Diskuse
USA: Slova místo činů
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Pokud muslim Obama neví, co je pravou podstatou islámu,
měl by se jít léčit. Běda Američanům s takovým vůdcem.
Faktem ovšem je, že žádné řešení další vojenské nasazení už světu nepomůže a ďábelského Alláha nezastaví.
Pokud by vůbec nějaké řešení existovalo, spočívalo by ve vyexpedování všech muslimů z Evropy a v naprosté - politické i ekonomické izolaci islámského světa.
Což obojí není možné. Zaprvé - pomatení západoevropští multi-kulti korektníci zařídili, že jejich státy již milionům nepřizpůsobivých muslimům udělily občanství a ten jejich vřed už bude hnisat navždy. Zadruhé - muslimští šejkové mají ropu a Západ touží získávat ropu nejen za peníze, avšak nejlépe za dodávky zbraní k vyzbrojení satanského islámského světa.
Bohužel, řešení neexistuje a jediné co můžeme, je přiznat si to.
Re: Že Obama
A Schwarz byl u toho, když Obama odříkával "Není Boha kromě Boha a Muhammad je Jeho prorok".
On je totiž Schwarz dokonale informovaný!
Připomenu, že před rokem a půl byli Američané -
a obávám se, že titíž, kteří dnes vytýkají Obamovi nerozhodnost - rozhodnuti, že by USA měly vybombardovat jedinou reálnou sílu, která tehdy v Sýrii proti džihádistům, tehdy ještě nerozhádaným na kajdisty a islámskostátníky, bojovala.
Kdyby tenkrát Obama postupoval tvrdě dle akčními filmy vychovaných Američanů, byl by dnes IS mnohem větší a mělby mnohem větší zázemí.
Re: Připomenu, že před rokem a půl byli Američané -
Asadové jsou za většinou atentátů a vražd v Libanonu, pro západ jsou stejnými nepřátely jako islamisté. Oni ti islamisté mají i svou výhodu - přes úpornou snahu politických korektníků tvrdit opak to bude právě ISIL kdo přesvědčí evropany že iislám v jakékoli formě je svinstvo, nejen jeho "extrémní" projevy.
B. Hamáček
Navzdory
Navzdory levičákům a Rusku počet stoupenců zásahu proti IS roste, doufám , že nezadržitelně.
Re: Navzdory
zkusit nějak zopakovat tu iráckou válku, asi. Nástupní pole pro pozemní americký zásah by byla která země...ehh...no možná turecko, ale možná že taky ne. Potom se tam deset let párat se sebevrahy, vybudovat z místních za dlouhé americké peníze armádu která při první příležitosti přeběhne k tomu nejhoršímu póvlu co se tam ukáže i se zbraněmi, a celé se to může opakovat jako o psovi a jitrničce.
A to přesto, že problém má hlavně evropa a blízký východ, a ti se ani jeden k ničemu nijak zvlášť nemají, i když zbraní mají kupy
a teď vysvětlete americkému daňovému poplatníku, proč přesně tohle je to pravé ořechové
Obama, bojovnik
Ve svem projevu tez Obama zduraznil ekvivalenci radeni krizaku s podrezavanim krestanu, ktere provadi ISIL. Amerika podle jeho nazoru ztratila svuj moralni charakter , kdyz po 9/11 dopustila muceni chycenych teroristu (v jeho podani "these folks", neboli "tech lidicek"). O rozhodnosti tohoto vrchniho velitele ozbrojenych sil USA, at si udela kazdy svuj nazor.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz