19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

BTW: O nedorozumění aneb nevyj tu na mě!

Jednou z věcí, které opravdu nemám ráda, je nedorozumění. Tehdy se totiž mohou stát zlé věci navzdory tomu, že to všichni zúčastnění myslí dobře. Jenže někdy se jim člověk prostě nevyhne. A kdyby jen člověk, ale ono to postihuje i zvířata!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MaRi 20.12.2006 11:46

Re: Předsevzetí

R^ (je to zvednutá ruka?)

Li 20.12.2006 12:23

Re: Předsevzetí

Skvělé VVVVVV

JoVovi 20.12.2006 12:24

Re: Předsevzetí

;-)Jsme pro!!;-D;-D;-D

WWW 20.12.2006 13:06

Re: Předsevzetí

Mily pane Kadlus. Vy mne  privadite do rozpaku ! A ze ja se jen tak vykolejit nenecham . Opravdu to chcete udelat ??!! Tak ja vam davam plnou moc a pripojuji prosbu. Zasahnete a vymazte opakovana slova, A prosim moc : taktez , pravopisne chyby, nebot " me, mne"  pletu porad, nemluve  oopravdu  osklivych hrubkach !

Preji vam mily pane Kadlus krasne svatky, hodne zdravi vam, i cele vasi rodine. A hlavne, !!

Trvalou chut do zivota, bez ni to nestoji za nic !!

Kadlus 20.12.2006 13:46

Re: Re: Předsevzetí- jen pro wwéčko- tajdův.

OK, beru, krásné svátky. Jen mimochodem- u mořského vlka jsem to asi u dvou drobností už udělal.Doufám, že ne na škodu věci. Šťastnou cestu a všechno ostatní.

Zdena b.p. 20.12.2006 15:06

Re: Já nejsem žádná češtinářka,

ale kdysi nám úča poradila. Když si místo mne, mě mi mně dosadíš tebe tě ti, tak poznáš, který tvar ke kterému pádu jde. Mne=tebe, mně= tobě, mě=tě, mi=ti.. Já to tak střihám jedině, jinak bych v tom měla chaos.

RenataE 20.12.2006 17:28

Re: Re: Já nejsem žádná češtinářka,

Používám tutéž pomůcku, ačkoliv se (sama pro sebe v duchu) považuju za slušnou češtinářku. Prostě je to jednoduché a spolehlivé.

A milý Kadlusi, vaše dílo bude nanejvýš záslužné, dostanete Řád trojitého úsměvu:-):-):-). Už se těším!

Yezi 20.12.2006 13:44

Re: Předsevzetí

Pokud Vám stačí texty s datumem, stačí napsat adresu, pošlu Vám je ve Worldu, čtu si v nich, když je mi smutno:-)

Kadlus 20.12.2006 13:55

Re: Re: Předsevzetí

usnadníte mi práci s vyhledáváním, dík.Adresa: jménozavináčgmail.com Word- pokud možno 2003,formát .doc, nebo txt;lze i v rtf.Jedu totiž už nové Office 2007- ty si přepsaly staré,ale konverzi umí.V nejhorším případě to půjde v Open Off.,ty umí konverzi i ze starších Mrkvosoftů.

Yezi 20.12.2006 14:05

Re: Re: Re: Předsevzetí

Odešlo, tak uvidíme kam a jestli v pořádku. Doufám, že jménem byl myšlen nick:-)

Kadlus 20.12.2006 21:16

Re: Re: Re: Re: Předsevzetí

Pro Yezi- nedošlo, tak asi něco nejde.Ještě jednou-Jménozavináčgmail.com To je skutečně jméno,po víc jak 20 létech,kdy se mocipáni snažili, abych se za něj styděl,používám všude - i na Netu buď jméno,nebo Nick bbsenior- to si ale Lidovky nařídily- nepsat pod jménem. Najdete to na LN,http://bigbloger.zpravy.cz/ pod Senior. Abych nezapomněl- dík a k tomu vše, co už jsem napsal.

Yezi 21.12.2006 16:09

Re: Re: Re: Re: Re: Předsevzetí

Pokus č .2 byl odejít dnes kolem 13h, tak snad ... :o)

zana 20.12.2006 14:15

Re: Předsevzetí

Děkuji, klaním se, ruce ve výši kolenou R^.

Zdena b.p. 20.12.2006 15:00

Re: Předsevzetí

Kadlusi, čteš mi myšlenky. Já se začala bát, že se arcichlív zhroutí a lahůdky ke kafi spadnou do propadliště dějin. Už jsem uvažovala, že si je alespoň pro sebe vytisknu a seřadím.

Myš 20.12.2006 16:44

Re: Předsevzetí

Jsem pro všema deseti a hrozně moc se těším.

Všem Zvířetníkům chci poděkovat za to, že tu jsou a že jsou tak báječní. Pro mě a moje Trpajzlíky to byl moc bohatý rok a když říkám bohatý, vůbec nemyslím na peníze, což určitě víte. Jsou to nádherná setkání, která zahřejí u srdíčka a pohladí po duši, když je člověku ouvej  a díky vám všem budu na tom světě určitě hodně dlouho, protože smích prý prodlužuje život a já se tady směju často a ráda (chudák Medvěd!). Jsem moc vděčná za rady a moudrosti, které tu projdou. Prostě díky za to nádherné společenství!!!

Olčava 20.12.2006 20:22

Re: Předsevzetí

Milý pane Kadlusi, ještě jsem dneska všechno nedočetla , ale honem honem zvedám ruce pro, to je báječný nápad!!

Vave 20.12.2006 11:05

OT

Teda já jsem fakt čuně, za dvě hodiny jdu na pracoběd a stejně tu požírám ze šuplíku debrecínské škvarečky. Šiš, mně bude zle. 8-o:-/

evam 20.12.2006 15:49

Re: OT

Milá Vave, to chce pivo! :-D

Bláža 20.12.2006 10:55

Všem zde

Paní Dé přeju hlavně zdraví a ať se jí daří, na co si vzpomene.

Zvířetníkům a ostatním sympatizujícím s tímto fórem přeju krásné a ničím nerušené svátky vánoční, pohodu a klid, ať se všem svátky vydaří dle vlastních představ a v roce 2007 hlavně zdraví, hlavu plnou nápadů, mnoho radostí a žádné starosti. V

LENKA S. 20.12.2006 10:38

TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

CO SE TO VLASTNĚ DĚJE. ADMIN SI Z NÁS DĚLÁ ŠPRŤOUCHLATA. NĚKTERÉ NAŠE PŘÍSPĚVKY ZVEŘEJNIL VŠECHNY, ALE PO VELMI DLOHÉ DOBĚ, JINÉ VŮBEC NA SCÉNU NEPUSTÍ. VOLÁM SPOLEČNĚ S LI: "CO JSME TI, ADMINE , PROVEDLI ZLÉHO, MY NEBOZÍ ZVÍŘETNÍČCI, ŽE  JSI NA NÁS TAKOVÝ?!"

Li 20.12.2006 10:43

Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

No, mě dneska prvně v životě řekl, že jsem vulgární rasista ;-€;-€;-€

MaRi 20.12.2006 10:56

Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

Lídošku, to si tě s někým musel splést...

Vave 20.12.2006 11:00

Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

On je rasista! A ještě je všemu je blbej. Grrrr, fuj!

Li 20.12.2006 11:02

Re: Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

No, on asi slyšel co jsem tady říkala, když mi sežral třetí příspěvek a flák po mě tu hlášku ;-D

Vave 20.12.2006 11:06

Re: Re: Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

To já mám teda kliku, že moje písí je totálně hluché. :-P

Li 20.12.2006 11:12

Re: Re: Re: Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

:-D:-D:-D

Medvídek 20.12.2006 11:24

Re: Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

Vavísku, prosím klid. Admin za to pravděpodobně nemůže, naopak buďme rádi že si nás moc nevšímá a že od něho máme (díky paní Ruščákové) pardon pro naše tlachání. Holt nějaká závada. Jsou zkrátka věci mezi nebem a počítačem.;-)

Vave 20.12.2006 11:33

Re: Re: Re: Re: TO JE DNESKA HRŮZA, DĚS A BĚS

Já vím, Medvídku, to jen proto, že si dovoloval na Lídoška!

LENKA S. 20.12.2006 10:18

MILÁ DAGMAR,

ZKOUŠÍM TO UŽ OTŘETÍ, PROCPAT TO DRÁTAMA ALE STÁLE  NEJDE. BEZ UPOZORNĚNÍ OD ADMINA MÉ PŘÍSPĚVKY MIZÍ NENÁVRATNĚ KDESI V DRÁTECH. PŘEJU  JEN VŠE  NEJ K SVÁTKU. BUĎTE NEJEN HODNĚ ZDRAVÁ, ALE I ŠŤASTNÁ V TOM DALEKÉM NORSKU!! P.S. NETUŠÍM, ZDA NĚCO DOŠLO, ALE ZKUSILA JSEM DO DRÁTŮ PROCPATRADY PRO VAŠE NEHTY A TAKY NĚKOLIK RYBOKAPŘÍCH RECEPTŮ A RAD.

JoVo 20.12.2006 10:17

FČEM MILÝM DĚFČATŮM NA ZVÍŘETNÍKU I JINDE!

8-oMilá děfčata, nezapomeňte, že se Ježíšek narodil ve chlévě. Proto neuklízejte, ať se u vás je¨Ježíšek cítí jako doma!!;-D