Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Policisté, ghetta a bílá privilegia

S policisty v Americe to je skutečně někdy těžké. Vzpomínám si, jak sem stál s hlavou ke zdi a rukama nahoře kvůli hlasitému večírku na koleji, který by v Čechách nestál nikomu za řeč. Vzpomínám na spolubydlícího, který strávil dva dny v hromadné cele předběžného zadržení s těmi největšími kriminálníky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Něco jsem přehlédl, už tam někdo vystřelil z Aurory?

0 0
možnosti
VP

V75a27ň84u86r84a 57P13e34t18r

11. 6. 2020 20:29

Mimochodem, muslimové by měli líbat boty BÍLÝCH, protože jich 6 milionů odvlekli do otroctví. Na naloupili ale PŘEPADLI A ODVLEKLI!

0 0
možnosti
JZ

6 milionů? To se mi zdá příliš málo, někde jsem něco četl o cca 20, ale nemůžu si vzpomenout kde.

0 0
možnosti
JM

Tak dlouho budou bělochy dráždit,až se ucho utrhne,fantasmagorické kecy nepomůžou,nebude to jen v Americe a pak přijde ta pravá anarchie co nám všem zlomí páteř,nakonec otroctví-jenže všech ras,vyvolení mají a budou mít svou ochranku+bojůvky potlačující případné rebely,pak se nám komunismus bude zdát suprový,kapital poznal výhody komunistického řízení,doufám ,že se nedožiji této doby!

0 0
možnosti
JP

Regresivci zacházejí opravdu daleko: tenhle zrzek se rozhodl stát černochem injekcemi melatononu (komentuje to černoch): https://www.youtube.com/watch?v=sOlN0W0dGU0

0 0
možnosti
JS

Rabovani neni vyvolane jenom policejnim zakrokem proti cernochum. Staci jakakoli prirodni katastrofa, ktera spusti stejny mechanizmus. Hurikan Andrew v Miami ,1992, hurikan Katrina v New Orleans, 2005 a pod. Rabujici luza je vzdy stejna.

0 0
možnosti
JF

V tomto vyjádření má pan Zrno pravdu - " Ale zase víte, že tohle je země, kde je násilný zločin mnohem častější než u nás a podle toho to prostě vypadá. A navíc to nemusí platit všude, Spojené státy jsou obrovské, policie je věcí každého státu, města, okresu a všude to může být jiné."

Já mám zkušenosti ze svých cest po Americe-USA jiné a jistě i další návštěvníci je mají jiné.. A je to také dáno tím, jaký je člověk je pan Zrno a jaký jsem já a další lidé a jaké je naše vidění Světa.. Asi víte co tím chci říci - již staří Řekové nás rozdělili - a celkem správně na sanqviniky, flegmatiky, choleriky, melancholiky a k tomu nyní přibylo cca 74 pohlaví, LGBT, Mee Too, ekoteroristi, normálteroristi atd. atd. atd.. Na závěr - POLICII JE TŘEBA POSLOUCHAT, jinak bude na světě brzy anarchie..

0 0
možnosti
RB

Myslím, že už je čas začít říkat Afroameričanům, že v Africe je spousta států s velkou černošskou většinou (některé jsou dokonce skrz-naskrz jen černošské), kam se mohou vypravit a pomoci tamním černochům budovat si je neomezeně zcela k obrazu svému bez jakéhokoli prudění od bělochů.

0 0
možnosti
EP

Ani bych se nedivil že nějaký pošuk bude požadovat aby hodili do řek sochy Washingtona a vymazali ho z dějin protože byl otrokář. Přitom ten Washington byl ve své době osvícenec kterému může celý národ děkovat. Již dnes mají pivku na Churchila a malujou na jeho pomníky hesla. Prý to byl taky rasista.

0 0
možnosti
PB

P17e14t49e 63B85r98i93c96h

11. 6. 2020 14:09

Abraham Lincoln byl též otrokář.

A perlička: bývalá americká Kocábova žena pochází též z otrokářské rodiny.;-)

0 0
možnosti
PZ

P63e87t42e42r 66Z73i10n18g29a

11. 6. 2020 12:58

"Černí a ostatní, ze kterých lze lehce udělat oběti kolonialismu a bílých, jsou nové oběti (po lesbičkách a trans a homo), na jejichž zádech se chce zbytečná střední třída "zušlechťovat" a jejich zneužitím si zajistit příjem"

sciencefiles.org

0 0
možnosti
Foto

Odporné sebemrskačství. Na izraelských novinách Arutz Sheva byl zachycen postřeh, že kdyby Židé měli ničit pomníky, které je nějakým způsobem urážejí, museli by také zbořit hodně pomníků, nejedná se jen o německo nacistické svastiky, ale řada Židů byla pronásledována tu ve jménu kříže tu půlměsíce...

Jenže Židé tuhle ultralevicovou verbež morálně převyšují, nikdy nebořili a ani neboří žádný pomník. V jednom německém kostele je zachycena plastika JUDENSAU (židovské svině), tuto urážlivou plastiku nikdo nesundá. Ale pomníky či památníky , údajně urážející černochy nebo muslimy se bourají.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz