2.5.2024 | Svátek má Zikmund


Diskuse k článku

USA: Tisíce hadrových Američanů

Při sledování filmových šotů a fotografií z inaugurace nového amerického prezidenta a dění, které posléze následovalo, prý rozličné blouznivce okamžitě napadlo několik do očí bijících polopravd a mýtů, jež se s urputností jim vlastní snaží šířit do všech stran.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Černá 26.1.2021 9:10

nebuďte osobní, netušila jsem, že s mém příspěvku najdete. Tak zkuste hledat ještě chvíli a napište mně jedno slovo, kde nepíšu pravdu

D. Černá 26.1.2021 9:11

..se v mém...

O. Uživatel 26.1.2021 9:52

Uživatel požádal o vymazání
J. Pavelka 26.1.2021 11:46

Pologramotný většinou je schopen i psát, ale neovládá pravopis...I s tím čtením delších souvislých textů má někdy problém..Pologramotný byl např. Chruščev (2 třídy základky) proto také své paměti raději nahrál na magnetofonové pásky.

P. Milan 26.1.2021 12:43

Tu inteligenci soudružky Černé bych psal výhradně v uvozovkách.

O. Uživatel 26.1.2021 9:08

Uživatel požádal o vymazání
D. Černá 26.1.2021 9:09

A copak se děje?

O. Uživatel 26.1.2021 9:15

Uživatel požádal o vymazání
D. Černá 26.1.2021 9:17

Já a vzdělání?

O. Uživatel 26.1.2021 9:25

Uživatel požádal o vymazání
J. Lambert 26.1.2021 9:37

Je mozne, ze D. Cerna je pribuzna s T. Cernym, ktery se dozblbnuti opakuje na forech Lidovek. To by pak mnohe vysvetlilo...

V. Zurek 26.1.2021 9:21

R^

D. Černá 26.1.2021 8:41

Prý Klausův vizionář Hájek ;-D;-D;-D ten Hájek co nepochází z opice a který si po odchodu z Hradu připnul srp s kladivem a hlásá ty různé teorie, za které se běžně uděluje tříměsíční pobyt v Bohnicích?

A. Renjascu 26.1.2021 8:11

Bylo pěkné jak ty hadroví američané při Baidenovo inauguraci kontrastovali s těmi statisíci živých, kteří vítali Trumpa na Floridě.

R. Toman 26.1.2021 8:25

R^

D. Černá 26.1.2021 8:43

Nejlepší byli ti živí s umělými rohy, kožešinou na hlavě a součtem společného IQ lehce převyšujícím zmrzlý špenát.;-D

O. Uživatel 26.1.2021 8:55

Uživatel požádal o vymazání
A. Renjascu 26.1.2021 9:06

Máte na mysli toho týpka, který vnikl do Capitolu a který byl loni jednou z tváří demonstrace proti globálnímu oteplování (což je typické téma Trumpovo voličů, že?) a který odmítal při zadržení masitou stravu, protože je přísný vegetarián (taky typický životní styl pro Trumpovo voliče, že?), tak to potom jo. Ještě jste mohla třeba připomenout Johna Sullivana, mladého mišenece, znamou to tvař mezi rabujicimi nasilniky z Antify a demonstraci BLM, který se také objevil jako příznivec Trumpa při vniknutí do Capitolu, ale ten žádné viditelné rohy neměl, jen obsah palice byl stejně levicový jako u toho chlapíka s rohy:-).

O. Uživatel 26.1.2021 9:13

Uživatel požádal o vymazání
D. Černá 26.1.2021 9:16

Mám na mysli tu partu dementů, které vyhecoval Trump s Rudim svými prohlášeními, aby šli a bojovali. Jestli není maso je mně fuk, jakou kdo zvolil obhajobu je mně fuk, jestli vy podle stravy poznáte republikána, jste génius. A jestli byl nějaký Sullivan mezi idioty z BML a potom mezi idioty v Kapitolu je mně také fuk. Stačí se podívat na sebranku našich protestujících proti čemukoliv, Jovanovič, Černohorský, Jana Volfová a desítky stejných ksichtů. A co jste mě chtěl tím napsat, že do Kapitolu vnikli dementi z Antify? Nebuďte směšný...

J. Kulheim 26.1.2021 9:28

Raději směšný než zabedněný.

O. Uživatel 26.1.2021 9:29

Uživatel požádal o vymazání
A. Renjascu 26.1.2021 10:29

To chce se na chvíli zastavit a nadechnout a ten atak paniky paní Černá za chvíli přejde. Možná si zas vzpomenete na školní léta a podaří se vám lépe chápat slovní i psaný projev. Pokud prezident Trump na shromáždění prohlásí naprosto zřetelně: " a teď půjdeme ke Capitolu, půjdeme slušně a klidně a spořádaně" (tento dodatek z jeho projevu většina medií neuvedla a zveřejnila pouze půjdeme na Capitol. Normálně se tomu říká manipulace), tak to není hecování k rabování. A pokud mezi iniciatory vniknutí do Capitolu jsou lidé, kteří se zároveň objevují na demonstracích, které jsou vůči Trumpovi nepřátelské, tak je to minimálně podivné a vaše hysterické poznámky na tom nic nezmění. Můžete nesnášet Trumpa a milovat Bidena s tím nemám žádný problém, ale ať již diskutujeme o čemkoliv, tak bychom předně měli milovat či aspoň respektovat pravdu. Ideového oponenta je vždy lépe porazit pravdou a pravdivými argumenty než hysterickými projevy, argumentačními fauly či dokonce podvody.

D. Černá 26.1.2021 12:55

Blábolíte. Dejte sem odkaz na trumpův projev, kde to říka. A Bidena nesnáším, ale tu oranžovou kreaturu, která totálně zdiskreditovala Republikánskou stranu a pravicovou politiku také. Pokud ten důkaz se zvukem nemáte, tak sklapněte.

R. Tichý 26.1.2021 7:49

Vojenske manevry kolem Bidenovy inaugurace jsou projevem hysterie, kterou 4 roky projevuji komuniste v Demokraticke strane a v jejich stranickem tisku.

Jestli si nekdo opravdu mysli, ze hrozilo jeji nasilne preruseni, pak je zraly na Chocholouska.

J. Skála 26.1.2021 7:41

Také jeden, co dokáže neprodyšně uzavřít ulici a udělat z yřiceti loukotí kolo. V neznalosyi významu slov se vyrovná novinářům.

J. Nevrkla 26.1.2021 6:47

Ten lump Trump měl na Twitteru 80 milionů příznivců, ten všeobecně oblíbený dobrák Biden jich má milion. A směřuje Ameriku k fašismu.

P. Lenc 26.1.2021 6:58

Máte pravdu, bohužel.

V. Zurek 26.1.2021 9:37

To nic neznamena. Ja se na vyroky sociopata Trumpa tesil cele jeho 4 roky v Bilem Dome, abych se pobavil. Nejsem v zadnem pripade jeho priznivcem.

A vy misto zabavy s Trumpem planujete fasismus v Americe. Jste take zabavny.

J. Nevrkla 26.1.2021 10:09

Klidně se vsadím, že za rok bude v Americe méně svobody a více diktátu než dnes. Nevěříte?