15.6.2024 | Svátek má Vít


Diskuse k článku

BTW: Norsko - země mezi světlem a tmou (3)

Dnes budu pokračovat se svým povídáním o Norsku několika postřehy týkajícími se zdejší architektury. Jak tu lidé žijí a pracují?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vladimír 2.8.2006 8:48

Norsko země zaslíbená

Souhlasím s autorkou článku. Pokud má někdo rád velebnou přírodu, zajímavou architekturu, čistotu a pořádek bez vyumělkovanosti středomoří, nebo exotiky mimoevropských státůp,  hrdé lidy na svoji zemi nechť navštíví Norsko, pokud tak již neučinil. Vnímavé lidy přiměje k opakované návštvěva a to nemluvím o zprofanovaných místech (ledovec na ukázku, LilienHammer a další z "poznávacích zájezdů). Ale "ponoření se do země"  volným cestováním dodá to správné poznání a vnímání s příjemnými pocity, což přeji všem.

Maxová 2.8.2006 12:33

Re: Norsko země zaslíbená

Absolvovala jsem jeden ze "zprofanovaných zájezdů"  a jsem přesvědčena, že jsem viděla mnoho z nádherné krajiny Norska. Věkem už nepatřím k baťůžkářům a jsem ráda, když mám večer zajištěnu postel a teplou sprchu. Proto snad ještě nejsem na odstřel.

Vladimír 2.8.2006 8:43

|Norsko země zaslíbená

Potvrzuji dojmy autorky článku. Měsíční pohyb na byciklu ukázal zemi ze všech možných stran. A pokud má někdo rád velebné hory, majestátní krajinu (ne vyumělkovanou jako středomoří),  hrdou architekturu (kostelíky)

Xerxová 2.8.2006 7:53

láká mě to láká

Čím víc o severu čtu, tím víc mě láká. Ale když je tolik hezkých míst a tak málo volného času:-(. No letos už jsme si celou dovolenou vybrali - Británií to začalo a Betou to končí;-D

Kočka 2.8.2006 8:33

Re: láká mě to láká

Mají to tam hezké, ale kdyby nebyla ta zima.

jenny 2.8.2006 12:26

Re: Re: láká mě to láká

Hlavně ty vosy aby tam nebyly:-D:-D:-D.

JanaBa 3.8.2006 11:10

Re: Re: láká mě to láká

Zima je stejna, jenom delsi.