18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Namočeni v zeleni

Pokud bydlí Čech na předměstí Osla, bude nejspíš postrádat nějaké to náměstí, potoulání se po starých uličkách, koukání do výkladních skříní a posezení v cukrárně. Co však rozhodně postrádat nebude, to je příroda. Zeleně a vody tu je všude tolik, že nepřestáváte žasnout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
WWW 25.10.2006 1:36

Ha ! Rychle nez mi vypdne internet. Zdravim mila Mirko. Privital bych povidani o Americe ! Jak ji vidis ty. Takove ty obycejne postrehy, ty ja mam totiz nejradeji. Reknou nekdy vice, nez odborny cestopis. popremyslej Mirko. Byl bych vdeneym ctenarem

Mirka - Houston 25.10.2006 2:16

Re: Ha ! Rychle nez mi vypdne internet. Zdravim mila Mirko. Privital bych povidani o Americe ! Jak ji vidis ty. Takove ty obycejne postrehy, ty ja mam totiz nejradeji. Reknou nekdy vice, nez odborny cestopis. popremyslej Mirko. Byl bych vdeneym cten

Moc zdravim WWWecko! Nepracujte tezce, at sluzba ubiha rychle! A vubec nechci se opakovat, ale zajistujete me odpoledni nedelni chvile ! Docitam vase vyborne clanky, nekdy za cely tyden. Potom se mi v noci zda a promita vsechno dohromady - to by bylo na pribeh!

MaRi 25.10.2006 9:07

Re: Re: Ha ! Rychle nez mi vypdne internet. Zdravim mila Mirko. Privital bych povidani o Americe ! Jak ji vidis ty. Takove ty obycejne postrehy, ty ja mam totiz nejradeji. Reknou nekdy vice, nez odborny cestopis. popremyslej Mirko. Byl bych vdeneym

Mirko!! Neutíkej od tématu !! Taky bych brala povídání, jak to vypadá v "Emerice"  v místech, kde je v zimě 20 stupňů ;-)

WWW 25.10.2006 0:35

Jen takhle pekne dal mila Dagmar. Uz mam pocit, ze jsem v tom Norsku na chvilku byl. Jeste par takovych peknych clanku a budu o Norsku u Kance rozsafne vypravet ;Dik !

evam 25.10.2006 0:29

...úžasná příroda..

...a úžasný příběh... tam musí být bezvadný vzduch....Paní Dé, mějte se co nejlépe:-DV:-D!

WWW 25.10.2006 0:36

Zdravim ponocujici milou evam !!.