19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

USA: Demontáž Baracka Husseina Obamy - 5

Po zmínce o reakci větve zákonodárné a výkonné zbývá ještě ta soudní. Její počínání nikterak nepotvrzuje předpoklad nezávislosti, ochotě řešit nepříjemnosti, kdy rozhodnutí by mohlo mít významný dopad v politické sféře.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Carina 21.2.2017 4:26

"...a zas snad budou mĂ­t ÄŤtenáĹTMi Psa od věčnĂ©ho autorova omĂ­lánĂ­ "Obama nenĂ­ rodilĂ ̋ AmĂ­k" (za poslednĂ­ch 8-9 let desĂ­tky pánÄ› UlÄŤovĂ ̋ch ÄŤlánkĹŻ na toto tĂ©ma) zas chvĂ­li pokoj."

MÄ› se velice osvÄ›dÄŤilo pro svĹŻj vlastnĂ­ pokoj kdekoliv na internetu umĂ­stit kurzor myši do pravĂ©ho hornĂ­ho rohu a pokusit se kliknout na ten ÄŤernĂ ̋ kĹTMĂ­Ĺľek. A je pokoj. Po krátkĂ©m trĂ©ninku se vÄ›tšinou dosáhne toho, Ĺľe ÄŤlánek na internetu, kterĂ ̋ mi bere klid, z obrazovky monitoru zmizĂ­.

J. Lepka 21.2.2017 10:18

Re: The Neverending Story

Vy jste masochista pane Košíčku? Pokud ne, tak proč to čtete ?

M. Prokop 21.2.2017 17:11

Re: The Neverending Story

Aby se mohl (bez odpovědi) pohoršit.

H. Lukešová 21.2.2017 0:46

Co hlásá černý odpad...

Běloši jsou podlidé a musí být odklizeni..."„Bílá kůže není ve skutečnosti lidská, že bílá kůže je podlidská,“.... že její nadřazené černé geny mají potenciál vymýtit bílý genofond, jakmile „k tomu budeme mít tu moc.“

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16814-americke-cernosske-hnuti-tvrdi-ze-belosi-jsou-podlide-a-maji-byt-odklizeni.aspx

J. Chaloupka 21.2.2017 6:16

Jen by mne zajímalo, kdo bude posílat

do Afriky to jídlo pro hladovějící děti, až bílou civilizaci zlikvidují. Nebo se zlikviduje sama?

M. Šejna 21.2.2017 7:32

Re: Jen by mne zajímalo, kdo bude posílat

co to je "bilá civilizace"?

J. Lepka 21.2.2017 10:20

Re: Jen by mne zajímalo, kdo bude posílat

Jedná se o klasický samoregulační postup matky přírody. To ovšem primitivům a nedovzdělancům nikdy nedojde.

H. Lukešová 21.2.2017 13:39

Re: Jen by mne zajímalo, kdo bude posílat

Ano, i já jsem proto, abychom do Afriky neposílali žádné prachy, když nás bělochy černoši tolik nenávidí.

S. Netzer 21.2.2017 9:19

Re: Co hlásá černý odpad...

Škoda, že ten vynikající server nepíše nic o bílém odpadu.

Sebepoznání by byl u vás první krok k nápravě.

P. Han 21.2.2017 9:25

Re: Co hlásá černý odpad...

Můžete psát o svém sebepoznání a jak vám pomohlo. Pro kdekoho by to mohlo být inspirativní.

K. Křivan 21.2.2017 9:41

Re: nepíše nic o bílém odpadu

To by museli psát o vás a Rudolfovi.

S. Netzer 21.2.2017 10:00

Re: nepíše nic o bílém odpadu

Pokud vím, tak zde o tom, že "rasismus je realismus" píše "weißer Abschaum", vy a Lukešová.

Nebo si myslíte, že váš rasismus je "kvalitní" na rozdíl od toho černého? :-(

J. Lepka 21.2.2017 10:24

Re: nepíše nic o bílém odpadu

A je jen přirozené, že jiné názory musí být eliminovány, že? Hlavně ty odsuzující multikulti. A nejlépe tak, že zaměníme kulturní a náboženské rozdíly za rasismus, ten je fuj už dlouho, na to ty blbé hlavy snadno skočí, že?

K. Křivan 21.2.2017 11:07

Re: nepíše nic o bílém odpadu

Rasismus je realistické hodnocení významu části lidstva pro vývoj lidstva. Bílá rasa se zasloužila o civilizaci. Od Aspirinu po železnici, skrz celou abecedu, vše pochází z mozků bělochů. Zač vděčíme černochům ? Za AIDs, ebolu, svobodné matky s černými dětmi,...

S. Netzer 21.2.2017 11:23

Re: nepíše nic o bílém odpadu

O převratné vynálezy, které posunuly civilizaci, se nezasloužila "bílá rasa", nýbrž jednotlivci. Nepřivlastňujte si zásluhy, které vám nenáleží, sie Trittbrettfahrer.

Z. Lapil 21.2.2017 11:42

Re: nepíše nic o bílém odpadu

"Viděl jsem daleko, protože jsem stál na ramenou obrů." Isaac Newton.

S. Netzer 21.2.2017 12:52

Re: nepíše nic o bílém odpadu

Hlupáci, jejichž jedinou chloubou je barva jejich pokožky, stojí tak nanejvýš na rozviklaném štokrleti, a ne na ramenách obrů.

Z. Lapil 21.2.2017 13:50

Re: nepíše nic o bílém odpadu

Dokonale řečeno, ale moc vám nerozumím. Měla jste na mysli konkrétní barvu nebo osobu?

K. Křivan 21.2.2017 12:11

Re: Ti jednotlivci byli běloši,

stejně jako jejich rodiče, učitelé profesoři, spolupracovníci, vědecké týmy,......

Bohužel mezi bělochy patří i někteří jedinci, jako Rudof a Netzer, kteří bílé rase dělají jen hanbu.

K. Křivan 21.2.2017 12:14

Re: Ti jednotlivci byli běloši,

A učili se z knih, které napsali běloši,.....

H. Lukešová 21.2.2017 13:42

Re: nepíše nic o bílém odpadu

Jaké rady byli ti podle vás "jednotlivci"?

H. Lukešová 21.2.2017 13:40

Re: Co hlásá černý odpad...

Bílý odpad jste vy...

P. Štěpánek 21.2.2017 0:46

V textu je slovo postatu, evidentne chybi pismeno, nevim jestli R nebo D. Hmm a co bude dal Kroupo? Zavrou vylhanyho krivaka az zcerna nebo ne?