17.6.2021 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

USA: Volby za tři měsíce

Anglo-americká média žijí pandemií covid-19 a předvolební atmosférou v USA. Ta je v posledních týdnech poznamenána referováním o hnutí Black lives matter. Předvolební průzkumy zatím jednoznačně favorizují kandidáta Demokratické strany Joea Bidena.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nový 1.8.2020 7:19

Mnoho amerických voličů v ten "šok" doufá.:-)

J. Nový 1.8.2020 7:18

V této atmosféře strachu, vyjádřit nahlas svůj názor, kteří v USA nastolili neomarxisté, se vůbec nedivím, že lidí u předvolebních výzkumů raději lžou. Svoboda slova, kterí není to "správné" je odměněno dehonestací, ostrakizací a propouštěním. Proto bych zatím nedělal žádné závěry a počkal na výsledek tajných voleb.

J. Nevrkla 1.8.2020 7:15

R^

I. Štípek 1.8.2020 0:37

TrumpR^

T. Kohout 1.8.2020 0:22

1) Fakt, že Don dostal o 3 mil. hlasů méně než Hillary se presentuje jako že "s výraznou převahou vyhrál". Kuriozní logika. (BTW, i Gore dostal více hlasů než Bush, jr a stejně se presidentem nestal, protože volby nejsou přímé a rovné.)

2) Je jedno skutečné nebezpečí. Ten, kdo by tenkrát volil Hillary nešel volit (prostě to odfláknul), ukolebán jejím vedením ve výzkumech. Nedejbože, to by se mohli stát i Joeovi. Žádný člověk by si neměl říci že to už má v kapse a tudíž nepůjde volit. To by mohlo způsobit ještě větší šok, než před 4 lety.