Pondělí 10. srpna 2026, svátek má Vavřinec

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VM

V. Michl

20. 1. 2011 21:59
Z těch vyhozených peněz

bych nejraději zvracel. Ale když si vzpomenu na to, za co všechno se peníze z našich daní vyhazují, tak musím rezignovat. A ta rezignace spočívá v tom, že budu v klidu žít, nebudu již nic dělat a tedy ani žádné daně platit. tečka.

0 0
možnosti

J. Šimek

20. 1. 2011 11:39
Rozdíl mezi NCDC a kremlíkem je v tom,

že NCDC má alespoň tu databázi. Kremlík má jen remcy. Proto ten rozdíl v ohodnocení činnosti.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

20. 1. 2011 13:45
Re: Rozdíl mezi NCDC a kremlíkem je v tom,

Hlavně v tom, že Kremlík je pro vyžírky nepřínosný, oteplovači se svou teorií naopak zlatým dolem.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

20. 1. 2011 8:40
Ano, všechno se zvyšuje ! I lidský rozum a lidská hloupost ! Dzp.

0 0
možnosti

J. Šimek

20. 1. 2011 11:40
Re: Ano, všechno se zvyšuje ! I lidský rozum a lidská hloupost ! Dzp.

Nemůžete zkušenost s vaší vlastní hloupostí zobecňovat na ostatní lidi.

0 0
možnosti
TK

T. Kohout

20. 1. 2011 1:56
a co ekonomie?

Podobným způsobem by bylo možno psát o "vědě" zvané "ekonomie" a lidech zvaných "ekonomové". Nevyšlo jim prakticky nikdy nic, a přesto jsou považováni za ctihodné členy společnosti. Vymýšlí si, vymýšlí si a vymýšlí si, a když jim to jako obvykle nevyjde, tak maj po ruce pozoruhodná vysvětlení, proč šel vývoj jinak, než předpovídali. Je to ještě více k smíchu, než klimatologie. Těch knih, těch studentů, těch vědátorů! Kdyby se radši naučili kupecké počty.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz