19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

BTW: O nedorozumění aneb nevyj tu na mě!

Jednou z věcí, které opravdu nemám ráda, je nedorozumění. Tehdy se totiž mohou stát zlé věci navzdory tomu, že to všichni zúčastnění myslí dobře. Jenže někdy se jim člověk prostě nevyhne. A kdyby jen člověk, ale ono to postihuje i zvířata!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Štětinka 20.12.2006 9:44

Tak jsem si celou dobu,při psaní říkala, že než to odešlu, tak si to zkopíruju. Udělala jsem to? Ne!

Tak ještě jednou:

Připojuji se ke gratulantů a přeji Vám, ať se Vám splní vše,po čem toužíte. Plus kopu štěstí k tomu.

A milejm Choďáčkům přeji, aby je panička přihlásila do kursu: "Jak jednat se ženami", páč ona vlastně za to může, že teď jsou chuděry panicové;-P;-D

Štětinka 20.12.2006 9:40

tak se taky

připojuji k svátkovým gratulantům. Ať se vám splní vše, po čem toužíte,plus kopu štěstí k tomu!

A nešťastnejm choďáčkům přeju, aby je panička přihlásila do kursu: "Jak jednat se ženskejma", páč je to vlastně její vina, že oni, chuděrové, nevědí,jak na to.... ;-);-D

LENKA S. 20.12.2006 9:28

MILÁ DAGMAR,

PÍŠU SVOJE PŘÁNÍ PODRUHÉ. TO PRVNÍ NĚJAK NEPROLEZLO DRÁTAMA.

PŘEJI VÁM VŠE NEJNEJ.NEJEN HODNĚ ZDRAVÍ, BEZ KTERÉHO TO NENÍ ONO, ALE TAKY  A HLAVNĚ  HODNĚ ŠTĚSTÍ. JELIKOŽ , JAK NÁM  NEDÁVNÉ DĚJINY UKÁZALY, SKORO VŠICHNI PASAŽÉŘI NA TITANIKU BYLI RELATIVNĚ ZDRAVÍ. JEN TO ŠTĚSTÍ NEMĚLI.

P.S. RYBY  A RADY NA LÁMAVÉ  NEHTY JSEM PŘED CHVÍLÍ POSLALA ZNOVU. SNAD TO KONEČNĚ DRÁTAMA DOLEZE AŽ DO NORSKA. DOUFÁM, ŽE SE TRPHAJZLÍCI DRÁTOVÍ  KONEČNĚ NASYTILI TOU PRVNÍ ZÁSILKOU.

Kadlus 20.12.2006 9:26

Všem

a některým zvlášť- v tomto čase předsvátečním. Dovolte mi, abych poděkoval, že jsem v tomto roce mohl trávit čas v tak báječné společnosti- byť, jak už jsem někde napsal,formálně sem nepatřím.Nejsem pejskař, kočka domácí Terinka to (trochu) kompenzuje. Vezmu to z jedné vody načisto.Paní D. gratulace (ostatním k jiným příležitostem samozřejmě také); pozdrav po celé zeměkouli,i do JÚESEJ.Těm cestovníkům ( trojjediné Madame de Schejbell,Anežce a celosvětové pavučině-to je trojnásobné "dabl jú")i dalším-šťastnou a pohodovou cestu.Těm, co odešli tam, kde není Net tichou vzpomínku- s úctou. Pro čas Svátků - nepíšu Vánočních- vždyť i Židé slaví Svátek světel- tak všem : Hodně štěstí, klidu, pohody a hlavně lásky i pro ten celý příští rok.(S)mějte se !!:-DTo Vám přeje spokojený čtenář Zvířetníku.

PS.Terinka mi mňouká (skoro to vypadá jako kočičí vytí): Napiš tam- NEPŘEJÍDEJTE SE ! No, ona ta mrška to mňouká daleko vulgárněji. Přece kvůli ní neztratím glanc.

jiný Honza 20.12.2006 9:35

Re: Všem

Kadlusi, vždyť tady se schází lidé, kteří mají rádi zvířata obecně, nic není podmíněno vlastnictvím či chovem. A každý, kdo sem přispěje je součástí tohohle mikrosvěta. Tož šťastné a veselé tobě i celé rodině a taky Terince. A té navíc vyřiď, že přežírat se musíme - od toho svátky jsou. Stejně tak musí následovat posváteční depréze zdůvodněná u mužů problémy s dopínáním kalhot a košil a u žen obavou jak budou vyoadat za půl roku v plavkách (jako by nevěděly, že našimi jedničkami jsou a budou i kdyby jánevím co). 8-)))

Vave 20.12.2006 9:24

zkouška

Tak jako na potforu to dneska blbne o 106. Vkládám vkládám a nic; vsadím se ale, že pak to tam bude třikrát, grrrrr.

Ejška 20.12.2006 9:21

Milá paní Dagmaro,

přeji Vám k jmeninám vše nejlepší, ať se daříV

Láskové povídání a fota jsou (jako vždy) za kytičku, díky za ně;-D

jiný Honza 20.12.2006 9:16

To je nějaké divné

Když se podívám na článek, je pod ním 37 příspěvků (a někdy taky 0), když je otevřu "podle vláken", je jich 37. Když je ale otevřu podle času, je jich 52. Som z toho voĺaaký zmätený.

MaRi 20.12.2006 9:14

Jitřence

Vše nejlepší!

Všem Dášenkám, Dagmarám a Danuškám, zde zastoupeným tou naší, díky které jsme se mohli seznámit, přeju hodně zdraví, moudrosti a pokoje.

LENKA S. 20.12.2006 9:07

MILÁ DAGMAR,

I JÁ SE PŘIPOJUJU S PŘÁNÍM VŠEHO NEJLEPŠÍHO K SVÁTKU. PŘEJU NEJEN  HODNĚ ZDRAVÍ, ALE TAKY ŠTĚSTÍ!! JELIKOŽ .JAK JE ZNÁMO Z DĚJIN DOBY NEDÁVNÉ, TAK I NA TITANIKU BYLI  SKORO VŠICHNI PASAŽÉŘI RELATIVNĚ ZDRAVÍ. JEN TO ŠTĚSTÍ  NEMĚLI.

Rpuť 20.12.2006 9:03

Tak jsem se už 3x pokusila protlačit kytičku pro paní D....marně....

Li 20.12.2006 9:02

Co jsme provedli????

Už mi to tady sežralo několik příspěvků ;-€;-€;-€

Medvídek 20.12.2006 9:54

Re: Co jsme provedli????

Mně taky a některý docela dlouhý, už mně to neba znova psát....;-€

Rpuť 20.12.2006 9:01

Tak půjde to skrz nebo ne????????

Kytičkovej smajlík pro paní D.:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(((:-))))<<<<<<<<<<<<<<<<<

Vave 20.12.2006 10:02

Re: Tak půjde to skrz nebo ne????????

Hehe, Rputíku, celá kytice prolezla. :-P

Li 20.12.2006 8:59

Milá Dášo

přeji všechno nej nej nej k svátku i za Jirku a holky na farmě VVVVVV

Rpuť 20.12.2006 8:59

Tak snad se mi sem ten kytičkovej smajlík pro paní D. podaří konečně protlačit!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(((:-))))<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Rpuť 20.12.2006 8:56

Paní D. - tak snad se mi ten kytičkovej smajlík konečně poved:)

>>>>>>>>>>(((:-))))<<<<<<<<<

Ejška 20.12.2006 8:49

Milá paní Dagmar,

přeji Vám k dnešním jmeninám vše nejlepší, každý den hedvábný, ať se daříV

Díky za láskové povídání a fota, ;-D

Xerxová 20.12.2006 8:25

Chudáci kluci

Takhle je panička držela pět let ve slastném nevědění a teď se objeví psí ženštiny...;-D;-D. Musí se teď za trest panička naučit norskou větu - "nebojte, to je jen jeho vyznání lásky";-D;-)

Přeji hezký den nejen všem Dagmarám (ale těm hlavně), ale i všem zvířátkům a Zvířetníkům.

Jdu obejít katedru s perníčky, už se to tu pomalu začíná předvánočně vylidňovat. Od devíti jdu na přednášku a jsem zvědavá, kolik čtvrťáků se ještě na fakultě vyskytuje;-):-)

zana 20.12.2006 8:31

Re: Chudáci kluci

Týý jo, Xerxová, vy ještě učíte? Synek na ČVUT ode dneška huláká (pro ty, co nezažili : K.J.Erben - Polednice - ehm divadlo Semafor blahé paměti: stojí, stojí u lednice, nepracuje - huláká) .

Teda dneska bude stát přesně vzato u dědy, protože dědovi budou instalovat net a on ho bude učit počítačovat. Tak nám držte palce.V

Li 20.12.2006 8:35

Re: Re: Chudáci kluci

;-);-D A palce držím R^R^R^VV

Lucka V. 20.12.2006 8:50

Re: Re: Chudáci kluci

To se teda synek má! Píďalka včera večer s vrchním nejchytřejším usilovně studovala větu Kozinovu (nebo Cosínovu?;-P), neb dnes na toto téma píše písemku. Vztah k matematice má po mě, tak nečekám nějaký přesvědčivý výkon. A vůbec, na co jsou tyhle znalosti studentům propagačního výtvarnictví?  A to jí čeká nějaké zkoušení ještě ve čtvrtek, jelikož musí mít první týden v lednu uzavřenou klasifikaci. Pak odjíždí na reprezentační soustředění a bude se čtrnáct dní ,,flákat". No, sama si vybrala....:-P

jiný Honza 20.12.2006 8:56

Re: Re: Chudáci kluci

To je fajn, zano, že jste to realizovali. Řekni mladému, ať nezapomene na adresu Zvířetníku. Tatínkovi by se tady mohlo líbit.

Medvídek 20.12.2006 9:26

Re: Re: Chudáci kluci

Ale to je náhodou legrajda, já mám kamaráda, ten se ke koupi svého prvního počítače odhodlal ve svých téměř padesáti letech, celý jsem mu ho instaloval, připojoval na internet a učil ho jak s různými programy které tam chtěl používat. Sledoval jsem s mírným dojetím jeho nadšení když se něco nového naučil a co teprve když na něco přišel úplně sám. Dneska už (po asi 4 měsících používání) chce jen občasnou drobnou radu.

zana 20.12.2006 9:43

Re: Re: Re: Chudáci kluci

Tatínkovi je o generaci víc, ale věříme, že to zvládne.

Medvídek 20.12.2006 9:56

Re: Re: Re: Re: Chudáci kluci

Já vím, ale chci tím říct že je fajn pomáhat těmhle lidem. Mně to obecně baví, jednu dobu jsem dělal lektora....

Medvídek 20.12.2006 10:05

Re: Re: Re: Re: Re: Chudáci kluci

Navíc, my sami až nám bude 70 (pokud se toho dožijeme) budeme potřebovat někoho mladého a ochotného aby nás naučil pracovat s kvantovým počítačem.;-D

MaRi 20.12.2006 10:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudáci kluci

;-DR^

Li 20.12.2006 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudáci kluci

Mno, Jirka začal pracovat s počítačem v šedesáti ;-P A po svém, viď  Tosco? Valilas voči na jeho elektro schémata z malovacího prográmku ;-D