17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pan_Ptakopysk 7.4.2009 16:16

Re: Absolutní souhlas

Ale ne, já jsem "pseudohumanista", který Cigány zná trošku lépe, ale ve vybydleném domě bych bydlet nechtěl ani já ;-P

BJ von Wolfenstein 7.4.2009 16:23

Re: Absolutní souhlas

Tak to to s vámi není ještě tak špatné. ;-)

Pan_Ptakopysk 7.4.2009 15:05

Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

... a stesky nad tím, jak jsou "černoši" a "ti, kterým se dřív nemuselo říkat Romové", upřednostňováni před bílými i přes svou nevychovanost, lenost a primitivnost, jsou výrazem malosti, která ve Vaší hlavě zřejmě pevně hnízdí. Potlesk Vám podobných "myslitelů" z Vás myšlenkového velikána neudělá.

libero 7.4.2009 15:14

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Také ptakopysk proficikán?

Pan_Ptakopysk 7.4.2009 15:23

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Nikoliv, jsem tím, komu rasisti, hlupáci a fašouni říkají "pseudohumanista" ;-P A Cigány znám z více stránek a nemám zapotřebí je ani velebit, ani na ně plivat.

Historik 7.4.2009 15:27

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Pseudohumanista chce zásadně činit dobro na účet někoho jiného. Proto tuto kategorii nesnáším. Navíc jsou některé kategorie skutečně potřebných touto sortou lidí zcela opomíjeny.

Pan_Ptakopysk 7.4.2009 15:38

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

"Pseudohumanista" je slovo, se kterým žonglují převážně lidé zaujatě uvažující. Když někdo kritizuje, že Izrael použil v Gaze bílý fosfor a že izraelští vojáci se dopustili i vražd dětí, je to hned pseudohumanista, který skrytě podporuje palestinské teroristy. No a když pak stejný člověk podpoří kubánské disidenty, je to hned proamerický přisluhovač. Nezaujatě uvažujících lidí není mnoho - a já, podivný Ptakopysk, se k nim aspoň trošku počítám ;-P

Ypsilon 7.4.2009 17:36

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Více Ptakopysků R^

IvaA 7.4.2009 20:35

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Souhlas. a méně podivných Panů_Ptakopysků.

Ypsilon 7.4.2009 20:48

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Ehmm ?8-o Asi Vás zklamu, ale podařilo se mi jen Panu- Ptakopyskovi zmršit nick, za což se mu omlouvám. Netrávím tady celé dny,  takže existence jiného Ptakopyska mně zůstala utajena. :-/

Jenda 7.4.2009 17:02

Re: Článek je poněkud rasistický, pane Ulči...

Pokud je maticka priroda rasisticka, musi byt pravdivy clanek take.

Niky 7.4.2009 14:21

Novináři jsou odpadem lidské společnosti.

Jack London kdysi řekl:moje noviny nemůžou přežít,ptáte se proč?Protože píší pravdu a pravda lidi nezajímá,když konkurenční noviny napíší,že byl viděn 10 metrů vysoký grizzly,tak během pár minut je celý náklad prodán!

David 7.4.2009 13:27

Affirmative action

Ještě pořád maj v USA tu affirmative action, která stanoví pro menšiny (brzy asi většinu) kvóty na univerzitách a v zaměstnání bez ohledu na schopnosti a kvalifikaci? :-/ Byla (je) to nespravedlnost nejhrubšího zrna, vládou podporovaný protibělošský rasismus, ale v českých médiích opěvujících Velkého bratra za velkou louží jsem o tom nikdy nic nečetl. Špatné věci od Velkého bratra se cenzurují, jako dřív za Rusa. Amíci by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem, než začnou zbytek světa (se zbraní v ruce) poučovat o tom jak být spravedlivý a demokratický... Rv

Sunny 7.4.2009 9:42

Ponaučení

Z článku pana Ulče vyplývá ponaučení, že všude na světě se hrubě vyplatí být neschopný, nesamostatný, nevděčný, líný, uřvaný a bordel dělající ksindl. A když k tomu ještě nejste běloch, je to naprosto ideální stav:-/ Svět se zbláznil...

certik 7.4.2009 9:52

Re: Ponaučení

No jenomze ja okamzite zjistite pohledem na svet, tenhle zaver je naprosta hovadina. Jestli tedy z clanku plynou hovadska ponauceni, co to pravi o tom clanku?

Sunny 7.4.2009 9:58

Re: Ponaučení

Naopak se domnívám, že článek je vynikající a výstižně popisuje pravý stav věcí. Tudíž ta ponaučení spíše než o článku samotném vypovídají cosi o našem světě. A není to lichotivá výpověď.

hans wagemuler 7.4.2009 9:58

Re: Ponaučení

no, že jste jeden z pseudohumanistů, kteří zavinili tenhle morálně zvrhlý stav, kdy je parazit chráněn a slušný člověk označován za rasistu, fašistu, extrémistu a xenofoba.

M. Zima 7.4.2009 10:13

Tak takhle nesensibilně

jste snad p. Ulče a jeho mentalitu "matadora na studeném bufetu" ani kritisovat nemusel, on je poslední dobou nějak z toho Obamy přecitlivělý, aby ještě nakonec nezačal používat fakta a Neff by ho musel dát na černou listinu.

Historik 7.4.2009 15:14

My jsme se zbláznili, naše civilizace se zbláznila

Jinde by líný ksindl klidně nechali chcípnout, případně by jej vyhladili, pokud by dělal problémy. A tam, kde tato mentalita trvá se vyhlazují navzájem.

Každopádně se tam takovéto chování nevyplatí, to vyžaduje salónní humanisty, hlásající dobro na cizí účet a podobnou pakáž.

certik 7.4.2009 15:52

Re: My jsme se zbláznili, naše civilizace se zbláznila

No jiste, bez genocidního krákorání se žádná pořádná diskuze na psu neobejde.

Budu vás prozatím počítat do kategorie salonních kapitalistů, která se dělí v zásadě na dva druhy: jednak pitomce žvanící o tom, jak by ostatní měli více pracovat, a druhak zloděje podnikající na cizí účet a podobnou pakáž.

HanaW 7.4.2009 16:47

Re: Ponaučení

Teda nevim, nevim. Kdyz budu neschopna a lina, tak se budu mit tak bajecne, ze budu bydlet nejspis v zaborde/lenem cinzaku, jezdit rozpadajicim se autem, kdyz vubec, posilat deti do prisernejch skol. Tak vam nevim, snad dam vypoved a zkusim si to.

certik 7.4.2009 17:11

Re: Ponaučení

Prosimvás tohle vykládání, jak si ti cikáni z těch dávek žijou skvěle, to je poznávacím znakem české rasistické bílé holoty. Samozřejmě že je fakticky úplná hovadina, oni se podle těch keců jenom navzájem poznávají a organizují.

Ypsilon 7.4.2009 17:44

Re: Ponaučení

Máte naprostou pravdu, zájemcům o tento "sqělý život"  doporučuji k prostudování zákony  o existenčním minimu a pomoci v hmotné nouzi č.110 a 111/2006 včetně  poslední novely

http://www.psp.cz/sqw/text/text2.sqw?idd=26668#prilohy#prilohy

 

Historik 7.4.2009 18:01

Ono je to totiž trochu jinak - oni si dle SVÉHO měřítka z těch

dávek žijí natolik dobře, že je to nemotivuje k tomu, aby PRACOVALI. Z tohoto hlediska jsou pro ně ty dávky PŘÍLIŠ VYSOKÉ, případně je chybou, že je vůbec dostávají, pokud odmítají nastoupit do práce, kterou jsou schopni zastávat (mí známí podnikatelé říkají, že jsou skutečně uchazeči, kteří primárně pracovat nechtějí a nejsou to jen Cikáni. A protože oni nejsou velkopodnikatelé a sami pracují normálně v partě se svými třeba čtyřmi zaměstnanci, nemůže se jednat o nějaké vydřiduchy).

Jinými slovy, když si sem pustíme průměrné uprchlíky ze subsaharské Afriky a nenecháme je ve svém humanismu chcípnout hladem, povede se jim z JEJICH hlediska tak dobře, že je při jejich mentalitě ani nenapadne snažit se pracovat.

A my tu nechceme primárně nikoho, kdo nechce pracovat a koho bychom museli jakkoliv živit. Já osobně nejsem ochoten živit nikoho, kdo nechce pracovat se stejným nasazením JAKO JÁ a přitom není invalidní.

dulcibelka 7.4.2009 9:29

Mimochodem,

ty ódy na oslňující Michelle mi už taky lezou krkem. Budu politicky nekorektní, když vyjádřím názor, že má zadnici zvíci tučného valacha, nohy co dráty do betonu, modely jak od kolotoče a k anglický královně se snad neměla ani přibližovat?

BJ von Wolfenstein 7.4.2009 9:48

Re: Mimochodem,

Nejsou vona tak trošku rasistka? Copak černoška může být jiná, než krásná, inteligentní, plná všeobjímající lásky a tolerance? Lepší než černoška může být jedině lesbická, HIV positivní černoška;-D;-D;-D

VL 7.4.2009 11:58

Re: Mimochodem,

Která je na kolečkovém křesle.R^

knihovnik 7.4.2009 13:37

ccss

vy jste nikdy neslyseli  vo negramotny bezzuby bisexualni indiansky alkoholicce s dvema nemanzelskyma detma prokazatelne (podle DNA) od trech tatinku?

vita 7.4.2009 10:14

Re: Mimochodem,

No, mně se Michelle líbí.

Já ovšem nerozděluji na díly a netuším, co jsou modely nikoli od kolotoče - takže vidím celkově pěknou ženskou s ženskou postavou, žádnou vychrtlou holyvůdskou celerytu připomínající lízátko na špejli - neb hlava zhubnout nemůže. Pravda, nohy ještě budu muset zkontrolovat.

A to bez ohledu na manžela - v jejich rodině mi připadá Michelle jako ta kdo nosí kalhoty.

mstitel kmene 7.4.2009 10:15

Re: Mimochodem,

Zcela politicky nekorektně se k vám přidávám.