18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

VELKÁ BRITÁNIE: Autorasismus

„Antirasismus již nebrání důstojnost všech lidí bez rozdílu rasy, ale stal se ideologií, vizí budoucího světa,“ řekl francouzský filozof Alain Finkielkraut, jehož otec přežil holocaust.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 15.7.2020 5:20

Nápodobně. Rozhodně nikoliv z vlastní vůle...

P. Dvořák 15.7.2020 5:41

Hm. Jak jsem po listopadu 1989 zjistil, tak při prověrkách po r. 1968 nikdo nepodepsal, že se vstupem souhlasí. A když podepsal, tak prý:

Rozhodně nikoliv z vlastní vůle...

V. Církva 15.7.2020 8:17

Tak to je otázka kde je hranice statečnosti. Kdyby mne páčili v kole, nebo vraždili rodinu tak nemůžu zaručit že se jim nesehnu. Jinak ale ne. I když nám se to vykládá. V Německu či USA už jim jde o práci. Někdo by jim měl říct

Ta nesympatická černoška (o rasu nejde, protože je hodně sympatických) nevyhrožuje ztrátou zaměstnání náhodou. To se dnes děje. Jinými slovy svět a rasismus naruby.

J. Zeman 15.7.2020 15:58

V totalitním režimu máte s rodinou už velmi těžko na výběr, proto je třeba se mu za každou cenu bránit.

StBáci mě naháněli už jako středoškoláka, protože jsem se pohyboval v Žofínské scéně, říkali, že mi prý pomohou vystudovat a že prý mám být rozumný, když neuspěli, tak se mě pokoušeli zastrašovat za pomoci SNBáků se služebními vlčáky na nechvalně známé služebně vedle obchoďáku Máj. Nic jsem jim nepodepsal a místo toho pak šířil Několik vět a hned po maturitě v r. 1989 skončil nejprve v betonárně a ještě na dva roky po převratu pak v kotelně, když jiní z kotelen putovali na politické posty.

O nic jsem se nikoho neprosil a vystudoval jsem pak stejně a dotáhnul to až na poradce v Senátu a pro KPR abych se tak pokusil zabránit ratifikaci Lisabonu resp. totalitní tzv. Listiny základních práv EU, kterou k tomu přilepili. Při tom jsem byl nepřetržitě spledován podivnými individui. Pak se mě zase snažili s exekutory nejprve existenčně zlikvidovat a zabavili mi byt v hodnotě milionů kvůli údajné pokutě od DP z doby, kdy jsem měl roční lítačku a byl jsem zrovna studijně v Londýně a když jim to nevyšlo, pak zase zastrašit nejprve zmlácením na ulici a policejní služebně a pak pokusem o zavření do blázince a když jim ani to zase nevyšlo pak vykonstruovaným trestním řízením, kde se jim za nečinného přihlížení několika státních zástupců a soudců nepohodlné důkazy vždy ztrácely a potřebné falšovaly. Ani tak neuspěli a případ na celé čáře prohráli do té míry, že kdybychom měli opravdu funkční justici, ne odbor na krytí trestné činnosti státních úředníků, všichni by skončili před trestním senátem.

Takže klekat si před nějakými rasitickými černošskými gangy na praní ilegálních příspěvků na kampaně demokratů v USA by mi přišlo opravdu absurdní.