7.6.2024 | Svátek má Iveta, Slavoj


Diskuse k článku

BTW: Babi, tohle prosím nedělej!

S tím, jak se elektronické komunikace stávají stále běžnější součástí našeho života, zasahují lidi všech věkových kategorií a zájmů. Není divu, že se počítače s internetovým připojením stávají vhodným dárkem a stěhují se i do domácností našich rodičů a prarodičů. A sebevědomé mládí se leckdy nestačí divit...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JoVo 30.3.2006 20:22

WWW kde jste?

Kde jste WWW??? Chybí Vaše poetické komentáře!!! Jak je to v té písničce „vždyť trocha poezie nikoho nezabije!“ Čekáme na Vás!!!!!!!
WWW 30.3.2006 21:10

Re: WWW kde jste?

Zdravim mili Vojackovi. Jsem tady a ctu si. Trochu jsem vynechal, to je pravda. Ale tady byly napsane krasne veci . Dnes me dost svrbely prsty, protoze tohle je tedy tema!! Zacalo se mluvit o povodnich, to je dnes velka starost a tak jsem si rikal : nebudes WWW do toho cpat jak blbej zase nejakou historku. Vcera v noci jsem trochu rekapituloval, to jest, projel jsem si zviretnik, kam pisi vlastne jen kratce.Nikde si nic nepoznamenavam a tak jsem si alespon heslovite udelal prehled, o cem ze jsem psal. A ja jsem vam mili Vojackovi zjistil, ze jsem sem za mesic namlatil dvacet pet tech historek. Az jsem se zdesil!! Sel jsem si k masine pro kafe a pak do satny, podivat se do zrcadla, jak vypada grafoman. Co vam mam povidat, moc peknej pohled to nebyl. Navic jsem na nose vobjevil modrou carku jak od propisky. Chtel jem ji umyt, ale neslo to! Je to modra zilka. A ted mam strach,ze je to nemoc grafomanu, ze kdyz budu takhle pokracovat, tak naskoci druha a treti a nakonec budu mit modrej frnak. Ale stejne to risknu !! Hezky zbytek vecera !!
JoVo 31.3.2006 11:59

Re: Re: WWW kde jste?

 Je to dobrý, žijete a píšete. Hned se člověku lépe dýchá. Já když se ráno podívám do zrcadla, tak si říkám co je to tam za mrtvolu. Ta Vaše jedna žilka je nic proti těm flekům, pupínkům a podivným útvarům co mám na obličeji já. A když si nasadím brýle je to ještě horší. A lepší to už nebude. Co je důležité, že zatím koukáme na kytky shora. Jak říkal jeden můj přítel, že dokud je sranda a nekoukají nám nohy z rakve, tak je dobře.