22.1.2020 | Svátek má SlavomírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BTW: NastojatoŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 24, poslední: 10.11.2005 0:39, přehled diskusí

kola:
Autor: Finrod Felagund Datum: 10.11.2005 0:39

No tak zase nebylo to tak žhavé, létalo jen jedno kolo ;))) dvě jsem dal naležato, jedno nastojato tak, že bylo po směru jízdy a jedno kolmo k jízdě a to létalo ;) to ale bylo tím spěchem a tou tmou, co byla všude kolem přeci :)

Letní gumy:
Autor: pecka Datum: 9.11.2005 14:29

přes zimu a naopak ve větších nóbl servisech uskladniti lze. Dají vám místo nich lístek od šatny a při příštím zlomu ročních dob vám je zas namontují atd. furt dokola Dělá to tak i můj kočkomil, ale samozřejmě to není jen tak. Jemu například posledně namontovali jiné gumy, než si tam schoval. Protože ale podle toho, jak si to pamatoval, byly tyhle lepší, tak nic neříkal. Ale co chudák ten druhej??
Přepravě nastojato se věnuju já, když někam vezu oba psy. Oni si makovci nelehnou a nelehnou. Stojíce v prostoru kufru střídají se v oblemtávání zadního opěradla a zadního okna. Proto na ně mám své psí Uno a fešákovo služebákem nejezděj. :-))

Jo jo :
Autor: Vakandi Datum: 8.11.2005 14:56

to jsou prostě muži  brečím tu smíchy, když jsem měla kombíka, dělali to v mém pneuservisu také  teď mám pidiauto a musím sklopit sedačky když chci přemístit pneumatiky.

jo, ty chlapi:
Autor: Lenka Datum: 8.11.2005 14:21

vždycky mají takovou nějakou vychytávku :-)))

Halo, halo:
Autor: Olga Kapkova Datum: 8.11.2005 12:39

pani Ruščáková... Nevím jestli jste dostala ode mne článeček :o( Mám ho poslalt ještě jednou, anebo je vše jinak jako tady? Nějak se musím rozkoukat. Jinak Vás všechny zdravííím. Tristánek řááádí a aportuje. Bessy je v poho :o)

Re: Halo, halo:
Autor: D. R. Datum: 8.11.2005 13:11

Paní Kapková, mám to a zítra to vyjde - stála jste frontu. Jinak bez vašeho příspěvku mám v zásobě ještě pět článků, takže vzkaz pro ostatní přispěvatele: už zase můžete začít psát :)))

Ne až tak úplně od tématu....:
Autor: PetraK Datum: 8.11.2005 12:26

předměty v kufru a mužský a ženský náhled na věc: Já kupříkladu nepochopím, že mé drahé polovině ani za mák nevadí, když jedeme na chalupu a vezeme lahve v kufru - volně ložené v přepravce, ne v base. Lahve tam poskakují, ťukají si na zdraví, houfují se, rozcházejí, prostě PŘÍŠERNĚ HLUČÍ!. Jedu-li já a mají-li být lahve volně loženy, dochází k tomu, že po pár metrech zastavím a jdu milé lahv ukáznit a utěsnit je vším co je dostupný, protože jinak by mi cestou slezly kožní deriváty. Potěšila mě má milá sestra, která jednou udělala přesně totéž co já, zastavila a šla lahvím vysvětlit, že pokud ještě ceknou, budou to muset dojít pěšky

Re: Ne až tak úplně od tématu....:
Autor: Heduš Datum: 8.11.2005 15:00

Petro, to já vždycky říkám, že "zásobování jede" :-))) s lahvema od píva nechodím průběžně, takže se většinou po čase nějaký nashromáždí. V neděli jich bylo 26 kousků, tak jsem je naložila do auta, odvezla k Delvitě, kde nebylo místo jen děsně daleko od vchodu, vzala si teda vozík, naložila do něj všechny ty fláděry a jela ke vchodu. Kdybych měla na hlavě orangutana a vedle mně šel slon - nevzbudím víc pozornosti. To byl takovej kravál, že se na mne dívala snad celá planeta :-))))

Re: Re: Ne až tak úplně od tématu....:
Autor: PetraK Datum: 8.11.2005 15:05

Heduš flanděráářka jedéé, Heduš flanděrářka jedééé  To znám. Jako dítě jsem občas byla nucena dojet s vozíkem pro plynové bomby. Bože ten randáááál. Kdyby to šlo, jela bych kanálama, klíďo přes Aljašku, ale hlavně ne po silnici

Re: Re: Re: Ne až tak úplně od tématu....:
Autor: Heduš Datum: 8.11.2005 15:24

mí Pražané mi rozumějí :-)))))))))))

Milá Heduš,:
Autor: YGA Datum: 8.11.2005 11:02

a ve Vašem pneuservisu není možno pneumatiky za mírný bakšiš uskladnit? Není to drahé a nemusíte řešit otázky odvozu (nastojato? naležato?), odnosu ani skladování. A na balkoně mohou býti kytičky.

Re: Milá Heduš,:
Autor: Heduš Datum: 8.11.2005 11:23

na balkoně jsou kytičky i tak, je docela prostorný!! co se skladování v autoservisu týče, tak jsem nad tím, popravdě řečeno ani zatím nepřemýšlela. Nejezdím tam zas tak často, neznáme se zas tak dobře....nedůvěra, nedůvěra.... :-))))) takhle vím, že jsou na balkoně v pytlích přikryté starým prostěradlem. Ale odnosit dolů by se mohly samy. To jsem je ještě nenaučila :-)))))))

Re: Re: Milá Heduš,:
Autor: psiman Datum: 8.11.2005 12:10

a co je takhle dokutálet nad schody a strčit do nich?

Re: Re: Re: Milá Heduš,:
Autor: Heduš Datum: 8.11.2005 15:11

:-)) to je sice dobrý nápad, ale sousedi by mne asi sežrali za živa :-D

Re: Re: Re: Re: Milá Heduš,:
Autor: psiman Datum: 8.11.2005 16:57

No jo, to jsem neuvážil a taky jak dostat ty druhý gumy nahoru, že yo?

Pročpak mi to připomíná:
Autor: Heduš Datum: 8.11.2005 10:25

můj včerejší ranní a odpolední program?? Jelikož mám už dva týdny prošlou technickou (zjištěno o víkendu pohledem na značku, ano já vím, měla jsem si všimnout dříve :-// ) a zima je na dosah (dneska ráno VELMI na dosah), tak jsem autíko dala do servisu, takže už máme nové zimní botky a novou technickou :-)) jelikož nemám sklep, ani garáž, tak skladuji pneumatiky na balkoně a naprosto nesnáším, když je mám odnosit dolů a pak ty letní nahoru. Ach jo. Ale do Feldy se jinak než tři na sebe a jedna nastojato do kufru nevejdou, takže problém paní D. až tak zcela odborně posoudit nemůžu :-))))

Pneumatiky, které nejsou na disku :
Autor: Lenka K. Datum: 8.11.2005 9:58

se mají prý stavět nastojato, s diskem naležato. Tolik informace od mého pana pneumatikáře. Všimli jste si odkazů v reklamě, to mě teda dostalo: havarijní pojištění od ČSOB pojišťovny, AZ-pneu a TOP pneu. Račte si vybrat.  Může mi to někdo vysvětlit?
 

Re: Pneumatiky, které nejsou na disku :
Autor: Iva Datum: 8.11.2005 14:27

Lenko a nedělal si z vás srandu?:-) Páč, já v naši pneu vídám kola skladovaná tak i tak, podle prostoru a ne podle disku

Nastojato,:
Autor: Alexandra Datum: 8.11.2005 8:18

 takhle se správně mají kola skladovat. Na ležato se ničí. Takže pánové odborníci mají toto pravidlo zatlučeno do hlavy a i na pár kilometrů postaví kola do kufru nastojato

Re: Nastojato,:
Autor: Hela S. Datum: 8.11.2005 9:08

... aby pak kola mohla vesele putovat po kufru dopředu a dozadu, bušila do kufru, otloukala se a otloukala vnitřek auta a ničila kromě sebe ještě nervy řidiče ... Možná by měli občas i odborníci používat zdravý selský rozum a nikoliv příručky :-)))))))

Hezké, jen jednou jsem zažila řidiče,:
Autor: Zdena bez psa Datum: 8.11.2005 7:43

byl to mladíček, ale když sedl do auta, tak on byl celý auto. Dala jsem do kufru meloun a ten se po startu posunul o 10 cm. Ten kluk o melounu nevěděl, ale okamžitě stál a šel se otevřít, protože mu zaškrundalo v kufru. Projela jsem s ním několik tisíců km. Byl úžasný. Jednou jsem myslela, že se uchechtám. Kulili jsme to před Blavou dost přes a on si v zrcátku všimnul mikrovlnky, která byla schovaná za nadjezdem. Okamžitě se přisápnul za ukašlanou, loudavou Avii. Policajti neměli šanci na nás mávnout, protože jsme byli viditelní až vedle nich.

Hmm, řeba na tom něco bude...:
Autor: Karolína Kroupová Datum: 8.11.2005 1:49

mně by teda ani nějak nenapadlo tam ta kola postavit, to je nové řešení... oni jestli ti muži na to nebudou jaksi zatíženi - myslím jako co může, musí stát....:-))))))))))

Re: Hmm, řeba na tom něco bude...:
Autor: Fallowa Datum: 8.11.2005 9:26

taky mám ten dojem...:-)))

..hezký..:
Autor: Jindřich Sesi@Riki Datum: 8.11.2005 1:06

..a nedelaj to jen proto,abys te nezapomnela si ty kola zpocitat pozdejsi reklamace se neberou..
..pozdraveni,ode mne a spolunocležníků..