6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

VOLBY: Vítězství pravice v Izraeli je triumfem demokracie

Izraelští politici vyznávající ideologii „Jen ne Bibi“ rozšířil svou platformu, jakmile se dostal k moci, a změnil své cíle tak, aby zahrnovaly boj proti vztahu náboženství a státu, vlasteneckému cítění cítění a rodinným hodnotám. Snížil úroveň osobní bezpečnosti a systematicky poškozoval osadnický podnik - a nejen to.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novak 7.11.2022 13:29

To není zájem...

V. Kuhaj 7.11.2022 11:10

Jo ona měla ta vaše blbost takovéhle pokračování, aha, to jsem nevěděl, pane Hrubý! Čím dál tím líp! Ta vaše věta "Já se nikdy nemýlím", je za okolností, kdy si pletete Bibi a Bibli, téměř půvabná. Doufám že máte dost soudnosti a dneska už sem nenapíšete ani řádek!

D. Hrubý 7.11.2022 11:18

No, ale je to pravda. Otevřel jsem nechtěně téma bible a - nemýlím se.

D. Hrubý 7.11.2022 11:23

Věřte, že toho napíšu ještě spoustu. Třeba vám natruc. :) Ab třeba už jen pro to, že i vás nejspíš pěkně štvu. Chtěl jste si honem přihřát polívčičku? Tak se vám to moc nepovedlo.

D. Hrubý 7.11.2022 11:34

Tímto vás vítám do klubu lidí, jejichž zájem mi lichotí. :-) Ale upřímně - máte to zapotřebí? Proč ani jeden z vás tří nenapadne tu absurditu, která je vlastně pointou? Lukešová chtěla najít hůl na psa. A zamotala se do vlastní argumentace. Ten, co se přidal, jak rychle začal, tak skončil. Vy jakbysmet. Navíc, když řeknu, že se nemýlím, byla spíš provokace. Nikdo není neomylný.

H. Lukešová 7.11.2022 11:42

Hůl jste chtěl na mě nalézt vy, ne já, hádat se chcete jen vy, ne já. Všechny vaše příspěvky postrádají vypovídací hodnotu, neobsahují žádná fakta, celé jsou jen o hrubých urážkách a invektivech, "husa" a "koza" atd. atd. nejsou žádné argumenty, ale primitivní urážky, ale váš jazyk a vaše výrazivo vypovídá jen o vás a já neklesnu na vaši úroveň.

D. Hrubý 7.11.2022 11:53

Odpověděl jsem vám výše. A dobře vám tak. Jste husa a koza. Změňte přístup a budu se držet madam. A jak už jsem zmínil, zameťte si před vlastním prahem.

V. Kuhaj 7.11.2022 12:32

Jo, tomu už se věřit dá. Kdyby paní Lukešová změnila přístup, ideálně byla více levicová až propalestinská, asi byste jí opravdu říkal madam. Doufám že vydrží a bez vašeho "uznání"se obejde.

H. Lukešová 7.11.2022 12:42

Tak to máte pravdu, pane Kuhaji, bez uznání pana Hrubého se vážně obejdu, jinak vám moc děkuji za váš postoj, vážím si ho.

V. Kuhaj 7.11.2022 13:47

Je mi ctí stát názorově na straně člověka, jako jste vy. Vlastně i příspěvky lidí jako "Hrubý" jako by mě ujišťovaly, že stojím na té správné straně. Vaši odpůrci jsou dílem hloupí a dílem vyznávající názory, které já nikdy vyznávat nebudu.

J. Brunner 7.11.2022 3:04

R^

V. Braun 7.11.2022 1:43

Izrael je, jako dnes hodně zemí, rozdělená společnost. Jednou těsně vyhraje jedna strana, podruhé ta druhá. Uvidíme kam Izrale nová vláda zavede a jak dlouho vydrží. Takovým lakmusovým papírkem bude soud s Netanjahu a zda se jej vláda pokusí ovlivnit nebo zastavit.