30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

BTW: Jak se jezdí v Norsku

Dnes to nebude ani dobrodružství ani poezie - zcela prakticky si řekneme něco o tom, jak se jezdí v Norsku, co je prima a na co si dát radši pozor.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Xerxová 27.1.2007 9:56

Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Poopíš je prostě rarášek a jeho panička už asi tuší, jaký poklad od tebe dostala.... :o)

A nechávat něco jedlého na lince či na stole u nás taky nejde. Betka se po nemoci touží rychle dostat do bývalé formy a žere jak kyselina.... a občas by se taky obsloužila sama. Ale abych jí nekřivdila, nechá si to vymluvit - když jsme ve střehu.....

Vave 27.1.2007 10:12

Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Poopíšek je halt BEST a KING, a já jsem hrdá, že jsem si ho mohla podrbat. ;-P R^VV

hana Williamson 27.1.2007 11:59

Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Co ze je to hopik?

veram 27.1.2007 12:06

Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

malý plný míček z takového materiálu, že výborně skáče. Koukni třeba tady

hana Williamson 27.1.2007 12:17

Re: Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Aha, tak to my tady nemame, nebo jsem to nevidela. To by se kocurkum zamlouvalo. Hned jdu zorganizovat synovce, at to opatri.

veram 27.1.2007 12:40

Re: Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Ale pozor, když se s ním pořádně bací v pokoji, tak se sype většinou sklo! (U kluků vnuků z knihovny)

zana 27.1.2007 12:17

Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Hanko.leckdy bývá velký jen jako pořádná skleněnka a takový jakoby gumový - do kočičí tlamky fakt ideální;-D.

Takže s Pooppíškem a paničkou to vypadá dobře, to je skvělá zpráva.V

Štětinka 27.1.2007 14:03

Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

A nechtěla by paní Poopíšková sepsat hlášení do článku? By bylo nádherný! R^;-D

Rpuť 27.1.2007 15:28

Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Štětinko, paní trafikantka Poopíšková je hrozně hodná ženská, ale už jsem jí "ztrestala" Poopíšem a požadovat na ní takový intelektuální výkon by jí už úplně rozložilo....

julča 27.1.2007 15:34

Re: Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Ale stejně, Rputi, o Poopiškovi ještě uslyšíme. Ten to má v krvi ;-DDíky za hlášení, a to jsem fakt vážně uvažovala (po výstavě), že si Poopíška od Tebe vezmeme.  ;-D 

Rpuť 27.1.2007 17:22

Re: Re: Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Tak proč jste si ho, krutibrko, nevzali???8-o

Štětinka 27.1.2007 18:00

Re: Re: Re: Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

Třeba proto, že je Poopíš Krutibrko ;-D;-D;-D

MaRi 27.1.2007 18:01

Re: Re: Re: Re: Re: HLÁŠENÍ - Poopíš dostal hopíka a

a co by měla pí trafikantka, ahá

Xerxová 27.1.2007 8:32

nový sníh

Tak nám zase připadlo, a konečně jsou ta správná zimní rána - není nad rozcvičku s hrablem..... A ta mrška Betí je jak Xerín - vycházku to nenahradí a ven se stejně musí.... Jinak už začíná bojovat i s hrablem, a jsem asi nějaká zesláblá, ale hrablo plné sněhu, na kterém stojí Kosatka oběma předníma ploutvema prostě neodhodím a neodhodím....

Kačere, co Andulka?? Je jí líp?? Moc na ni myslím, chudinku babču pitbulici...

Vave 27.1.2007 9:25

Re: nový sníh

Hod Kosatkou, hihi, nějaká nová sportovní disciplína! ;-) U nás nenapadalo, nýbrž nafunělo, a u zadního vchodu, za můstkem přes panelákový příkop, vyrostla cca 40-50 cm hradba sněhu. Tak jsem ho nabírala lopatkou na smetí (moje zimní vybavení je prabídné, není kde skladovat) do přepravky a sypala do příkopu, zatímco Anka mi tančila po hlavě a chtěla drbat. ;-P

Přeju všem kráááásný den! VV

Bláža 27.1.2007 10:14

Praha hlásí husté sněžení

sype se a sype, ještě před půl hodinou byla modrá obloha a svítilo sluníčko....a docela fouká ostrý vítr.

Bláža 27.1.2007 11:03

Re: Praha hlásí husté sněžení

Tak abych udržela aktuálnost této zprávy, teď momentálně zase svítí slunce, to abych aktualizovala každou půl hodinu... :o))

Vave 27.1.2007 17:24

Re: Re: Praha hlásí husté sněžení

Doplním Blážu: a tak to bylo celé odpoledne, furt pryč. ;-P

WWW 27.1.2007 2:48

Dobre rano Zviretnici

Helejte lidicky, ja jsem z toho celej tumpachovej ! Tohle jestli mi nekdo vysvetli, tak klobouk dolu !

Dojedu domu. Mrzne jak u blbejch, obloha jasna, hvezdy jen na ni zari. Vodemykam dvere a jen tak zbezne se na ty hvezdy podivam. Z terasy pekne vidim na "Malej vuz". Ale lidicky, von tam nebyl ! Obloha fakt , jak fotka a Malej vuz  fuc !!  Voplachnul jsem se v koupelne, vzal si bundu a vylezl znovu ven.  No je to  tak !!  Zapalil jsem si , obesel celej barak, esli nejak nepopojel, nebo co, ale vozejk nikde , proste nikde !!

Jak jsem si sel pro ponozky, tak to rikam rozespalej Magde, ale ona ze uz ji to nebavi to moje blbnuti, ze ona ma noc a ne jako ja vecer. To me teda nastvala !!  Preci nejsem magor. Jeste jednou, jen tak v tricku jsem vykouknul, ale ani kolo !! 

Ted jdu chrnet, ale hned rano utikam na internet, to uz bude vo tom vsade halo ! Tak si vzpomente, ze prvni to vobjevil WWW !! 

veram 27.1.2007 10:21

Re: Dobre rano Zviretnici

WWWečko, to ty nevíš? každý galaktický rok musí Vozy na garanční prohlídku! A mimochodem, ta Polárka už mooc potřebovala naleštit a promazat. A Kochab se už pomalu stával proměnnou, to přece by Galaktická policie nedovolila, aby v takovémhle stavu nějaký vůz jezdil po obloze? To víš, za takový galaktický rok (225 až 250 miliónů let), to už se něco najezdili!

Vave 27.1.2007 11:04

Re: Re: Dobre rano Zviretnici

8-o8-o8-oR^:-D;-D

WWW 27.1.2007 11:04

Re: Re: Dobre rano Zviretnici

Hm, garancni prohlidka . Ze me to vola staryho taky nenapadlo !!

Dik mila veram !

teda veram 27.1.2007 11:55

Re: Re: Dobre rano Zviretnici

ty jses proste studnice moudrosti!;-D;-D

hana Williamson 27.1.2007 11:57

Re: Re: Re: Dobre rano Zviretnici

"teda veram" to jsem byla ja. Nejak se mi ty kolonky po ranu pletou.

RenataE 27.1.2007 2:21

Výjimečně k tématu

Víte někdo, proč se uprostřed nově postavených kruháčů dělají ty  vyvýšené záhony, přes které není vidět přijíždějící auto? Když jsem narazila na první, tak jsem usoudila, že příslušné radnici zbyly penízky a utratila je tímto dementním způsobem. Jenomže pak jsem potkala druhý, třetí a ixtý takový objezd....  Ptala jsem se našich firemních projektantů, ale protože neděláme dopravní stavby, neuměli mi odpovědět. Je to snad nějaké unijní nařízení ke snížení bezpečnosti a zvýšení estetického cítění řidičů?

alimo 27.1.2007 10:35

Re: Výjimečně k tématu

pokud já vím, tak ty nesmysly se tam dělají proto,aby si řidiči nezkracovali cestu projetím rovně, ale byli donuceni opravdu jet po kruháku...bylo to vždycky požadováno dopravním inženýrem policie....

RenataE 27.1.2007 12:25

Re: Re: Výjimečně k tématu

Záhon chápu, ale proč přes něj není vidět?Stačilo by přece 40 cm.

alimo 27.1.2007 16:36

Re: Re: Re: Výjimečně k tématu

Jo, jo, to už je asi lidová umělecká tvořivost:-), nebo spíš je to o tom, že by si příslušná firma vydělala méně...je to přece z veřejných peněz, ne?:-/

Hana Williamson 27.1.2007 1:00

pro PetruK a Kosticaka

Tohle mi poslal synovec z Olomouce - ten papusek?andulak dela neuveritelne veci, ale nevim, jsetlu umim pripojit odkaz. tak schvlne: Raz, dva, tri - fcil!!!   http://www.nothingtoxic.com/search?term=parrot&x=57&y=7

PetraK 27.1.2007 1:05

Re: pro PetruK a Kosticaka

Hankoooo, Hankooooo, to je nádhera!! Moc krásný, děkuju!! Sedím tu a rozplývám se. Je to nádhera!! A přesně to odpovídá mému názoru, že když se člověk zvířeti věnuje a to zvíře má nadání, dokáže s ním neuvěřitelné věci. Ta ptíca je prostě milášekV