18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Budoucnost nebo utopie?

V době, kdy každodenní vysílání Zelené vlny připomíná válečné zpravodajství a na dálnici D1 se nehody již jenom vyjmenovávají s odkazem na příslušný kilometr, se lidé se stále více upínají k technologiím v naději, že alespoň částečně nahradí chybějící soudnost a pud sebezáchovy hazardujících řidičů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hana Williamson 15.5.2006 3:06

Jizni Karolina se hlasi

Pozde ale prece... nazdar nocni hlidko a vsichni ostatni. Sest dnu non-stop jsme soudili pripad, a to si nemyslete, ze to byly nejaky stavnaty veci. Bylo to o pojisteni a tudiz svedci a experti jsou prevazne aktuari. Po prvnich 10 minutach vas ty jejich vety dostanou do hypnotickeho stavu. A ted to pozorujte pres tu hypnozu a ptejte se na podobne hypnoticke veci. I kdyz zalibeni v tom jeden muze najit. Ale bylo to dlouhy. Po kratkem odpocinku jsme organizovali papiry, plny auto papiru, a ted pisem navrh rozsudku. mezitim, resp. pred tim, jsem sebou triskla v obchode po rozlitem cisticim prostredku a narazila jsem si kycelni kloub, ktery stal za starou backoru uz od narozeni, ale nejak vydrzel do 40, pak jsem mela neuveritelnou operaci, ktera to spravila, ale ted od toho trisknuti sebou se to sejri. 22. kvetna jdu na mensi operaci, aby mi vytahlim ruzne kovove srouby a sponky a tycky z nohou, abych mohla jit na magneticko resonancni diagnostiku za ucelem zjisteni co se vlastne stalo. Takze Zviretnici ahoj a v lepsim fyzickem stavu nashledanou.

WWW 15.5.2006 7:54

Re: Jizni Karolina se hlasi

Mila Hano. at vam to vsechno dobre dopadne !

Kdyby si nahodou jeste osud se mnou pohral a ja byl bohatym lumpem, chtel bych byt souzeny v Jizni Karoline !! To k vuliva protexi prosim ! 

zana 15.5.2006 8:02

Re: Jizni Karolina se hlasi

Milá Hano, moc držím palce, opatrujte se a dejte vědět!

Zdena bez psa 15.5.2006 9:21

Re: Jizni Karolina se hlasi

Milá Hano, moc, moc na Vás budu myslet, aby to zdravotní šmodrchání mělo dobré řešení. Co se týká Vašeho vylíčení soudní kalvárie, dovolte, abych se hodně srděčně zasmála. Dám příklad ze soudnictví v ČR. (Je to pravomocně odsouzené cca 4 roky, nic čerstvějšího bych si nedovolila) Dobrák si vypiplal u 34 věřitelů cca 27 mil. Kč. Soudilo se to 2,5 roku a dokázalo se mu (jako úmysl) cca 15 mil.Kč. To ostatní bylo "podnikatelské riziko" :-) Mohu uvést i křiklavější případy, ale těch 2,5 roku - to byl memoriál.