11.12.2023 | Svátek má Dana


Diskuse k článku

V. BRITÁNIE: Rok 2017 - brexit a teroristické útoky

Britský rok 2017 začal - a také skončil - ve znamení brexitu a zdá se, že ten bude vévodit událostem i v roce nynějším.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alda 3.1.2018 10:49

Brexit Británii před islamisací nezachrání.

Vstup Británie do EU byl jedním z hlavních důvodů dnešní islamisace EU. Právě skrze britský Commonwealth začali pronikat do Evropy muslimové i z jiných zemí než Maroka, Alžíru a Turecka. Británie je větším viníkem islamisace Evropy než SRN.

J. Fridrich 3.1.2018 11:30

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.

Zase vedle.. Británii dlouho nechtěl v EHS velký generál de Gaulle, takže vstoupili až 1.1.1973 a to už byla Evropa arabášema-muslimama docela zaplněna - byli pozváni k obnově Západu po válce - a ti ještě byli docela hodní a makali.. Bordel začli dělat později jejich děti a vnuci..

P. Lenc 3.1.2018 11:41

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.

Dovolím si pánové napsat, že každý máte kus pravdy.Ale dle mého názoru má největší podíl na islámském zasvinění Evropy "výchova" mladých "pokrokovým" učitelským a profesorským sborem , které začalo v šedesátých letech.Důsledky vidíme a slyšíme každý den.

M. Prokop 3.1.2018 11:47

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.

Jste mimo. Británie má zdroje muslimů z bývalých částí Impéria, využívá je bohatě.

Podobně Frantíci ze svých bývalých kolonií. Němci si pozvali Turky a od té doby jejich štědrý sociální systém přitahuje kdekoho, podobně jako švédský.

Takže EU zaplavují 3i, podle toho, jak moc státy EU připrchlíky krmí. Co si tak pamatuji, v Británii nebyl tábor těch, kteří by chtěli do Francie, ale přesně obráceně, "džungle" v Calais byla ve směru DO Británie.

M. Krátký 3.1.2018 14:07

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.

pravdu máte všichni nade mnou - současná populace muslimů trvale žijících v Evropě je většinou třetí až pátá generace z původních několika milionů, kteří přijeli do Evropy za prací - a byli pozváni. Problém ale spočívá v tom, že ty následné generace si žijí jak prasata v žitě - asimilace většinou NULA, práce ani náhodou, sociální systémy našponované ale dosud plně funkční protože Evropa maká a platí a hlavními viníky jsou soc - kom prasata z ÚV EU v Bruselu a jejich pomahači ve vedoucích funkcích jednotlivých států - viz naše cikány atd - PF 2018