19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

BTW: Neviditelný pes

Touha být aspoň někdy neviditelný je nejspíš stará jako lidstvo samo. V literatuře i filmu najdeme mnoho různých tajuplných způsobů, jak se jednomu taková neviditelnost může přihodit. Jenže děti a zvířata vědí o nesmírně jednoduché metodě, jak tohoto žádoucího stavu dosáhnout - stačí přece zavřít oči...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zdenka111 15.11.2006 9:19

Taky míváme neviditelného psa

právě spícího na sedačce v obýváku přesně v době, kdy se chtějí na nějaký důležitý většinou fotbalový nebo hokejový zápas dívat všichni tři chlapi. Lesan nese  velice těžce, že musí dolů, je ochoten se jen kousek posunout. Někdy odejde sám po patřičné výzvě, ale ten pohled :-( Stává se pak, že nedovolí nikomu položit cokoliv - tašku, batůžek, noviny - na své psí křeslo v předsíni. To tam hned hupsne a snaží se vše shodit dolů postupně nenápadně ale vytrvale. ;-D Momentálně bohužel na křeslo nevyskočí, neb stav zadních končetin a nejspíš plotýnky se zhoršil, ani Movalis nezabral. A tak čekáme na další vyšetření....Držte, prosím, palečky i tlapičkyR^R^R^ a díky předemV

Eva 15.11.2006 10:35

Re: Taky míváme neviditelného psa

R^R^R^

Vave 15.11.2006 12:02

Re: Taky míváme neviditelného psa

R^R^R^R^:-)VV

PetraK 15.11.2006 13:01

Re: Re: Taky míváme neviditelného psa

držím, držím,  mooocR^R^R^R^R^R^R^R^R^

Beda 15.11.2006 13:05

Re: Taky míváme neviditelného psa

R^R^R^R^R^VVVVVV!!

jiný Honza 15.11.2006 9:03

Neviditelný pes? Známe... 8-)))

Viz Hadopasi - Fila007. Tohle byl gauč, který měla vyhrazený coby malé štěně. Od té doby kdykoli je v domě, neomylně najde "svůj" gauč (během různých přestaveb se několikrát stěhoval do různých místností) a uloží se na něm. Někdy je to docela obtížné - když se o něj má dělit třeba s kupou panenek nebo když se předělával pokojík a byla na něm hromada oblečení (2 šatní skříně). Bylo komické pozorovat, jak se špatně leží na kousíčku volného místa, ale je to její gauč - musí si na něj lehnout. To byl asi jediný moment, kdy jí byla povolena neviditelnost - protože jsme nedokázali udržet vážnou tvář.

KláraS 15.11.2006 9:06

Re: Neviditelný pes? Známe... 8-)))

;-D tos mi připoměl... Káča má na chalupě taky oblíbenou válendu a tuhle že si na ní taky vyskočí... no nějak si nevšimla, že je tam narovnáno asi metr peřin......8-o:-)

Kačer 15.11.2006 10:29

Re: Neviditelný pes? Známe... 8-)))

;-D;-D;-D Honzo, co ti naši chudáci musí vytrpět! Major takhle jednou balancovala na kraji svého křesla, odložila jsem si tam totiž tašku a ona se vysoukala na kraj chvíli tam vydržela a pak chuděra spadla na záda.

jiný Honza 15.11.2006 12:18

Re: Re: Neviditelný pes? Známe... 8-)))

Jo, a ještě se urazila a nemluvila s tebou, ne? 8-)))

Vave 15.11.2006 9:03

Tak mě napadá,

Karolíno, jak jsi na tom? Ví někdo něco?

Eva 15.11.2006 10:37

Re: Tak mě napadá,

šiš, no jo,mně to úplě vypadlo, už dlouho se neozvala8-o

Beda 15.11.2006 8:58

snad to sem troch patří

nemůžu odolat a musím se s vámi podělit o zprávu, která mi teď udělala velikou radost! právě jsem se dočetla na kočkách on-line, že fenka Saly našla na nedělní umísťovací výstavě domovR^R^VVVVVV

KláraS 15.11.2006 9:03

Re: snad to sem troch patří

R^R^R^:-):-)VV

YGA 15.11.2006 9:03

Re: snad to sem troch patří

to je paráda - Saly to přeji a věřím, že se dostala do dobrých rukou:-).

JanaBa 15.11.2006 9:52

Re: snad to sem troch patří

Huraaa, to jsem cela rada ;-D!

Alča 15.11.2006 10:02

Re: snad to sem troch patří

Díky hodným lidem ...R^

Xerxová 15.11.2006 11:21

Re: snad to sem troch patří

Teď jsem koukla do komentářů k výstavě čičin a domov má i pitbulinka Sandy. Obě čubinky tak získala svá křesílka;-D

PetraK 15.11.2006 13:03

Re: Re: snad to sem troch patří

jeeeee, to je krásná zpráva!! Bára a spol. zaslouží pochvalu před nastoupenou jednotkou. Musím se jít podívat, jestli i některá z kočiček od Kočičí Babičky, paní Černé - hlavně nový přírůstek Filípek měla to štětstí.R^

terra 15.11.2006 15:52

Re: Re: Re: snad to sem troch patří

Byl jsem tam nakouknout (sedmou kočenku už fakt nemůžu...mám i sousedy) a lidí tam bylo o hodně víc, než jsem čekal. Stačilo projít přízemí, pak do patra, vrátit se - a půlka kožíšků byla pryč...8-o Zato hora "vstupenek" byla... úplný Kilimandžáro. Ani mi nevadilo, jak jsem se projel - nemám to do Chval zrovna coby kamenem dohodil. Těm lidičkám strašně fandím a kožichům držím palce, aby tenhle pelech byl už ten jediný správný.

Zkumavka 15.11.2006 8:52

Milé počteníčko,ostatně jako vždy..

Paní Ruščáková,to je naprosto skvělý!! Pište fakt knihu o vašich chlupáčích.Nádherně se to čte!! Já bych tady vydržela,jéjej..! A pořád to má jiskru a je to milé. Díky!!Zítra zase??

Li 15.11.2006 8:42

Mimo téma

takže kdo se chystáte v neděli na výstavu do Letňan, tak já se budu vyskytovat u kruhu č. 10 ;-) Nevím který to bude pavilon, ale mají to dobře značené ;-P

Vave 15.11.2006 8:50

Re: Mimo téma

Já bych ráda, uvidím, jak ukecám přednostu, asi bude hodně záležet na počasí. 8-o

Xerxová 15.11.2006 8:50

Re: Mimo téma

Mrkni na www.kynologie.cz  , v levo na liště dole je výstava Praha. Mají tam i rozdělení kruhů. Jste myslím pavilon 6 - ale to si teď nepamatuju jistě, včera jsem na to koukala. Ale dogy jsou ve stejném pavilonu;-D;-D

Li 15.11.2006 8:57

Re: Re: Mimo téma

Tak skvěle !! To se tedy určitě uvidíme ;-)

KláraS 15.11.2006 9:04

Re: Mimo téma

Díky. Snad nám to taky vyjde. :-) Bude se něco dít v neděli v rozmezí mezi devátou a jedenáctou?

Xerxová 15.11.2006 9:09

Re: Re: Mimo téma

Kláro - určitě. Ono pro vystavující je to časově náročné. Jeden rozhodčí posuzuje kolem 50 i více psů, často různých plemen a to zvlášť feny a psy a zvlášť dorost, juniory, dospělce, veterány, šampiony....takže třeba Li si dost dlouho počká, než se s Darlou dostane na řadu. Ale divák se má pořád na co koukat. Já to taky vidím na nedělní dopoledne, že se tam snad i s kosatkou na chvíli zastavíme.

KláraS 15.11.2006 9:15

Re: Re: Re: Mimo téma

:-) já se právě snaží skloubit asi pět věcí na ráz, tak abych to nepřekombinovala a někdo tam byl. Ráda bych viděla i Li s Darlenkou i tebe s Kosatkou :-):-):-)

KláraS 15.11.2006 10:12

Re: Re: Re: Mimo téma

8-o8-o teda když jsem koukla na program výstavy, tak to musím nějak udělat a přijít i v sobotu ;-D Zrzavohubce si přeci nenechám ujít ;-)

Lucka V. 15.11.2006 8:41

Neviditelnost

je zřejmě vrozena zvířátkům a dětem. Když jdu ráno budit Péťu, v posteli nikdo není. Pak se zavlní deka, zpod ní vykoukne nějaká končetina a dítě se zavřenýma očima vážně prohlásí: ,,Nejsi tu, nevidím tě!" Daníka plně chápu, ale jeho paničku taky!;-D

Vave 15.11.2006 8:25

VZKAZ OD PÁJI

Pája včera večer psala sms (určeno k zveřejnění): Utěrka je neúnavné štěnítko, na Frogiho štěká, Frogi zatím neví, co si má myslet. Ve čtvrtek jdu na chvilku odpol. do práce, tak se ozvu na Zv.

Pak ještě Pája volala, když jsem jí napsala ty pondělní smutné zprávy (nechtěla jsem jí je říkat hned první večer s Terrýskem), byla moc smutná nad Žanym a Kardiakovi že drží palce. Ale když začala o princi Utěrkovi I., v hlase jí znělo nadšení. Prý už včera přes den hledala, kde má pejsek nějaký vypínač, protože neúnavně rejdil od sedmi ráno do tří odpoledne, beze spánku, jako by byl na baterky. (A já dodávám, v tom případku jedině na duracellky!) A když konečně Terry usnul, přišla se na něj podívat zblízka starší kočenka Matylda, která na něj v bdělém stavu spíše vrčí, a mimi se čile a ochotně probudilo nanovo. ;-) Nejpřátelštěji se k Terrymu chová nejmladší kočenka, ale Terry je pořád v běhu. :-) Frogásek prý občas na nezbedu zavrčí, protože on by se rád kamarádil, ale to "živé stříbro a zlato" má o přátelských vztazích svérázné představy.

A - to je naprosto k tématu - hádejte, kde mimi spinkalo? No přece v nohách postele, kde mu neochotně, ale velkoryse přepustila místo Matylda. Ale buď protože mimimu bylo horko nebo to byla první noc v novém bytě, mimi strávilo půl noci pochodováním po peřině a půl noci po Páje.:-) Více poví Pája sama zítra. Jo, a představte si, že málo fotí, tak jsem jí vyčinila a doufám, že si to vezme k srdci a budou nějaké hezké obrázky. VV