17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

BTW: Jak to vidím já...

Povídal mi tuhle Kazan, že jsem coby informátor o dění v naší domácnosti neobjektivní a neumím správně posoudit váhu událostí. Že to aspoň jednou napíše sám, jelikož je vzdělaný pes s hlubokou spisovatelskou erudicí. Nejsem žádný diktátor, tak jsem ho ke klávesnici pustila…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kardiak 18.8.2006 17:18

Re: :o)

Nojo,taky jsem na tom vyrůstal.A taky ještě "Barí,syn Kazanův".Tuším,že autor byl J.O.Curvood.

D. R. 18.8.2006 19:00

Re: Re: :o)

Proč myslíte, že je Kazan??? :))) Četla jsem tehdy všechno o zvířatech, jenom moje vlastní děti o to ani nezavadí :((

Kardiak 18.8.2006 19:19

Re: Re: Re: :o)

Třeba ještě dostanou rozum.:-PI když tyto knihy přece jenom trošku zestárly.Názory na přírodu a dění v ní se dost změnily.Ale bylo to krásné.Trochu jako Tarzan,nebo Mayovky.;-)Nebo třeba J.M.Troska.;-D.

YGA 18.8.2006 19:55

Re: Re: Re: Re: :o)

A teď jsem si vzopměla na pokračování - Barí, syn Kazanův. Přiznám se, že tuto knihu jsem nečetla a to z toho důvodu, že tam ti pejsci strašně trpěli a potažmo já s nimi. Proto, ač má ráda J.Londona, jsem nikdy nečetla (a ani neviděla do konce žádný film) Bílého Tesáka.

Kardiak 18.8.2006 20:31

Re: Re: Re: Re: Re: :o)

Autor byl samozřejmě Curwood.A obě knihy vydal poměrně nedávno Egmond.;-).Jo,na staré lásky se nezapomíná.;-P

Lucka 18.8.2006 10:48

Kazane,

konečně někdo zodpovědný, kdo pořádně a pravdivě popsal, co se vlastně u Ruščáků děje;-P

Tosco a ostatní Heleny a Helenky, k dnešnímu svátku přeju vše nejlepší!!!

Rákšasí - to je skvělá zpráva. Kavalírci jsou super (nejlepší plemeno, říká Murphy)R^

Lucka 18.8.2006 12:14

Rákšasí,

Murphy se přimlouvá, aby panička nové kavalírky poslal portrét do Zvířetníku.. Aby tu mělo tohle přátelské plemeno větší zastoupení;-)

Rákšasí 18.8.2006 18:38

Re: Rákšasí,

Domluvím se s ní až Éli trochu poporoste.;-)

evam 18.8.2006 16:21

Re: Kazane,

přidávám se ke gratulaciV:-);-D:-D

Vave 18.8.2006 10:36

NEJEN PRO LÍDOŠKA

Tak mi psala chudák Kačír, že má více než 39 teplotu - asi přece jen chytla ten infekt od Briana, který je ale jinak moc hodný a milý - a tak zítra za Éliškou s námi nepojede. Mám prý pozdravovat a fotit.

Lídošku, hodila by se Ti naše návštěva v sobotu mězi půl třetí - třetí? Nebudeme zdržovat, dáme pac a pusu, ofotíme co půjde a hned zase půjdeme, protože jsem si vymyslela po dvaceti letech kompletní předělávání ložnice (za týden) a tak budu muset začít probírat a likvidovat a vyklízet, protože tam nezůstane kámen na kameni.

Mimochodem, nechce někdo za odvoz velice ošklivý, ale stále funkční skříňkový šicí stroj LUCZNIK? Je starý přes třicet let, šuplík je trošku rozklížený a skríň nejde zamykat, ale stroj stále šije, i když už má své mouchy. Mně se už nevejde. Bylím v Praze-Modřanech a stroj musí zmizet do příštího pátku, jinak ho čeká sběrný dvůr.

Li 18.8.2006 11:48

Re: NEJEN PRO LÍDOŠKA

Vavíško, dneska mám hodně pracovní den a Zvířetník stíhám jen letecky:-( Se zítřkem samozřejmě počítáme a moc se těšíme;-) Kde se sejdeme? Budeš k nám - myslím domů - trefit?

Vave 18.8.2006 12:01

Re: Re: NEJEN PRO LÍDOŠKA

Já určitě ne, ale Vašek snad ano, kdyby ne, budeme volat SOS. :-) Dneska odpoledne budeme s Ankou "péct" psí dort, já Ti se na to tak těším, na blbostě mě vždycky užilo. :-)

LENKA S. 18.8.2006 12:21

vave, já bxch to viděla opravdu spíš na ten sběrný dvůr. staré, i když funkční mašiny dnes nikdo nechce. není už taková bída, jako když já byla mladá a musela jsem obšívat sebe, muže i děti, abychom ušetřili. při dnešních sekáčích, kde se dá obléct c

Vave 18.8.2006 12:35

Re: vave, já bxch to viděla opravdu spíš na ten sběrný dvůr. staré, i když funkční mašiny dnes nikdo nechce. není už taková bída, jako když já byla mladá a musela jsem obšívat sebe, muže i děti, abychom ušetřili. při dnešních sekáčích, kde se dá oblé

LENKO, JÁ JSEM SI TO MYSLELA, JENŽE JSEM ČLOVĚK, KTERÝ RADĚJI NĚCO ZE SMEŤÁKU PŘINESE, NEŽ ABY TO TAM ZAHAZOVAL. TO BYLO JEN KVŮLI SVĚDOMÍ, ŽE VYHAZUJU FUNKČNÍ VĚC. ROZHODNĚ NEJSEM TYP, KVŮLI KTERÉMU PROSPERUJÍ TVŮRCI MÓDNÍCH TRENDŮ. :-)

LENKA S. 18.8.2006 13:26

VAVE, PORADÍM,ALE NEVÍM,, ZDA TO BUDE NĚCO PLATNÉ

POKUD SE FAKT CHCEŠ ZBAVIT TOHO STROJE A DÁŠ HO JEN ZA ODVOZ, ZKUS "SBAZARu"- na www.seznam.cz. tam se najde dost lidí, kteří o něj stát budou, když je funkční. My se před 20 lety zbavili velice levně funkční,  velice dobré a taky starožitné šlapací  veritasky.  My bláhové!!!Dodnes toho lituju, protože ta sešila a prošila fakt všechno- i  naše roztrhané kožené aktovky. My ji tehdy  se setrou daly za 500Kč.  Musely jsme jednat urychleně a byt po mamince vyklidit včas.Vietnamec po ní vesele a chutě skočil.

evam 19.8.2006 12:25

Re: NEJEN PRO LÍDOŠKA

  Vave, nabídni to na trhu Vietnamcům, je to škoda vyhodit....Mám starou kufř.Ladu a stále slouží.

Rákšasí 18.8.2006 10:18

Toscóó

dnes ti zamávám z Rudné, ale budeme jen svištět na jednání a hned zpět. Tak kolem třetí můžeš mávat z okna, to bychom tam měli být.R^:-)

tosca 18.8.2006 12:41

Re: Toscóó

Škoda, že jen svištíte kolem. Jednou byste se mohli i zastavit :-)

Rákšasí 18.8.2006 18:40

Re: Re: Toscóó

Už jsme zpět, teda já, Přednosta dorazí za kousek později.

tosca 18.8.2006 10:12

Kazane

koukám, že má panička zdatnou konkurenci v psaní ;-) No moc pěkně jsi nám to napsal. S lidmi to máš těžké, oni špatně slyší, čumák mají spíš pro okrasu, než funkční, jedině ty tlapky mají lepší, než vy pejsci a proto v nich mívají tolik prima dobrot. Takže hlídat a zahánět lumpy, hlídat malé prevíty, které si lidi nasadili do bytu a aspoň vrčet na toho infekce holt musíš ty. No, ještě by ti mohl pomoct Daník, teda, když mu řekneš :-)

Lenka 18.8.2006 9:52

Kazane

Nemáš to jednoduchý, ten materiál se kterým musíš pracovat - pruhovaný prevít nevalné inteligence, nedbalá panička a ten ještě ten infekce, ale zase na druhou stranu - seš přece pes ne ? Velkej pes, zvládneš všechno.

LENKA S. 18.8.2006 9:42

MOC PĚKNÉ VYŇAFÁNÍ VŠECH PSÍCH STAROSTÍ.

Blanka 18.8.2006 9:25

Ahoj Kazan,

gratulujem k úspešnému boju s infektom. Teraz to už pôjde rýchlo a pri starostlivosti tvojej páničky ešte rýchlejšie. Len nerozumiem, kde si si pri tých všetkých tvojich povinnostiach a starostiach našiel čas na niečo také ako je choroba... ;-P

Vave 18.8.2006 9:16

PŘEJU

všem Helenkám všechno nej a hlavně NEJ k svátku !!:-):-):-)VVA všem Zvířetníkům krásný pátek. Mně začal dobře: 1. ráno se na mě vysypalo z keřů hejno nezletilých vrabců, rozkošně nemytých, rozcuchaných a ukřičených. Už dlouho jsem jich neviděla tolik pohromadě.   2. potkala jsem čerstvě přistěhovanou pejsku, míšenku jezevčíka a zlatého retrívra, tělo, očka a čumáček jezevčíčí a kabátek i s ocáskem zlatoretrívří, nádherná pejska.    3. hned poránu jsem byla na nákupu a vytrousila papírek se seznamem a když mi ho soused podával, tak divně na mě koukal, až naboural do dveří a já se smála jako blázen. Na konci seznamu bylo totiž tlustými písmeny napsáno PSÍ MLSKY PRO KAČERA.  4. Krásné Kazanovo povídání.

Bude to dnes príma den !!

LENKA S. 18.8.2006 9:35

TEDA VAVE

TO BYLO OPRAVDU SKVĚLÉ RÁNO. A JESTLI SI TEN SOUSED NEPOMYSLIL NĚCO  O TOM, ŽE JE PÁTEK-  VŠECH BLÁZNŮ SVÁTE,K TAK SEŽERU  CHLUPATOU JIŘÍHO  BERANICI I S TKANIČKAMA A KLAPKAMA NA UŠI. TO JE LEGRACE.

Xerxová 18.8.2006 9:48

Re: TEDA VAVE

NO, KACHNY JSOU VLASTNĚ VŠEŽRAVCI, TAK SI MOHL MYSLET, ŽE SE VAVE CHYSTÁ NA VENKOV K NĚKOMU S KAČENKAMA A PRO KAČERA VEZE OBLÍBENÉ PSÍ POCHOUTKY;-D;-D. TO JE MOŽNÁ JEDNODUŠŠÍ PŘEDSTAVA,  NEŽ REALITA. NEŽ BY CHUDÁK SOUSED POCHOPIL, ŽE NENÍ KAČER JAKO KAČER, A ŽE KROMĚ MLSKŮ PRO PSÍKY SE PEČE I DORT PODLE RECEPTU ¨"JAK PEJSEK S  KOČIČKOU PEKLI DORT"....;-D;-D

tosca 18.8.2006 9:53

Re: TEDA VAVE

ŽE JE PÁTEK-  VŠECH BLÁZNŮ SVÁTEK - NO, TAK TO TEDA PRÁVĚ DNESKA "PĚKNĚ DĚKUJI " ;-P ;-D;-D;-D;-D

LENKA S. 18.8.2006 10:01

Re: Re: TEDA VAVE

ALE TOSCO, TAK TO MYŠLENO NEBYLO!!! JÁ SI JEN VZPOMNĚLA PŘI  VAVINU LÍČENÍ DNEŠNÍHO SKVĚLÉHO RÁNA NA  NAŠI DĚTSKOU ŘÍKAČKU O TOM PÁTKU. NA TO, ŽE JE DNESKA ZROVNA SVÁTEK TVŮJ, JSEM VŮBEC ANI NEVZDECHLA, I KDYŽ JSEM RÁNO HELENKÁM PŘÁLA. TAK SI TO TAK NEBER, PROSÍM.

Vave 18.8.2006 10:18

Re: Re: TEDA VAVE

Milá Helenko, správně to je takto:

JE PÁTEK, VŠECH NÁDHERNÝCH A BÁJEČNÝCH BLÁZNŮ SVÁTEK !!

A Ty ho máš hned nadvakrát!!!!;-)

LENKA S. 18.8.2006 12:27

Re: Re: Re: TEDA VAVE

Moc a moc veliký dík za vyžehlení toho mého průšvihu. Doufám jen, že se na mne tosca už nebude za ten ranní žert zlobit.  Fždyť opravdu nebyl namířen proti ní.