18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Namočeni v zeleni

Pokud bydlí Čech na předměstí Osla, bude nejspíš postrádat nějaké to náměstí, potoulání se po starých uličkách, koukání do výkladních skříní a posezení v cukrárně. Co však rozhodně postrádat nebude, to je příroda. Zeleně a vody tu je všude tolik, že nepřestáváte žasnout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rákšasí 25.10.2006 18:12

Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

Ahoj JoVo taky vítám...R^R^R^,

zano, šikulička R^VV

Kardiaku, odpoledne jsem strávila v knihovně ááá? A našla jsem si Pojídače mrtvých. Film se mi moc líbil, tak okusím písemnou formu, tu mám ještě raději.

Vavísku, dopadla jsi???;-D;-D

Vave 25.10.2006 18:25

Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

Děkuju za optání, prošla jsem !!!!!! R^R^ Děkuju všem za všechny držené palečky!!!!!!VVVVVV

Kardiak 25.10.2006 18:43

Re: Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

No tak!Ty jsi pršla,JoVo je doma,to se mi to půjde úplně bez starostí.R^JoVo a díky  Jovové,že nás denně informovala.Jak jeden ví,co se děje,tak je hned klidnější;-)R^

JoVo 25.10.2006 18:59

Re: Re: Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

:-)Kardiaku, protože jsem chtěl, aby doma věděli, že už to mám za sebou, tak jsem jim poslal ihned, po probrání se po narkóze, tuto skvělou SMS:„ JSEZIV EK TRMCH W ZBLBKEAHJ.“ Přitom jsem si myslel, že píšu „JSEM ŽIVEJ TROCHU ZBLBLEJ AHOJ.“;-D Tak, až budeš psát emila ze špitálu, dávej pozor na klábosnici.;-DR^R^

Rákšasí 25.10.2006 19:05

Re: Re: Re: Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

;-D;-D;-D;-DR^ hehehehehehehe JoVo, já jsem akorát po narkóze svého syna, když mi ho přivezli na pokoj prohlásila, že mě do špitálu s narkózou dostanou akorát patologové;-D;-D;-D a to byl bobek jen obřízce a byl v ní snad jen čtvrt hodinky. Ale musím je vyjímečně pochválit, že mě málem pustili jako doprovod skoro až na operační sál.

tosca 25.10.2006 19:09

Re: Re: Re: Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

Moje první SMS po narkóze vypadala podobně. A to jsem ještě byla v duchu pyšná, jak jsem ji zvládla napsat bez chyb - do chvíle, než mi ji máma dala přečíst ;-D;-D;-D

Kardiak 25.10.2006 19:17

Re: Re: Re: Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

Tak by to alespoň vypadalo autenticky.;-D;-D;-DOstatně,pokud budu dělat voloviny,tak nic nepošlu.Je to trochu složitější,než semeska.;-)

tosca 25.10.2006 19:24

Kardiaku

Máš mejlíka na quick.cz (aspoň doufám) :-)

Kardiak 25.10.2006 19:41

Re: Kardiaku

Mám.A ty máš odpověď;-DR^

Vave 25.10.2006 19:19

Re: Re: Re: Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

Hehe, to je dobrá šifra !!:-)

Beda 25.10.2006 19:19

Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

JoVo, chtěla jsem se zlehýnka nesměle připojit ke všem, co tě vítají domů:-), protože i já jsem držela usilovně palečky a jsem moc ráda, že jsi zpětR^ ... no a pročetla jsem se už přibylými vzkazy a - teď se zalykám smíchy, ta zpráva se faaaaakt povedla! vím že to bylo kouzlo nechtěného a tobě v tu chvíli různě, jen ne do smíchu, ale ... no chápej, prostě se musím smát;-D ... tak ať je ti doma dobře a taky se co nejdřív a nejlíp směješ!!R^VV

Kardiaku, snad nevadí, že tento vzkaz "připíchnu" sem - budu na tebe myslet a držet palce i pěstičkyR^, ať se to zvládne co nejlíp:-) a... dlouho tam s nimi nezůstávej;-) a vrať se sem, tady je líp, není-liž pravda?:-)R^VV

Rákšasí 25.10.2006 19:24

Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

Ahojky, tak už jsem viděla ten vzkaz dole. A ty už víš, co to bylo a tu kávičku s terrou beru. Dáme si rande v Žulové, třeba ho tam nalákám. On to tam má tád, už to na sebe jednou práskl

JoVo 25.10.2006 19:31

Re: Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

;-DBedo, kdo by se nesmál, když to JoVová přinesla do špitálu, tak jsem měl „ksicht“ roztaženej dvakrát kolem hlavy.;-D

Kardiak 25.10.2006 20:34

Re: Bedo

Díky.To si piš,že budu spěchat.Tady,to je balzám na duši!R^;-)

tosca 25.10.2006 19:05

Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

JoVo, vítej zpátky :-)

Nám nevadí, že jsi barevný ;-)

julča 25.10.2006 20:49

Re: HALÓ, HALÓ - HLÁŠENÍ.

JOVO ahooooj!!! my si ty tvoje barvičky představujeme úplně v barvách;-)vítej DOMA R^

Rpuť 25.10.2006 12:42

VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

P.S. Právě jsem zjistila, že Ťíťulce rostou koule a na své jméno už slyší;-D;-D;-D

jiný Honza 25.10.2006 12:50

Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Ach jo, když tohle čtu, nedá mi to nevzpomenout na jeden klasický:

Heleně Fibingerové předepsal sportovní doktor léky (jak bylo zvykem prý na podporu organismu) a že prý ať se příjde za měsíc ukázat. Po měsíci je tedy u něj a říká mu o oktávu hlubším hlasem: "Pane doktore, ty prášky jsou nějaké divné, chtěla bych s vámi pár věcí probrat." "A co jako," ptá se doktor. "No, začaly mi na prsou růst chlupy." "A kam až?" Ptá se doktor. "Až ke koulím, pane doktore. A to je ta další věc, kterou jsem s vámi chtěla probrat." 

Bára 25.10.2006 12:55

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

No ten vtip "píše"! Ale jinak proč nenechat Ťiťulku vždyť je to hezké, raději ne jen Ťulko, mohl by se urazit.;-P

Kardiak 25.10.2006 16:21

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Taky jsem slyšel o jiné sportovkyni.Porvali se v šatně se slavnou Maritou Kochovou z NDR,a při vyšetřování se zjistilo,že jí Kochová ukradla holicí strojek a ona jí za to kopla do koulí!

Xerxová 25.10.2006 13:01

Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Já myslím, že mu ten Ťíťa stejně zůstane....Když na to slyší. Známí měli anduláky (papoušek vlnkovaný), vždy mluvící samečky a vždy se jmenovali Zuzanka....

terra 25.10.2006 13:08

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Jasně, a "Chlap Zuzanka" byle jedna z mých nejoblíbenějších táborákových... Hlasuju pro Ťítu, Ťíťulku... Prostě - jméno ponechat i po změně pohlaví:-D

KláraK 25.10.2006 13:57

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

my jsme taky měli Ferdu, kterej snášel vajíčka ;-D

YGA 25.10.2006 13:01

Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

No, až bude velká kocour, můžeš jí - teda mu - říkat jeno Tíťa - jinak mě napadají samé hovadiny - Ťunťa, Ťulpas, Ťupťa (on tu tento týden někdo ťupťal a to slovo se mi líbilo), Tingltangl (kdyby se vlnil do hudby), Tintík (kdyby málo vyrostl) a Dinděra, on loudí (ale to není na Ť).

Rpuť 25.10.2006 13:09

Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

No jo - Ťíťa - jak můžu říkat Ťíťa nohatý, vocasatý, chlupatý příšeře - to žádnej drobeček nebude - původně to vypadalo na něžnou ,křehkou kočičku:-D

Mirka - Houston 25.10.2006 14:28

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Kdyz bude kocourek, velky kocour... mohlo by se zamenit TI za TY. Treba TYBU ? Jmeno pro opravdu tvrdaka kocoura, nevim, mozna ...?

WWW 25.10.2006 13:15

Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Ja mam dneska fofr  a tak jen v rychlosti. Ja nevim, proc a o cem se vubec dohatujete. Titulka, dobre,.Pak se objevily ty koule ! Tak vec je pro mne osobne vyresena je to :

TITKOULA !!

jiný Honza 25.10.2006 13:30

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Dokonalé, není třeba vylepšovat. No a kdyby byl v dospělosti kastrován, stačí přidat slabiku:

TIŤBEZKOULA

Jiří Růžička 25.10.2006 17:00

Re: Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Chudák!

Zdravím, R.

Kardiak 25.10.2006 16:27

Re: Re: VYHLAŠUJI ANKETU o nejhezčí jméno pro kocoura na Ť!

Mě by se líbil trochu modifikovaný nápad wwwéčka :Tiťkulka .Ani se to od originálu moc neliší a nikdo si to s kočičkou nesplete.;-D;-D;-D