1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

BTW: Do zrcátka

"Kazane, nebuď zase zpět hledící! Koukej se na mě koukat jako normální pes!" Ne, Kazan skutečně není heraldické zvíře, i když někdy mám podezření, jestli se jeho matička nezhlédla v nějakém tom erbu. Proč by se jinak choval tak nemožně?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Beda 27.4.2007 14:54

Re: Konzultovat! Nejdřív odborník!!

no, pokud je to (taky, mimo jiné) na mě, tak já bych sama určitě nic nedělala8-o - a hlavně ještě ani nevíme dosud diagnózu!... jsme objednaný na pondělí v 16 hodin... jen jsem prostě chtěla něco vědět, protože vím, že to existuje a moc jsem to neznala, teda spíš vůbec... no a promluvit si taky pomůže, i když se tím přímo nic nevyřeší - takže děkuji všem, kdo napsali:-)R^

Štětinka 27.4.2007 15:05

Re: Re: Konzultovat! Nejdřív odborník!!

Nechci strašit, určitě budete mít nějakej banální problémek, ale mě takhle umřela Dustyna. Byť byla vykastrovaná, začala kapkovat krev po baráku, čůraja jasně červenou moč. Po několika vyšetřeních byl zjištěn nádor v pochvě, následovali operace, které její stav sice vyřešily ale zhoršily jiné věci... To je ale hodně nepravděpodobnéR^ Budu na vás myslet

Beda 27.4.2007 15:21

Re: Re: Re: Konzultovat! Nejdřív odborník!!

o Dustynce četla na těch tvých stránkách;-( ... jo, doufám, že to bude nějaká maličkost!R^VV ... no ale to víš...:-/ ... jo a je to určo z konečníku, nikoli z té druhé "dirky" (zarudlej smajlík tu nejni)

EditaK 27.4.2007 15:08

Re: OT - prosba, pejskaři!!!!

pri mačkách platí to isté ako pri psoch - rovnaká funkcia pachových žliaz a rovnaké problémy.

dalmatin 27.4.2007 9:40

Vyvolalo to ve mně vzpomínku

na velmi zajímavé setkání se psem. Byla jsem v ordinaci u jedné lékařky a ta tam měla svého psa, tedy fenku Ajšu. Velikého chlupatého voříška. Celou dobu co jsme si povídaly, si Ajša vynucovala moji pozornost. Sedla si naproti mě a zírala. Já jsem se s ní bavila, přiměřeně, ale jak jsem odvrátila pohled na její paničku, poposedla, fňukla a když to nepomohlo, hrábla po mně. Upřeně se mi dívala do očí a "mluvila".  Až její panička začala protestovat: "Ajše, ty koukáš do očí, já budu žárlit." Já si se psy povídám normálně, i když sedí před obchodem, když jdu kolem plotu apod., ale tohle bylo velmi zvláštní. Až mě mrazilo, ona se mi vpíjela do očí, měla samozřejmě nádherné hnědé oči. Odešla jsem podrápaná na ruce a se zvláštním pocitem, že mi ten pes něco sděloval. Chodila s paničkou do práce často a nikdy si prý lidí nevšímala. Co mi chtěla?  

Zdena 27.4.2007 11:19

No co by - znáte se z minula, ne?

To se stává - holt Ajša byla původně někdo, koho znáte, tedy pardon, znala jste. Člověk taky nemusí vědět všechno... Po některých svých zkušenostech s těmihle podivnými věcmi a jevy jsem naopak ráda, že toho o TOMHLE moc nevím, nesnažím se mezery ve vzdělání doplnit a vím, že v TOMHLE číhají hlubiny, do nichž neradno nahlížet. Ale někdy to člověka příjemně překvapí - jako Ajša.

terra 27.4.2007 11:39

Re: No co by - znáte se z minula, ne?

Tak tak - jak to tady povídal včera Medvídek? Tvůj táta je v Americe, ale tomu za rohem to neříkej... :-D Někdy je lepší nepátrat po pravdě za každou cenu.

Zdena 27.4.2007 13:15

Re: Re: No co by - znáte se z minula, ne?

No jo, je to tak.

Trošku nechápu lidi, kteří si s tímhle "hrají" a pouštějí si to moc k tělu.  Naše racionální společnost na to prostě není stavěná, ale ONO to funguje bez ohledu na fyziku pro střední školy!!

terra 27.4.2007 14:31

Re: Re: Re: No co by - znáte se z minula, ne?

Taky bych měl obavu hrát si s ohněm. O energii, případně o rozum se dá přijít stem různých způsobů, aby to pak nejistil Chocholoušek...

tapuz 27.4.2007 17:28

Re: Vyvolalo to ve mně vzpomínku

Jednou jsem si takhle z očí do očí dloooouho povídala přes sklo s velikým tygrem v zoo. Kočky prý přímý pohled do očí berou jako výhrůžku, ale tohle výhrůžka nebyla ani na jedné straně. Jeho držení těla a celkový výraz ani trochu výhrůžný nebyl, byl naprosto klidný. Nikdy na tu dlouhou výměnu pohledů nezapomenu, bylo to, jako by mě na chvíli pustil do svého světa, a tak jsem se mu snažila taky něco říct. Dnes si takhle beze slov povídávám po večerech s naším kocourkem, on ten pohled taky vydrží strašně dlouho a bez hnutí. A věřte tomu, že mívám pocit, že ten kocour přesně ví, co mi táhne hlavou.

tosca 27.4.2007 9:29

O.T. jiný Honza

hlásí, že je už vzhůru. SMS byla velmi stručná, narkóza zřejmě ještě působí. :-)

Takže palečky ještě chvilku podržet prosím a na dálku mu pofoukejme operovanou tlapku, ať ho nebolí.

Beda 27.4.2007 9:41

Re: O.T. jiný Honza

to je skvělé on-line zpravodajství8-o, díky, tosco:-)R^VV ... dobrá zpráva, dál držímR^R^R^VVVVVVVV

dalmatin 27.4.2007 9:41

Re: O.T. jiný Honza

Držím R^ a přávidím mu ten pocit po narkoze. To se tak sladce spí  

tosca 27.4.2007 10:16

Re: Re: O.T. jiný Honza

No, nevím, hlásil mi další SMS, že ho tlapka dost bolí a spát se mu nedaří :-(

dalmatin 27.4.2007 10:22

Re: Re: Re: O.T. jiný Honza

To je mi líto, že mu foukám jemně na tlapku V

Beda 27.4.2007 10:41

Re: Re: Re: O.T. jiný Honza

čudinka jiný Honza... ať mu přidají nějaký analgetikum - po operaci snad má nárok! ... jinak, že řezaná rána bolí, to asi holt bolí, chjo:-/ ... foukám foukám bebíR^R^R^VVVVVV

jo a spánek po narkóze je aspoň pro mě vše jiné, jen ne sladký... ale ať spinká co nejvíc!!!!!!

alimo 27.4.2007 9:59

Re: O.T. jiný Honza

Držím palceR^R^R^, to bude dobrý, i když to chvíli bolet asi bude...:-(. Ale chlap Zvířetník přece něco vydrží, ne?:-)VVVVVV

Bláža 27.4.2007 10:15

Re: O.T. jiný Honza

Držím R^ a přeju brzké uzdravení VV

Fallowa 27.4.2007 10:49

Re: O.T. jiný Honza

Dík za zprávu - palce držím dál,aby tlapka nebolela a dobře se hojila.R^R^R^VVV

terra 27.4.2007 11:29

Re: Re: O.T. jiný Honza

Tak sláva, hlavně že už to má za sebou. Je ale fakt, že rozpižlané vazy a klouby bolí dost a pokud můžu soudit podle sebe (plastika křížových vazů v koleni), jinému Honzovi trochu zhrubne v příštích dnech slovník...:-) Takže držíme palce, tlapky, aby to bolelo co nejkratší dobu a dobře se to hojilo...R^R^VV

Kačer 27.4.2007 11:53

Re: O.T. jiný Honza

držííííííííím! R^:-)

JoVovi 27.4.2007 12:19

Re: O.T. jiný Honza

VVVVVVR^R^ Foukáme na bebíčko, až se z nás kouří.R^R^VVVVVV

baty 27.4.2007 13:44

Re: Re: O.T. jiný Honza

já takýýýVVVR^R^R^

Hana Williamson 27.4.2007 13:46

Re: Re: O.T. jiný Honza

Drzim palce, musi bejt chvili hur, aby bylo pozitivne lip.

PetraK 27.4.2007 13:53

Re: O.T. jiný Honza

šišmarjáá, já zas nic nevím, doufám, že to není nic katastrofálního. Sámoška, že palce držímR^

terra 27.4.2007 14:16

Re: Re: O.T. jiný Honza

Pokud vím, tak tenisový loket - operace nutná. Co kdyby jiný Honza už nikdy neudržel v ruce plný půllitr? Držíme dál...R^

Dede 27.4.2007 15:51

Re: Re: Re: O.T. jiný Honza

Copak půllitr, ale co kdyby nemohl psát??? ;-D Jen ať se hezky zdraví, tlapky držíme komplet. VV

Zuzka 27.4.2007 16:20

Re: O.T. jiný Honza

Držím R^, ať zvládne půllitr i psaní ;-D. A přeju co nejkratší bolístku a dlouhý konejšivý spánek VV

veram 27.4.2007 9:00

mimo mísu

Prosím, bylo tu několik stížností, že jsou potíže s internetem. Já je měla taky. Jaké máte připojení? Já používam O2 přes ADSL. Uvažuju totiž o případné změně a chtěla bych vědět, co je jak poruchové.

A Dedé, myslím, že opravdu jen takhle dokážou dominantní psi dokázat svou lásku a oddanost. A zrcadlo (rovinné) zdvojnásobuje vzdálenost, třeba to bude tím a vy jste s Kazanem takhle objevili novou možnost komunikace :-D. Zkus velké zrcadlo, třeba mu umožníš dodržet jeho etiketu :-DV

A vzpomínám si, nebylo tohle o (ne)dívání se do očí i v Bílém Tesáku?

Beda 27.4.2007 9:58

Re: pohled přes zrcadlo

napadlo mě - a co když někdo nosí brejle(jako třeba já)???????8-o? .... kdoví, jak to ty zvířata vnímají....?