17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
mxx 7.4.2009 1:36

muzou za to cernosi....

... jestli to dobre chapu dle autora, tak za vsechno muzou cernosi (a pak jeste liberalove) :-)

hned je mi na svete lip, kdyz to mam na koho hodit...

( a nejhorsi jsou "profesionalni cernosi a liberalove"  )

Kaca0111 7.4.2009 2:49

Re: muzou za to cernosi....

Vis,je videt,ze o tom vazne vuuubec nic nevis!Rv

Fafa 7.4.2009 1:13

Budeme si muset zvyknout

Ono asi ani venovat britske kralovne by prezidentu Bushovi neproslo. A pokud by protokol porusila laura Bushova, tak by to nebylo roztomile ale primitivni. No, nic s tim nenadelame.

Snad jenom posledni poznamku. Nejen, ze se ke jmenu pridava "conservative", ale nekdy vypadne i dalsi cast popisky. Pred par lety byla tusim na CNN debata dvou profesoru z Harvardu. Ten liberalni byl uvaden jako "Harvard professor", ten konzervativni jako "conservative activist".  

Fafa 7.4.2009 1:15

Re: Budeme si muset zvyknout

Omluva. Ono asi venovat britske kralovne ipod by prezidentu Bushovi etc

R.J. 7.4.2009 1:29

Re: Budeme si muset zvyknout

Co Mascanni ?

Jenda 7.4.2009 1:00

No jo no ... jeste chvili a mame tu krasnou obcanskou valku

Oni jsou bili sice dobre zpracovani, ale stipat na sobe drivi vecne nenechaji.

certik 7.4.2009 9:32

Re: No jo no ... jeste chvili a mame tu krasnou obcanskou valku

Mno, vetsina Americanu podruhe volila Bushe, ac bylo jiz tou dobou zname, ze valku v Iraku zahajil pod vylhanymi zaminkami, pote udelil firme viceprezidenta multimiliardove nekontrolovatelne kontrakty na praci v Iraku, firma inkasovala a presidlila do arabskych emiratu. Zaver: stipat drivi na nich muzete uplne jak chcete. Ti nepoznaji loket od prdele.

mechis 7.4.2009 11:13

Re: No jo no ... jeste chvili a mame tu krasnou obcanskou valku

Zato Obouš, to je panečku křišťálově čistý týpek ;-D

Jenda 7.4.2009 17:24

Re: No jo no ... jeste chvili a mame tu krasnou obcanskou valku

To vite, "Sadam vrazdi vlastni obyvatelstvo" by jako zaminka nestacilo. To je tak maximalne dostatecna zaminka ke zvaneni krasoduchu a nadavani na vladu, ze nic nedela.

A musite vzdycky uvazovat i o tom jake byly dalsi moznosti. Vlastne jaka byla dalsi moznost. A v porovnani s "otcem internetu" Al-gorem byl Bush zcela jednoznacne rozumnejsi moznost.

68 7.4.2009 20:52

Re: No jo no ... jeste chvili a mame tu krasnou obcanskou valku

Je to holt, čertiku, intelektuální bída většiny amerických bledých tváří, jak máte zase velmi správně zjištěno. Ale vy a ti američtí občané, kteří loket od prdele rozeznají začínají ted konečně mít početní převahu a administrativní podporu. Dříví se konečně  štípat přestane. A mezi náma, komu byste vy zadal kontrak na ty práce v Iráku? Máte favorita?

ost 7.4.2009 0:46

kde je pasak z Vermontu

zadny komentar??? Verejnost ceka ven s tim mudrci :-D

Thyronx 7.4.2009 0:56

Re: kde je pasak z Vermontu

Jezisi, neprivolavejte ho! Nestacilo Vam, ze uz sem prestal chodit ten blb Prosek, "odbornik" na radar a veci vojenske? >-

Pasáček koz ve Vermontu 7.4.2009 1:21

Re: kde je pasak z Vermontu

Tady jsem i se svými kozami. Těm nic neunikne.

ost 7.4.2009 3:32

Re: kde je pasak z Vermontu

Vyborne! Uz jsem mel strach ze se Vam to rozbehlo po strani jako politicka garnitura stare flasti :-D

Jaroslav 7.4.2009 5:20

Re: kde je pasak z Vermontu

Precetl jsi to aspon tem kozam co tu napsal Ulc? ;-D

P.M. 7.4.2009 0:36

Atd., atd. Bohuzel. . .

Media maji pro vsechno dvoji metr. Politicka korektnost se stala synonymem lzi a pretvarky.

Kdo si dovede predstavit titulky v novinach, kdyby Bush rekl, ze nerozumi RAKOUSKY? Obamovi se to predevcirem podarilo a ani pes nestekl. 

Jiri 7.4.2009 0:41

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

A to je moc pekne - nemate nejaky odkaz - moc by se mi hodil, predem dekuji

P.M. 7.4.2009 0:59

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

Nedekujte, nemam.Slysel jsem to v radiu.

Jiri 7.4.2009 23:01

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

skoda - uz jsem cetl a slysel lidi to probirat, ale nemuzu se propracovat k tomu originalu. Ale v kazdem pripade dekuji

bob 7.4.2009 1:03

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

Bush rakousky nejen rozumel, ale i mluvil.

P.M. 7.4.2009 1:08

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

Takze jste si konecne mohl s nekym popovidat?!

Thyronx 7.4.2009 1:24

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

Koukam, ze Vy stale nemuzete prekousnout, ze Bush byl nejhorsim presidentem v dejinach USA a Vy tim padem nejhorsim americkym volicem. ;-D (Y) >-

R.J. 7.4.2009 1:28

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

A v čem byl nejhorší?

P.M. 7.4.2009 1:31

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

Me se to netyka. Ja jsem volil Paroubka.;-)

Milan 7.4.2009 14:14

Re: Atd., atd. Bohuzel. . .

To myslite toho Paroubka, ktery kradl salamy? Ne dekuji, to si radej dam valasskou klobasu...