9.8.2020 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

ÚVAHA: Osud Grety T.

Je mi všelijak, když čtu, že se Greta Thunbergová chystá na roční turné po světě. Bude propagovat boj proti změně klimatu, na programu má nejdřív setkání OSN v New Yorku. Tam popluje lodí. Další zastávku plánuje na prosinec.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 19.6.2019 19:21

Ten konec se nepovedl, o tom žádná.

Pane Neffe, ten závěr se vám ale vůbec nepovedl a jste ke Gretě dost hnusný. Ona ale naštěstí netuší, kdo to byla Gustina Fučíková. Proč ji nechcete přirovnat třeba k Johance z Arcu? Tam je těch podobných vzorců chování přece daleko více. Máte strach, že vás diskutéři rozcupují? No a co, zítra už na to pod návalem nových příspěvků zapomenou.

J. Schwarz 19.6.2019 19:51

Re: Ten konec se nepovedl, o tom žádná.

Myslíte, že by bylo důstojnější kdyby ji někde na Fidži sežrali k večeři? Třeba by byli namíchnutí, že oceán naopak klesá a oni přicházejí o mělká loviště krevet. Ani by si ji nemuseli opékat zaživa jako katolíci chudinku Janičku..

L. Novák 19.6.2019 18:40

Astone, tohle se vám moc povedlo!

Dííííky! :-D :-D :-D

M. Krutý 19.6.2019 18:11

v dnešní době není jeji model na dlouho kariéru

počítám, že bude zajímavá tak 2 roky maximálně.

M. Pivoda 19.6.2019 16:54

Jsou vnuci povinni splácet dluhy za své dědy?

Současný problém Italie (dle článku Kechlibara, výše): "... kdyby nebylo úroků z existujících dluhů, země by měla přebytek skutečný. ..."

Gretě se do splácení starých dluhů také nechce. To děvče je tedy zcela normální.

M. Prokop 19.6.2019 18:04

Re: Jsou vnuci povinni splácet dluhy za své dědy?

pivodonormální

J. Fridrich 19.6.2019 15:21

Toto děvče by mělo skončit na dobré psychiatrii - snad by ji

Toto děvče by mělo skončit na dobré psychiatrii - snad by ji z jejich potíží a zdeformovaného vidění světa ještě dostali.. Myslím na její rodiče a je mně jich líto - pokud se svojí " výchovou " na její tragédii nepodíleli..

J. Kanioková 19.6.2019 17:34

Líto těch rodičů ?

naopak, svou "výchovou" se na její tragédii podíleli.. A nejvíc její strýc.

M. Sedláček 19.6.2019 17:59

Re: Líto těch rodičů ?

Kdyby jen výchovou. Vždyť ji obyčejně zneužili pro svoje zviditelnění. Vizte ideologický "problém" s jadernou energií a zásah tatínka ....

I. Schlägel 19.6.2019 13:33

Nějaký flek

v klimatickém panelu se pro tohle talentované děvče jistě najde. V záloze je ještě Nobelovka, tak že kvalifikační předpoklady na jedna s hvězdičkou.

F. Brabec 19.6.2019 13:56

Re: Nějaký flek

Kádrový posudek taky ok, to děvče čeká skvělá budoucnost :)

S. Netzer 19.6.2019 12:56

Mně je taky "všelijak",

když čtu všechny ty pokrytecké starosti různých dědků o zdraví "té holčičky", u které jakýsi id*ot dokonce diagnostikuje Downův syndrom.

A že jim Greta (Gerta podle jednoho z nich) leží pořádně v žaludku, je v pořádku. Jich se ta budoucnost která znepokojuje ji a její vrstevníky, už nebude týkat.

P. Dvořák 19.6.2019 14:10

Re: Mně je taky "všelijak",

Typicky uvažování Merkelbáby, gerom ̈ntofila Macrona, ožralu Junckera a všech těch dalších euroimpotentů a bab bez vaječníků.

Nikdo z vašeho společenství, které vystupuje pod názvem Sybille Netzer, nemá děti a vnuky?

To se totiž bude týkat i dětí slimáků. A těm to tedy přeji, tu skvělou budoucnost, do které je přivedou postižení v čele s Grétou :-))

K. Lilibínský 19.6.2019 17:05

Re: Mně je taky "všelijak",

a proč starosti, nerudná Netzer-seniorko??

Pouhé konstatování. Možná není Greta mongolík, možná jen obskočil její bábu, či prabábu nějaký ten rudoarmějec z Altaje, nebo nějaký ten Dagestánec si s ní zahrál hru na lebensborn. To měly Němkyně tenkrát ve veliké oblibě.

No a geny skáčou po generacích a Greta pak vypadá jak vypadá.

Tak proč hned používat silné výrazy jako "idiot"??

Oligofrenik taky postačí milá samice kura domácího......

J. Schwarz 19.6.2019 19:55

Re: Mně je taky "všelijak",

Příběh o "globální změně klimatu" je dalším trikem mocichtivých darebáků jak zdůvodnit potřebu totalitní moci nad celým světem. Ale i tak radši přijmu o 5 stupňů vyšší teplotu než neskutečnou buzeraci ze strany profesionálních Weltverbesserů a Besserviserů.

K. Lilibínský 19.6.2019 12:08

Pravděpodobně nedokončí střední školu.

Pokud jste někdo viděl fotografii té chudinky Grety, tak by Vám neušlo, že ta holčička trpí Downovým syndromem. Lidově je to mongolík. (alespoň podle fotografií)

A mongolíci obvykle nejsou dost dobře vzdělavatelní.

Tedy pokud se neuchytí na nějaké naší pověstné turbofakultě. Třeba v Plzni....

F. Houžňák 19.6.2019 12:49

Dotyčná podle fotek trisomií netrpí,

má žlábek. Koukněte se lépe.

I. Vermis 19.6.2019 11:24

Třeba ji někde po cestě

unesou piráti a prodají do nějakého asijského bordelu ... křížpová výprava dětí (kterou mi to silně připomíná) skončila podobně ...

M. Pivoda 19.6.2019 10:39

Na mladou generaci spoléhá i Ray Kurzweil

Ready to change the world? --- Futurist, inventor, and author Ray Kurzweil has written his first novel to inspire you. In Danielle: Chronicles of a Superheroine, a precocious girl uses her intelligence and accelerating technologies to solve the world’s biggest challenges. Danielle’s journey paints a hopeful vision of humanity’s future—and two free companion books show how you can achieve it. The two nonfiction companion books are fully contained on this website.

Ray’s writing on the future of technology presented in his best-selling, non-fiction books — The Singularity Is Near and The Age of Spiritual Machines — is a cultural touchstone. His pioneering work and vision of the future helped craft this new novel and the two companion books. Together, they will enable you to unlock your potential and discover what’s truly possible.

https://www.danielleworld.com/?offer=dailynewsletter

P. Brich 19.6.2019 10:37

Greta sama, chudinka, jednou trochu ulétla.

Ale ti upíři, co z ní tyjí zaživa, ti jsou loutkovodiči a šedé eminence.

PB

M. Pivoda 19.6.2019 10:30

Jen k tématu školního vzdělávání, nikoliv klimatologii

One day Thomas Edison came home and gave a paper to his mother. He told her, “My teacher gave this paper to me and told me to only give it to my mother.” His mother’s eyes were tearful as she read the letter out loud to her child, “Your son is a genius. This school is too small for him and doesn’t have enough good teachers for training him. Please teach him yourself.”

Many years after Edison’s mother had died, Edison had become one of the greatest inventors of the century. One day he was going through the old closet and he found a folded letter which was given to him by his teacher for his mother. He opened it. The message written on the letter was, “Your son is mentally ill. We can not let him attend our school anymore. He is expelled.”

Edison became emotional reading it and then he wrote in his diary, “Thomas Alva Edison was a mentally ill child whose mother turned him into the genius of the century.”

Moral: A Mother’s love and upbringing can help change the destiny of a child

J. Tachovsky 19.6.2019 10:28

Greta nemusi studovat ani mit maturitu

Urcite dostane spousty doktoratu

P. Grigar 19.6.2019 11:17

Re: Greta nemusi studovat ani mit maturitu

.. nedejbože, aby v průběhu turné zazvonily její "hormonální kukačky" a ona zjistila, že v tomhle věku se dá dělat spoóóusta zábavnějších věcí. Snad mají někde v depozitu pohotově dvojnici, Hitler prý také měl...

F. Houžňák 19.6.2019 12:54

Spíš bych řekl, dej bože, aby zazvonily,

bylo by to pro všechny, kromě jejích medvědářů, lepší. Taky si představte ty titulky v novinách, tedy spíš v "internetových plátcích řízených Putinem", ve smyslu "Gréta všem vzkazuje, že souložit za klíma je příjemnější než demonstrovat za klíma". Vůbec nejsrandovnější by bylo, kdyby jim zmizela s nějakým milovníkem. Takovou dvojnici neseženou.

V. Pavelka 19.6.2019 10:23

No

Co kamarádky.

R. Vacek 19.6.2019 10:09

Ať studují ti hloupí.

Kdo je chytrý, nepotřebuje studovat, ale najde si hlupáky, kteří ho budou živit.

V. Loula 19.6.2019 10:04

Tohle již tady také bylo

podobní idioti prosadili povinné přimíchávání biopaliv do benzinu, čímž vyvolali pěstování řepky ve velkém, stavbu stanic na výrobu biopaliv a dotace na tyto blbosti, a nyní se přesně ti samí idioti diví, proč se ta řepka pěstuje ve velkém a její pěstitele označuje za vydřiduchy.

P. Grigar 19.6.2019 11:20

Re: Tohle již tady také bylo

.. to je celkem běžná snaha k odpoutání pozornosti od skutečné podstaty problému. Zatracený Babiš.. co na tom, že to nevymyslel, jenom využil, jako i mnozí jiní.

A. Pakosta 19.6.2019 12:00

Re: Tohle již tady také bylo

Jen technická připomínka - produkt z řepky se nepřidává do benzínu, nýbrž do nafty. Do benzínu se jako biosložka přidává ethanol, vyráběný ponejvíce z kukuřice. Z tou je to ale skoro totéž co s řepkou, takže jinak s příspěvkem zcela souhlasím.

A. Pakosta 19.6.2019 12:03

Re: Tohle již tady také bylo

OPRAVA: S tou je to ale skoro....