25.5.2024 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

BERNSKÁ SMEČKA: Funny-Girl aneb Fanynka

Před nějakými devíti lety jsme měli v porodní bedýnce pořádně veselou úrodičku: naše Hispánka nám tehdy dala jedenáct úžasných štěňátek...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Zvolánková 17.10.2019 13:21

Fanynka je rozkošná. Osobně znám jen jednoho bernského honiče - fenu. V ČR jich asi příliš mnoho není, ne? Fenka, co potkáváme hlídá kočárek s malým děckem, ke psům je absolutně nevšímavá, ale běda, jak se někdo blíží ke kočárku;-D velká ochranitelka.

Je krásné, když se člověku splní sen. Úplně Vás chápu. Já takhle zase čekala na knírátko. Tedy "jen" půl roku, ale i tak mi to připadalo nekonečné...Fenka, po níž jsem štěně chtěla, ne a ne hárat (chovatelka říká, že si čubina asi myslí, že je pes;-D), slevila jsem tedy z požadavků na exteriér a řekla, že si tedy vezmu štěně od druhé její fenky, která splňovala mé požadavky aspoň co do povahy. Ta, bohužel nezabřezla, takže až třetí pokus od třetí fenky, kterou jsem osobně neznala, ale zase po naprosto špičkovém psovi, vyšel. Dneska jsou mému fousáči 4 roky a neměnila bych, asi to tak mělo být, že jsem měla počkat na to pravé štěně. Původně jsem totiž i chtěla fenku, ale odjela jsem domů s pejskem. Díky za to.

R. Menšíková 30.10.2019 14:19

Pardon, Váš diskusní příspěvek jsem propásla, začátkem října se nám narodili štěníci (po čtyřech letech a dvou neplatných pokusech) a porodní bednu moc neopouštím. Děkuji Vám za reakci, potěšila mne. Přeju Vám moc dalších krásných dní s fousáčem. To je dobře, že to dopadlo tak, jak mělo.