18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Chaos v hlavě

Stěhování do nového místa je něco jako přesazování kytek - taky si nejdřív musíte vytrhnout kořeny z původní země a než se vám je podaří nově zapustit, tak to nějakou chvíli trvá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jiný Honza 20.8.2009 19:57

Re: POZOR - HLÁSÁNÍ

Tak to tam nebylo... ;-(

jiný Honza 20.8.2009 20:02

Re: POZOR - HLÁSÁNÍ

A nemůžu to najít ani na tn.cz ;-(

veram 20.8.2009 20:17

Re: POZOR - HLÁSÁNÍ

Nikde nic ;-(

Zdena b.p. 20.8.2009 16:02

Téééda Dede

To je docela "mazec". Ani bych se nedivila, kdyby jsi byla utahaná jako kotě. Já bych určitě byla. Strašně nerada cokoli hledám a při stěhování si buď musíš moc pamatovat, nebo hledat a hledat a hle.....8-o

Vave 20.8.2009 16:27

Re: Téééda Dede

Jsem přes den přemýšlela, milá ZdenoVV, že Dede je na tom ještě dobře, alespoň ví, CO hledá. To já občas chodím bytem a vím, že něco hledám, ale zaboha nemohu přijít na to, co vlastně. To je teprve ten pravý chaos v hlavě! ;-)

Velká kočka 20.8.2009 23:41

Re: Téééda Dede

Milá Vave, to jsem ráda, že nejsem sama. ;-D;-D;-D U mne se to komplikuje tím že musím stále po schodech. Buď do sklepa do koupelny a na záchod a nebo nahoru do ložnice. Sejdu dolů a najednou se zastavím a vzpomínám a vzpomínám.....ono nic. Obrátím se, jdu nahoru a ejhle, tím se mi cíl cesty zase ujasnil. Tak zase po schodech dolů a.....a zase tam stojím jako....no jako to....ta.... Znovu se vracím nahoru a zase mi to v obýváku dojde co tak nutně potřebuji ze sklepa. Dalších dvanáct schodů dolů a světe div se, já to nezapomněla. Popadnu kýžené a jdu vítězně nahoru. Moc vítězně to ale nevypadá, už sotva lezu pomalu po čtyřech. Schválně, kolik schodů jsem seběhla dolů...tedy seběhla? chachá, spíš odpajdala a kolik schodů jsem se škrábala nahoru abych si přinesla banán? Já mám totiž ve sklepě taky špajzku. ;-);-D;-D;-D Ovšem moje tvář po takové štrapáci takhle vesele nevypadá.

tosca 20.8.2009 13:01

:-))

Milá Dede, hezky napsaný článek. Jsi dobrá, já bych neměla odvahu řídit v Anglii. I když je mi jasné, že na odvahu se nikdo neptá, když je něco nutností. ;-P Prostě se to musí zvládnout. A Ty to zvládáš perfektně a ještě s úsměvným nadhledem. Asi není třeba držet palce ať se v pohodě zabydlíte. Ale stejně je držím. Aspoň trošku. Ať se Ti vyhnou nepříjemnosti, které se vyhnout mohou :-)

Štětinka 20.8.2009 11:56

Kačka

tak jsem se vrátila od veterináře. kačka má bohužel velké i další uzliny. Je to lymfom. Zbývá jí pár týdnů života.Kolik toho ještě musím unést?????????

PetraK 20.8.2009 12:01

Re: Kačka

Štětinko!!! To snad ne;-(;-(. Ale počkej, je možný, aby se to poznalo takhle jako hnedka? Bez nějakých rozborů? Nevyznám se v tom teda. Přeci jen to očkování tam bylo.

Štětinka 20.8.2009 12:05

Re: Kačka

to to pravě ještě zhoršilo. Vet tvrdí, že 95% to je lymfom, myslím ale, že  tom byl přesvědčen 100% jen mi chtěl dát jistotu. Výsledky budou v úterý, ale neočekávám nic jiného. Uzliny jsou obrovské, jsou vidět i z dálky...

PetraK 20.8.2009 12:30

Re: Kačka

Štětinko, je mi to moc líto. Moc. Budu držet palce na maximumR^R^R^R^R^R^

Štětinka 20.8.2009 12:43

Re: Kačka

ne jistotu, ale naději

PetraK 20.8.2009 13:14

Re: Kačka

já ví,m, pochopila jsem. Ach jo.

Kačer 20.8.2009 12:19

Re: Kačka

Štětinko, je mi to moc líto. Tenhle rok je strašnej. Nejsi v tom sama ;-(;-(;-( Hladím po tlapce VVVVVV Bylas u Filipa?

Štětinka 20.8.2009 12:44

Re: Kačka

jj, u Filipa

PetraK 20.8.2009 13:13

Re: Kačka

aha

Kačer 20.8.2009 13:29

Re: Kačka

:-( Je mi Vás holky moc líto.

Matylda 20.8.2009 12:05

Re: Kačka

ŠtětíVVVVVVVVVV

Apina 20.8.2009 12:10

Re: Kačka

Štětinko, tohle je opravdu strašné, sesypalo se toho na tebe příliš;-(. Jsou si veti opravdu jisti? Chtělo by to analýzu krve. Docela si dovedu představit, že je ti moc a moc mizerně po tom všem, co se u vás v poslední době stalo, my jsme s maminkou musely dát utratit naši milovanou kočku 10 dní po pohřbu táty, to jsem myslela, že už to nevydržím, protože i před tím se toho semlelo hodně. Na dálku jsem s tebou a držím tě za rukuVVVVVVVV 

Dede 20.8.2009 12:17

Re: Kačka

Štětinko, to je mi moc líto - Kačky i tebe ;-(V Vydrž děvče, co ti už zbývá jiného, že... Ale jsme tu všichni s tebou VV

Asteris 20.8.2009 12:17

Re: Kačka

Ale ne, to je mi moc líto. Někdy se toho na člověka sesype moc, myslím na Tebe VVV

abyt 20.8.2009 12:19

Re: Kačka

Štětinko, to už je opravdu nad lidské síly.VVR^

vitr 20.8.2009 12:31

Re: Kačka

ach jo palec palec palec, nic jinyho se neda ;-(

MaRi 20.8.2009 12:32

Re: Kačka

Evičko, je mi to moc líto.VV

Lucka V. 20.8.2009 12:33

Re: Kačka

Proč se všechno sype na hlavu vždycky těm, kteří mají zlaté srdce a pro ostatní by se rozdali?! Chudák Kačka, smetáček krásnejV... Štětí, vím, že toho je moc, ale proboha vydrž, máš dva bezvadné kluky a to je strašně moc!VVV 

Štětinka 20.8.2009 12:43

Re: Kačka

Já nevím, fakt už nevím. Moje zlatíčko, moje štěně, vlastníma rukama jsem ji odrodila. Je tu se mnou deset let.

V úterý bude hotová cytologie, pak prý buď cytostatika, ale prý tu třítýdenní nálož nemusí přežít a pak by ale měl 3/4 roku spokojeného života, nebo jen steroidy a pak má těch pár týdnů. A zas ty výčitky, proč jsem si toho nevšimla dřív,.... nebo to vylezlo až po očkování? Já nevím, chce se mi u ní ležet a být s ní, ale nechci, aby to ze mne vycítila...Prý, prý až začne špatn dýchat, jíst, kašlat, tak už jí ty uzliny uvnitř těla vadí.

Můj třetí skot, a všichni měli rakovinu....

jiný Honza 20.8.2009 12:49

Re: Kačka

Štětinko, chuděrko, to je mi moc líto! Tenhle rok se asi moc nepovedl. Víš co, slibme si, že ten příští bude lepší! VVVVVV

Hanča 20.8.2009 12:53

Re: Kačka

Ach bože, Evičko, to už je i na tak statečnou holčičku opravdu moc! Hladím a objímám tě. VVV Kéž by se diagnóza nepotvrdila ! Kačka je ta starší, viď?

Štětinka 20.8.2009 14:45

Re: Kačka

je jí deset. A prý je to neobvyklý, většinou se tohle týká velkých psů typu RTW, navíc mladších. Prostě jí někdo volá za Duhu a dělá vše, aby mu to vyšlo

Apina 20.8.2009 13:02

Re: Kačka

Nedělej si výčitky, kdo to měl poznat dříve???? Kdyby si veterinář nemyslel, že je v pořádku, přece by ji nenaočkoval. Tak jak jsi to měla poznat ty? Uvidíš v úterý, pro jaký postup se s veterinářem rozhodnete. Je škoda, že pejsci a vůbec naše zvířata s námi nemohou být mnohem, mnohem déle. Jsem s tebouVVVVVV