17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pete Brich 7.4.2009 10:17

Hele, dulcibelko, když jsem v neděli viděl prezidentský pár vycházející jak Slunce na řečnický podstavec,

napadlo mě, že černošská chůva před haciendou plantážníka Klause vede představit svého premianta high school.

Hned jsem si dal facku za politickou nekorektnost a neobdiv ke vkusu a šatníku 1.dámy světa. Ještě že mě neslyšel Moravec.

PB

portwyn 7.4.2009 11:54

Re: Mimochodem,

;-D;-D;-D

Dobrý a drsný...ještě že jste ženská. R^

libero 7.4.2009 15:16

Re: Mimochodem,

R^

Jste politicky nekorektní a je to tak dobře.

M. Zima 7.4.2009 9:02

Pane Ulč,

stačí podívat se na to, koho si vybrali Obama a McCain na vice a je zřejmé, že je to otázka inteligence, fenomenu, který Vám s Neffem stále více utíká, ať již jako téma, nebo jako osobní vlastnost. BTW: Proč si nevzpomenete, jakými kravinami jste tady tu husu, jejíž jméno jsem raději  jako Vy zapoměl, opěvoval a místo toho plácáte hloupě dál?

;-o 7.4.2009 9:26

Re: Pane Ulč,

Ja ja, zima. tvoje inteligence stále a stále klesá.

BJ von Wolfenstein 7.4.2009 9:49

Re: Pane Ulč,

To bude tou zimou;-).

Jarda 7.4.2009 11:55

Re: Pane Ulč,

Pane! To se pletete. Nemůžete ubírat z něčeho, co není.

qwerty 7.4.2009 13:17

Re: Pane Ulč,

Jo vy  si myslite, ze Biden je nejaky lumen???(Y)(Y)(Y)

knihovnik 7.4.2009 13:38

Re: Pane Ulč,

pane zima, jak koreluje fyzicky zjev s inteligenci - prosim nezabihejte do extremu downova syndromu.

M. Zima 7.4.2009 14:52

Vy dovedete

nejenom číst mezi řádky, ale i napříč a pozpátku.  Ale ani těmito metodami jsem nenašel žádnou narážku na fyzický zjev, natož jeho korelaci ať již s čímkoli. (BTW: O Vámi zmíněných fenomenech se tu rozšiřoval před US volbami Ulč, dnes si na to nemůže vzpomenout)

hans wagemuler 7.4.2009 8:01

tmavá vděčnost

tohle se netýká jen usa. i v evropě tvorové tmavé pleti považují za samozřejmost, že je ,, rasýsti´´  bílé pleti sponzorují a drží hubu a krok.  

certik 7.4.2009 9:41

Re: tmavá vděčnost

Ano, a ten rozsahly sponzoring bude nejspis duvodem, proc cikani ziji vesmes uplne bidne.

Jestlipak vy nepatrite mezi chatru co si za korunku vladni pomoci je ochotna navzajem vyskrabat oci, viz videa z Litvinova. A kdyz se k tomu prida fakt, ze vy mate jenom cikanskeho prapradedu a este vo tom nevite, zatimco protistrana ma cikanskou mamu, to uz je treba sahnout po dlazebnich kostkach.

Sunny 7.4.2009 9:45

Re: tmavá vděčnost

Čertíku, tak zle na tom nejsou. Viděl jste už někdy cikána- bezdomovce?

Ypsilon 7.4.2009 17:53

Re: tmavá vděčnost

Zatím je jich málo a to z jednoduchého důvodu. U Cikánů je široké příbuzenstvo ochotno si nastěhovat svého bratrance z  x-tého kolena k sobě do bytu, když ten bratraned nemá kam jít.  U Čechů tohle nefunguje  ani náhodou. Co je lepší?

;-o 7.4.2009 9:49

Re: tmavá vděčnost

certiku, vy jste asi blby ja M.Zima. Jen osobní invektivy a konstrukce?

certik 7.4.2009 9:57

Re: tmavá vděčnost

To vite, rikat par tisicum socialni podpory sponzoring, to si o osobni invektivy primo rika. Ostatne sem s tema invektivama a konstrukcema ani nezacal, ale muzu pritvrdit.

hans wagemuler 7.4.2009 10:00

Re: tmavá vděčnost

pane čertíku, proč se tedy nechají sponzorovat? co takhle pracovat kdyby šli? ale to né.. to se raději nechají živit od zlých rasistů..

certik 7.4.2009 11:32

Re: tmavá vděčnost

Já vám prozradím, že kdybyste vy osobně pracoval (jak tady doporučujete druhým) tak byste těm dávkám rozhodně sponzoring neříkal. Spíš almužna.

Ale s prací to prosimvás nepřežeňte, mažte na demonstraci, už vás tam parteigenosse očekávají.

hans wagemuler 7.4.2009 11:37

Re: tmavá vděčnost

čertíku, já pracuji, za cca hoďku mažu na odpolední..   ;-P

GLOWi 7.4.2009 10:55

Re: tmavá vděčnost

Skutecne par tisicum? Tak si vezmeme pani Horvathovou (9 deti), hrdinku noveho filmu El Paso, statecne bojujici proti vetsinove rasisticke byrokracii, ktera ji dava mesicne na davkach 45000 Kc!

Tak prosim, nelzete, at z neznalosti nebo z umyslu.

certik 7.4.2009 11:28

Re: tmavá vděčnost

Než začnete blábolit o neznalostech, musíte si překontrolovat vlastní data, vážený. Zkuste výpočet dávek třeba tady:

http://www.mesec.cz/dane-a-stat/socialni-podpora/kalkulacky/mate-narok-na-socialni-davky/

ajajaj, ono nám to 45K nedává, on to byl zhovadilý blábol, no to je mi překvapení...

GLOWi 7.4.2009 11:31

Re: tmavá vděčnost

To nejsou ma data. To jsou udaje urednika, ktery mel danou rodinu na starosti, pana Tomase Kubina.

To myslite vazne s tou internetovou kalkulackou ????

certik 7.4.2009 11:36

Re: tmavá vděčnost

No tak přepočítejte třeba tady:

http://www.finance.cz/socialni-podpora/informace/davky-deti/pridavek-na-dite/

Ale ověřovat a prověřovat, to se u vás nenosí, co? No já to chápu, je mnohem snazší věřit jakémukoliv blábolu když se zrovna hodí do krámu.

GLOWi 7.4.2009 11:40

Re: tmavá vděčnost

To Vas skutecne nenapadlo, ze jsou i jine davky, nez prispevky na deti, ze to berete jako konecnou castku? Napr. vdovsky duchod (manzel se zabil v aute opily, kdyz ujizdel z mista kradeze), prispevky na bydleni atd.

certik 7.4.2009 12:07

Re: tmavá vděčnost

Aha, tak teda ne vdovský důchod nebo příspěvek na bydlení, to jsou pořád naprosté almužny, ověřte, ale sirotčí důchod znásobený devíti za předpokladu, že otec měl invalidní důchod. No tam je díra v předpisu, protože ta rodina pobírá po smrti otce asi šestkrát víc (možná i víc, to je třeba přepočíst) na sirotčím než kolik on měl ten invalidní. Ale řek bych že konkrétně tohle je dost ojedinělá situace.

Taky pozor, předpisy na vdovský a sirotčí důchod se upravují pod tlaky které s cikány nemají vůbec nic do činění.

Jarda 7.4.2009 12:02

Re: tmavá vděčnost

Hele, přičmoudlej, místo těch svých hovadin se zamysli, jestli bys neměl toho čmajznutýho noťase, na kterým teď píšeš, přeci jenom vrátit. :-P

Eva D. 7.4.2009 17:47

Re: tmavá vděčnost

Čertíku, nečertěte se, jen se zkuste zamyslet, proč těch pár tisíců sociální podpory, jak říkáte, je pro některé rodiny ( je mi fuk, jaké barvy pleti) něčím, na co prostě mají a mají NÁROK a proč se stává, že takhle žijí generace po generaci. V Británii s tím mají velikánský problém, pokud vím. A vyrůstají další a další děti, které se už ani neobtěžují to skrývat. Známá je učí ve Skotsku, z touhy pomoci a setkává se běžně s výhrůžkami od malinkých školáčků. Má z toho strach, ale právě proto tam učí dál,doufajíc, že aspoň něčemu pomůže.

Nemá cenu si to lakovat na růžovo, pro spoustu těch lidí je nemožnost sehnat práci i výmluva a jestli těm penězům budeme říkat sponzoring nebo ne, je jedno. (Jenže za ten sponzoring sponzorující něco očekává a dostane a poděkujete mu.)

Četla jsem v době těsně po Katrině o tom, jak místní na podpoře sedí doma a čekají, až jim to Mexičani a hispánci dají ve městě dohromady. A ti hispánci dřeli ve velmi skromných podmínkách mnohem víc, než 8 hodin denně.

Ypsilon 7.4.2009 18:01

Re: tmavá vděčnost

Mno, já zase četl jak při Katrině lovili ze střech černošské babky, které byly tak chudé, že doma neměly ani rádio, z kterého by se dozvěděly, že se mají evakuovat a že se vůbec něco děje.

Eva D. 7.4.2009 18:17

Re: tmavá vděčnost

Mno, já zase ve zprávách viděla, jak z těch střech odváželi vrtulníky dobře živené černošské mladé muže a ženy. Ale o těch babkách nepochybuji, ony u nás také při povodni často staré paní museli tahat z domu i násilím.

Mimochodem, bylo to v Time nebo Newsweek, nebly-li toNational Geographic

Ypsilon 7.4.2009 21:02

Re: tmavá vděčnost

Jenže ty naše babky vytahují z baráků, kde MAJÍ  televize, tedy babky věděly, že se něco děje. Kdežto v té reportáži bylo výslovně napsáno, že ty v NO neměly ani tranzistoráček, který by je upozornil (takže je možné, že ve stejné situaci byli i mladší lidé, ale to už fakt spekuluju).