŤSISI. UŽ TO NANOVO PSÁT NEBUDU.

RenataE 11.2.2007 1:51

Re: WWW,RENATO A VERAM, JSTE TU JEŠTĚ NĚKDO?

TAK Y JSEM TI DOLE ODPOVĚDĚLA, A SPÁT JEŠTĚ NEJDU, TAK SE MŮŽEM PŘESTĚHOVAT SEM.

Zuzka 11.2.2007 1:55

Re: Re: WWW,RENATO A VERAM, JSTE TU JEŠTĚ NĚKDO?

AHOJ, HOLKY! DĚJE SE TU NĚCO?

RenataE 11.2.2007 1:57

Ahoj Zuzko

no v kostce řečeno si povídáme o Alexandrovcích:-)

veram 11.2.2007 1:58

Re: Ahoj Zuzko

a o dialektice :-D

RenataE 11.2.2007 2:01

Re: Re: Ahoj Zuzko

v podpatcích:-)

Zuzka 11.2.2007 2:04

Re: Dialektika v podpatcích

To vona bude nějaká taková... obézitka.

RenataE 11.2.2007 2:05

Re: Re: Dialektika v podpatcích

To je vona. Dupe tam za zdí jak na stepařskejch závodech:-)

Zuzka 11.2.2007 2:09

Re: Re: Re: Dialektika v podpatcích

Vosoba jedna nestydatá! Bohu dík za to, že nemám sousedy. Ale zase mám ten plecháček, kterej by se ti šiknul, co?

RenataE 11.2.2007 2:11

Re: Re: Re: Re: Dialektika v podpatcích

Já mám svůj, heč (jak se můžeš dočíst níže). Protože když přišli sousedi, koupila jsem plecháč. Přece nebudu kupovat noviny!

Zuzka 11.2.2007 2:20

Re: Plecháček

Noviny kupovat je fakt zbytečný. My tu na zpravodajství máme ob dva domy sousedku - ta má informace, že by i zpravodajské služby celého světa bledly závistí!

Zuzka 11.2.2007 2:02

Re: Ahoj Zuzko

Moji zlatí chlapci. Co my se na gymplu nazpívali sov. písní! Latinář nám dělal sbormistra, takže my se vyhýbali těm echt politickým a zpívali o kalinách, labutích a jiných přírodninách.

veram 11.2.2007 2:05

Re: Re: Ahoj Zuzko

O Bajkalu, Dněpru, o stěpi krugom ...

Zuzka 11.2.2007 2:07

Re: Re: Re: Ahoj Zuzko

Jo. A prokládalo se to Moravskými dvojzpěvy.

RenataE 11.2.2007 2:08

Re: Re: Ahoj Zuzko

To jsem nikdy nepochopila, co na té kalině viděj. Zcela nezajímavý keř, nenápadný květ, pravda, bobule poživatelné. Ale že by to byl takovej zázrak?

Zuzka 11.2.2007 2:10

Re: Re: Re: Ahoj Zuzko

Možná, že když se kalina zkvasí a protáhne kolonou, je z ní ten pravý zázrak!

RenataE 11.2.2007 2:13

Re: Re: Re: Re: Ahoj Zuzko

Jo, to by mohlo bejt ono. Ale bylas tam někdy? vidělas kolonu? Já jsem byla a viděla ruskou pátou kolonu - hrnec poklička trubička hrnec:-)