13.7.2020 | Svátek má MarkétaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


UKRAJINA: Bližší košile než kabát?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 5, poslední: 18.9.2014 1:24, přehled diskusí

Až budou čecháčkové za Uralem, pochopí Ukrajince.:
Autor: B. Pauk Datum: 17.9.2014 13:18

Rakovinový nádor loupeživé, zamindrákované a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT atd.), které vůči totalitou postiženým voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem čecháčkostánu za Ural a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.

Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :

„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).

Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:

http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

Opravdu nechapu, proc ten dobry, moudry narod:
Autor: P. Sulc Datum: 17.9.2014 2:00

lezl Rusum tolik v rit, ze jim nakonec prodal bez odporu Karlovy Vary. Smi se tam jeste vubec mluvit cesky ?  Veru je lepsi se drzet Berlina nez Moskvy. Zlate Rakousko Uhersko.

Re: Opravdu nechapu, proc ten dobry, moudry narod:
Autor: V. Kain Datum: 17.9.2014 11:25

Já bych řekl,že daleko nebezpečnější pro Evropu bude Islám,který začíná vystrkovat růžky a to velmi nebezpečně.Jak se rusové chovají ve Varech je práce našich zkorumpovaných úředníků.

Re: Opravdu nechapu, proc ten dobry, moudry narod:
Autor: Atas9 Datum: 17.9.2014 22:49

Pane Sulci, byl jste vůbec někdy v Karlových Varech? Když už tak nekompromisně uvádíte, že někdo prodal KV Rusům, máte na to nějaké důkazy? Protože jsem osobně prožil hektické doby po sametovém převratu a privatizace jsem se zůčastnil, dám osobní svědectví jak to bylo. Proseděl jsem mnoho aukcí, kde se dražily nemovitosti, nikde žádný Rus, vyloženě dražili Češi. Proč? Protože to byla parta překupníků, kteří počítali s tím, že najdou další kupce a vydělají. Většinou se počítalo, že to budou Němci, těm v minulosti  patřila většina lázeňských zařízení, než byli vypakováni po válce. Ale když uplynul nějaký ten rok a překupníci se nedočkali, Němci neměli zájem, začali investoři z rusky mluvících zemí postupně skupovat zlevněné nemovitosti a začali je renovovat. Díky jim jsou Karlovy Vary krásné jak našlehaná smetana na dortu, jinak by se staly Karlovy Vary šedivými, bezvýznamnými lázněmi s chudým obyvatelstvem.

Re: Opravdu nechapu, proc ten dobry, moudry narod:
Autor: P. Sulc Datum: 18.9.2014 1:24

Ale ano, mate pravdu. Cesi proste ketasovali, kseft je jseft. A tak to dopadlo z celym prumyslem take, kolik jej zustalo v ceskych rukach? A jak ten dopadl? A kde je dnes Poldovka, Praga, CKD, Zbrojovka, spoustA jinych.Slavna Tatra sotva preziva, Jawa take a Skodovka je nemecka, jinak by bylo po ni take.Cesi se strasne radi chlubi, ze ceske zeme byly prumyslovou zakladnou Rakouska Uherska. To byly, jen ten prumysl byl z 80 % nemecky. A za prvni republiky to pak slo dolu, nebyl vnitrni trh a export ? Zadna slava. Takze Karlovy Vary jsou pekne kvuli Rusum. Budiz jim tedy cest a slava, cechum tedy rozhodne ne.