24.1.2022 | Svátek má Milena


Diskuse k článku

USA: Obama a historie

Media se předhánějí s různými ohodnoceními prezidenta Obamy: z mezinárodní i domácí politiky, z úspěchů, neúspěchů a vyložených triumfů, z trapasů zřejmých i skrytých, z váhání i přepočtů...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Klíma 12.1.2017 8:58

Autor

pěkně popsal formální podobu Husajna Obamy.

Příště by se mohl zabývat také obsahem jeho politiky. Třeba bezprecedentní zradou Izraele, odstraněním fungujících států Libye, Irák a Sýrie a podporou teroristického Íránského režimu.

F. Lesniak 12.1.2017 8:46

Drábkovi zřejmě stačí,

že se ušatá briketa a nositel Nobelovy ceny za mír z Keni vkusně obléká.

P. Vaníček 12.1.2017 8:42

Drábku,jsem taky na prahu osmé dekády,

ale díky Bohu oproti vám mám rozum.Na to,kolik máte občanství(jenže to na chytrosti nepřidá),vám to utíká hodně klikatě.

B. Rameš 12.1.2017 8:41

V USA nežiju,

tak nevím, jak ho z hlediska domácí politiky hodnotí Američané. Nicméně v zahraniční politice bylo působení BHO naprostá katastrofa. To by museli psát příští dějiny hodně podivní historikové, aby tomu bylo jinak. Na druhou stranu, i to se může stát... dějiny jsou sviňa.

J. Lepka 12.1.2017 8:24

Jo, jo.

Jenom jestli historie neukáže, že BHO byl jen Velký Černý Žvanil, který P.O.S.R.A.L. co moh ́.

T. Kubín 12.1.2017 7:04

Drábku, Drábku ...

Tahle infantilní apoteóza s přehledem nejhoršího prezidenta USA (snad s výjimkou J.Cartera), lháře, podvodníka a sebestředného gaunera Obamy je projevem bezbřehé naivity a zaslepenosti. Že by to bylo tou osmou dekádou?

K. Frauknecht 12.1.2017 7:24

Re: Drábku, Drábku ...

No jó, ale byl to fešák :-)))!

P. Lenc 12.1.2017 9:40

Re: Drábku, Drábku ...

Třeba se uplatní jako manekýn u Lidla.

J. Chodur 12.1.2017 2:23

Spi muj Drabku spi, zavri ocka svy...

Drabek, ono jim to unika, stary vek je svina, je me lito ze jim to (jejich slovy) "neperuje", take s tim bojuju. V kazdem pripade ale pisou dal, pokud jim to pomaha mentalne. Zdravi je jednicka.

Take dostavaji lakave nabidky z krematorii? Je to mile ze na nas nekdo mysli. S Trumpem bych si starosti nedelal, kdyz jim nevadil Husejn Obama a prvni ta... dama, urcite to s vasim zaludkem zvladnou.

J. Vintr 12.1.2017 1:50

Pokud ještě bude nějaká historie

(psaná bílými muži), tak zcela určitě nebude Obamu hodnotit kladně. To, že je někdo manekýn a umí (jen) mluvit, tak, aby se to povrchním lidem líbilo, není vůbec kvalifikace pro nejmocnějšího muže nejmocnějšího státu. Není jisté, jestli se Trumpovi podaří zvrátit trend, který nastolili jeho předchůdci v čele s Obamou (a v němž by zcela nepochybně pokračovala i Clintonová) - to jest přímou cestu do pr..., ale i kdyby se mu to podařilo jen přibrzdit, tak bude stokrát lepším prezidentem než ten poloviční černoch. Bez ohledu na to, co mu (blbci) vytýkají.