Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Bitva u Chlumce po americku

Amerika přechází od tradičního anglosaského modelu, založeného na střídání vlád, k modelu skandinávskému, v němž pravidelné volby fungují jako potvrzení jediné vládnoucí strany. Po volbách je to zcela zřetelné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BR

B. Rybák

18. 11. 2012 13:48
Vynikající článek

Není na něm co měnit, není potřeba něco dodávat. Snad jen to, že v unijních státech, v nichž zvítězili republikáni vzniká početné hnutí (petice), které požadují jejich odtržení od USA. Mezi těmi, kteří chtějí úspěšné americké idee spolu s jejich nositeli zničit a těmi, kteří je chtějí zachránit, totiž není žádný kompromis možný (nepřítel už je za branami). Musíme doufat, že vysýchající korýtka přesvědčí některé chudé i bohaté (hloupé i vychytralé) "parazity", že i oni budou brzo (prvními) obětmi této politiky.

Děkuji autorovi

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz